מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 20/05/2018

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
סורי, אבל בגלל החג הפעם לא יהיה שידור לייב של פירוש המסרים ביום ראשון.
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (20-05-2018) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נפלא חג שמח 🙂

 


המסר השבועי

מסר 1: שתי חרבות – התנתקות עקב קושי להתמודד
הדמות בקלף עוצמת את עיניה ומתכחשת לנעשה סביבה. היא לא רוצה לראות את המציאות כפי שהיא. בקלפים של ליז גרין היא גם מכסה את אוזניה כדי להגביר את הניתוק אפילו יותר. הדמות רוצה לשמור על התמונה שהיא מדמיינת בראשה, אבל המציאות לא תשתנה גם אם היא תבחר שלא להביט. למרות הכול הדמות זקופה ומסוגלת להתמודד עם קושי ועם אתגר וכוחה במותניה. הדרך שלכם להתמודד עם בעיות השבוע היא פשוט לפקוח עיניים ולהכיר בכך שהמצב פחות ורוד מהמצופה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לעשות רשימה של כל הדברים שעשויים להשתבש. רשמו את כל התקלות האפשרויות והתכוננו היטב מבעוד מועד לכל אפשרות: אולי השיפוץ יידחה בשבוע? אולי בעל העסק שהזמין ממני מוצרים יתחרט? זה נשמע אולי מדכדך, אבל כך ורק כך אפשר להכיר בכל הדברים שמפחידים אתכם ולחתוך את הפחד עם חרב ההיגיון. בנוסף, היו זהירים יותר ובדקו לעומק כל סוגייה שעומדת על הפרק. ברגע שהפחד מ"הנורא מכל" ישתחרר, תשתחררו גם אתם.

לקריאה מורחבת:
על קלף שתי חרבות »
מאמר מורחב על שתי חרבות »

 

מסר 2: הכוכב – לפתוח את תיבת פנדורה
קלף הכוכב רומז לנו שאנו בדרך למקום נפלא של שלווה, שלמות עצמית ואהבה עצמית. כך בעצם התחלנו את חיינו, כילדים השרויים במצב טהור של חדווה, אבל אט-אט "התקלקלנו" ונכנסו לחיינו פחדים, דאגות וקושי. השבוע זה הזמן להתנקות על מנת לרפא את המכאובים העמוקים ביותר שלכם ולפנות מקום לחוויות חדשות. ייתכן שמה שיצוף ויעלה בשבוע הזה בתחום האישי, המשפחתי והזוגי הוא סממן למטענים או לדפוסים שצריכים להשתחרר. אל תתנגדו למה שמגיע; היו קשובים לתחושותיכם וגשו לכול מנקודת מבט של ריפוי ושחרור. קבלו את הדברים בזרועות פתוחות על מנת שהשחרור יהיה קל יותר. אם אתם זקוקים לתמיכה בזמן הזה – דאגו לכך. זהו לא השבוע להתיש את עצמכם או לשקוע בעבודה, אך זה בהחלט עיתוי טוב להתחבר לילד הפנימי שבכם: לבילויים, תחביבים, טיולים ומוזיקה.

לקריאה מורחבת:
על קלף הכוכב »
מאמר מורחב – לפתוח את תיבת פנדורה »

מסר 3: תשע חרבות – דאגה על רקע מוצדק
הקלף נראה קודר ומעורר דאגה, ואכן יש לו זיקה חזקה למאורעות של צער, ייאוש וסכנה, אך אל תשכחו שמדובר במסר ולא בתיאור מצב ולמעשה קלף כזה עשוי להיות מתנה עבורכם. השבוע עליכם לפקוח עיניים ולהימנע מלהכניס ראש בריא למיטה חולה. אם קיבלתם את הקלף, עליכם להשתמש בו כאות אזהרה ולשמור על עצמכם מסיכונים מיותרים: מבני זוג מניפולטיביים, מניסיונות חיזור שלא מרגישים לכם נכונים עבורכם, מהצעות "מפתות" אשר יש סיכונים בצידן. לא כל הנוצץ זהב, ויש גם מלכודת מוזהבות למראה שמוטב לשמור נפשכם מלהתקרב אליהן. גם אם הדברים נראים כאילו הם ישפרו את עולמכם, יש לבדוק את הדברים לעומק ולא לשגות באשליות. הפתרון הוא להתרחק ולבחור בדרך אחרת, בדרך הבטוחה והנכונה, גם אם אין היא זוהרת. אם אתם נמצאים במצב של דכדוך זהו מסר ברור שהגיע הזמן לצאת מהמיטה, לנער את היגון ולהתקדם. יש עוד עולם שלם שמחכה לכם בחוץ ואור השמש מחכה לכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף תשע חרבות »
מאמר מורחב על קלף תשע חרבות »

 

 

4.3 (86.67%) 3 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

תגובה אחת על “מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 20/05/2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.