מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 06/05/2018

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה שידור לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (06-05-2018) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף הפייסבוק הפרטי שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש). 

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂


המסר השבועי

 

מסר 1: שלושה גביעים –  שמחה וחגיגה
הקלף מדגיש את הצורך לשמוח. השמחה היא חלק ממערכת היחסים שלנו עם היקום. אם לא נחגוג, נפסיק לקבל את השפע לו אנו מצפים. לעתים כאשר אנו מוצאים עבודה וזוגיות או מקבלים בשורות טובות, אנו חוששים לפרסם את הדבר שמא נקלקל או נחשוף עצמנו לעין הרע. אך זוהי גישה מוטעית! הקלף קורא לנו לחגוג, להוציא, להחצין ולפרוק. זה שלב חשוב מאוד מכיוון שזהו חלק מהתהליך בו אנו מתחברים אל השפע. השבוע עליכם להתחיל להיפתח אל השפע ולמגר את תפישת העולם לפיה יש דבר מה מסוכן בעצם החגיגה של המאורעות השמחים בחייכם. זהו לא השבוע להסתתר, להיסגר ולהיכנס למגננה. להיפך, השבוע כדאי לחשוף ולבטא את הצרכים, ההצלחות והמאוויים שלכם כך שהשפע שלכם ייגע גם בסובבים אתכם. כאשר אתם חולקים את האושר – הוא מוכפל. מי שסביבכם מתחיל להרגיש ש"גם לו מגיע", והוא "נדבק" בתחושת השפע. השבוע היו סוכנים של תחושת השפע. צאו לבלות, תשתחררו, חפשו את ההנאה. נסו להרפות מהתפישה ש"החיים קשים", וחפשו את הקלילות ואת מה שמגביה את רוחכם. הביאו שמחה אל מערכת היחסים ואל העבודה, ותראו שגם אחרים "נדבקים" בשמחה.

לקריאה מורחבת:
על קלף שלושה גביעים »
מאמר מורחב על קלף שלושה גביעים »

 

מסר 2: המרכבה – לא לוותר על החלום
קלף המרכבה הוא קלף של נחישות ושל עוצמה, של החלטות ושל הנהגה. הוא מדבר על הייעוד שלנו ועל הצורך להגשים אותו בכל מחיר. קלף המרכבה מחבר אתכם לחלומות שלכם, למאווי לבכם ולידיעה שעליכם לחיות ולדהור קדימה על פי צווי לבכם בלבד. לא תמיד זה קל, ולפעמים יש גורמים חיצוניים שמנסים להסיט אתכם מהדרך, אך אל לכם להיכנע או להרים ידיים. הקלף דורש מכם לא לוותר על השאיפות שלכם, להיטיב את האחיזה במושכות ולעשות השבוע כל מה שניתן כדי לקדם את המטרות שלכם ואת החלומות שאתם יודעים בלבכם שנועדתם להגשים. בטאו את קולכם הפנימי, וודאו שמי שמולכם שומע אתכם באופן צלול ובהיר.

לקריאה מורחבת:
על קלף המרכבה »

 

מסר 3: ארבעה מטבעות – היצמדות לקיים עקב תחושת איום מדומה
משהו מעיק עלינו ומאיים על שלוותנו, ואנו חשים כי הקרקע תחתינו אינה יציבה. התחושות הללו מערערות את הביטחון שלנו, ואנו חווים חוסר אונים, קנאה והיצמדות לידוע והמוכר. אנו נוטים להגיב בהתבצרות וברכושנות, אולם תגובות אלו מובילות אותנו לכיוון לא נכון.
השבוע עליכם, ראשית כל, לפתח מודעות למצבכם ולהבין שהתחושה שלכם, כשמה כן היא – רק תחושה. ייתכן מאוד שהמציאות שונה מאוד מהדרך בה מפרשים אותה. ישנן כמה דרכים להתמודד עם תחושות: לשוחח עליהן, לפרוק אותן ולהתמודד עם המציאות "האמתית". שיחה, תקשורת ואינטראקציה נכונה הם חלק מהשיעור החשוב של קלפי הארבע. בנוסף, נסו להפוך את הקערה על-פיה ולשנות את תחושת האיום המדומה למוטיבציה אמתית לשיפור הישגים. זה השבוע להעלות הילוך, להשקיע יותר בדברים החשובים לכם, ובעיקר להימנע מקפיצה למסקנות בטרם עת.

לקריאה מורחבת:
על קלף ארבעה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף ארבעה מטבעות »

 

5 (100%) 1 vote

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

תגובה אחת על “מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 06/05/2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.