מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 29/04/2018

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה שידור לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (29-04-2018) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף הפייסבוק הפרטי שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש). 

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂

 


המסר השבועי

 

אני מזמין אתכם להצטרף לערוץ היוטיוב שלי https://www.youtube.com/user/sgmn68/feed
תלחצו subscribe ותירשמו לערוץ, כך שתקבלו את כל התכנים שאני מעלה ב-youtube ראשונים!

מסר 1: הכוהנת הגדולה – ללכת אחר המסתורין
הדמות בקלף חמקמקה ומסתורית למראה, הבדים בהם היא עטופה מסתירים סודות וטפחים לא ידועים. לכוהנת הגדולה יש זיקה לתת המודע ולכל אשר מונח תחת פני השטח. לרוב אנו טרודים בענייני היום יום, בעבודה ובהישרדות, אך המסר שלה הוא לעצור, להינתק מהמוחשי ומהשטחי ולצלול מטה אל נבכי התודעה: אלו המקומות בהם נמצא חלקים נשכחים מעצמנו או מעברנו. 
הכוהנת מזמינה אתכם לצאת למסע של גילוי פנימי, מסע שיניב תובנות שאינן תמיד קלות לעיכול, אך מהן עשוי להגיע האור והריפוי. זהו שבוע מצוין למדיטציה, לעבודה עצמית ולגילוי עצמי. זהו שבוע בו נכון להתמקד בכל מה שאולי הודחק אל מתחת לפני השטח ולהיעזר גם במטפל רגשי או רוחני אם יש צורך. זהו שבוע מצוין לחשוף אמיתות בכל תחום ולהתמודד עם המצב ללא פחד או התחמקות. הכוהנת הגדולה מזמינה אתכם להיכנס אל תהליך של שחרור שליטה, שבו החיים מובילים אתכם ללא מצפן או ודאות מוחלטת. לפעמים הטלטלות הן רק לטובה. עם זאת, במקומות שהשליטה בידיכם והסביבה הזוגית או התעסוקתית לא מעניקה לכם יציבות, אולי כדאי לבדוק אם אלו באמת הדברים שאתם מחפשים ולעשות בחירה ממקום של עוצמה.

לקריאה מורחבת:
על קלף הכוהנת הגדולה »
מאמר מורחב על קלף הכוהנת הגדולה »

 

מסר 2: תשעה מטות – להחזיק מעמד לקראת מכשול אחרון.
אנו צריכים להחזיק מעמד עוד קצת. אמנם יהיו עוד כמה מכשולים בדרך אולם לבסוף, לאחר מאמץ אחרון, הדברים יסתדרו לפי רצונכם. 
השבוע זה הזמן להשקיע מאמץ אחרון ולאזור עוד קצת סבלנות. נסו להישאר ממוקדים ורגועים גם אם המצב עוד לא פתור לחלוטין. הקלף מעודד אתכם להימנע מהתפזרות ולהשקיע את הכוחות אך ורק במקומות פרקטיים ובטוחים שיניבו תוצאות. זה לא הזמן להרפתקה אלא לדבקות בדברים שמקנים לכם תחושה של יציבות וביטחון.

לקריאה מורחבת:
על קלף תשעה מטות »

 

מסר 3: תשעה מטבעות – רווח אחרי עבודה קשה 
הרווחתם, ולא בכדי. עבדתם קשה, השקעתם את כל הלב, המרץ, המחשבה והאנרגיה, ועתה הגיע הזמן ליהנות קצת מההישגים. אולי השקעתם בזוגיות, אולי נתתם את כל כולכם לקריירה, ועתה הזמן לקטוף את הפירות. השבוע הוא הזמן לעבור לשלב הבא, לשלב שבו אתם מעריכים את כל שעשיתם, שאתם נותנים לעצמכם חיזוק חיובי ואומרים לעצמכם "כל הכבוד". זהו השבוע לטפח את מערכת היחסים עם עצמכם ולעשות בדק בית שלאורו תבינו מה אתם עוד רוצים להגשים ולממש, אילו חלומות עליכם להוציא מהמגירה ולאילו משאבים פיזיים אתם זקוקים. זהו השבוע לסגור פרויקט או להתחיל פרויקט מרגש שיסמן תקופה חדשה. הימנעו מהתמהמהות ומדחיית משימות.

לקריאה מורחבת:
על קלף תשעה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף תשעה מטבעות  »

 

 

4.8 (96%) 5 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

4 תגובות על “מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 29/04/2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.