מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 27/05/2018

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה שידור לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (27-05-2018) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף הפייסבוק הפרטי שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש)

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂


המסר השבועי

 

אני מזמין אתכם להצטרף לערוץ היוטיוב שלי https://www.youtube.com/user/sgmn68/feed
תלחצו subscribe ותירשמו לערוץ, כך שתקבלו את כל התכנים שאני מעלה ב-youtube ראשונים!

מסר 1: הקוסם – ליצור יש מאין
הרעיונות שלכם נכונים, החשיבה שלכם חדה, אתם יודעים טוב טוב מה אתם רוצים – זה הזמן לממש! אם המימוש היה פשוט עבורכם, מן הסתם הדברים כבר היו קורים מעצמם, אבל משהו מעכב אתכם. פקפוק וספקות עולים אל פני השטח, ואסור לכם לתת להם לשלוט בכם. עליכם לנהוג כמו הקוסם, להתעלות על התלאות היומיומיות ולמצוא איך להגשים את החלום ואת החזון שלכם. הדרך לעשות זאת היא לחשוב "מחוץ לקופסא" ולא לפחד מרעיונות לא שגרתיים. לא פעם עולות תחושות של מבוכה או מחשבות של "לא נעים לי", אך כשמתחברים לאנרגיה של הקוסם, מוצאים את הכוח לסלק את המכשולים הללו. הקוסם מתנהל מתוך חזון ברור ולא מתוך פחד. הוא נמצא בדרגה רוחנית שמעל  לפחדים, ושיטותיו מיוחדות ויוצאות מגדר הרגיל. מצאו את המיקוד הרוחני שלכם, זכרו שמי שעושה את הדברים בצורות המקובלות מגיע לתוצאות ה"מקובלות" אבל לא פורץ דרך חדשה. הקוסם אומר לכם שהיכולת לברוא דבר חדש "יש מאין" נמצאת בידיכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף הקוסם »
מאמר מורחב על קלף הקוסם »

 

מסר 2: עשרה מטות – עומס יתר
עשרה מטות מתאר מצב נפוץ בחיי היום יום, מצב שבו אנחנו לוקחים על עצמנו הרבה יותר מדי. לא פעם אנו חשים שעלינו לשאת את כל העולם (ואשתו) על כתפינו. לטפל בכולם, להיות הכי טובים בעבודה, לעשות ספורט, לטפל בילדים ולהגיע לכל אירוע חברתי. אבל למען האמת, זוהי לא פעם גם הדרך לתשישות. השבוע כדאי לעצור ולבדוק אילו מטלות באמת מקדמות אתכם ואילו גוזלות מכם רק זמן וכוח. הקלף עלול גם להעיד על עומס רגשי, ולכן כדאי למצוא את הדרכים לשחרר: לקחת חופשה (אם יש חגים בפתח, זאת הזדמנות מצוינת), "לדבר על זה", ופשוט להגיד "לא" לכל מה שסוחט אתכם. זהו לא שבוע לקחת על עצמכם עוד משימות. מצאו לכם זמן להירגעות. אם קשה לכם לעשות זאת אתם מוזמנים לסמן לעצמכם ביומן זמנים קבועים מראש למנוחה. זה חשוב מאוד.

לקריאה מורחבת:
על קלף עשרה מטות »

 

מסר 3: קלף העולם – סיום ושלמות
קלף העולם מייצג סגירת מעגלים, סיום תהליכים, הצלחות ושלמות. אנו בוגרים ורואים את העולם בפרופורציות, מזווית ראייה רחבה, מושכלת ורגישה. אנו יודעים להתמודד היטב עם החיים, ואיננו כבולים לרעיון מסוים, למסגרת, או לאדם כלשהו.
זה השבוע לסיים תהליכים ישנים וליצור תהליכים חדשים שייקחו אתכם לשלב הבא. הסיום והשלמות תמיד נובעים מבפנים: מהידיעה שדברים נעשו בגישה הוליסטית תוך הקפדה על הגעה לשלב הסופי. אל תשכחו שכשמתחילים דבר מה חדש יוצאים מן המוכר ומתמודדים עם אלמנטים לא ידועים. עם זאת, ברשותכם הבשלות והמסוגלות ליצור התחלות חדשות ולעמוד באתגרים, והמסר של הקלף הוא לצאת מן המוכר ולפרוץ החוצה. כשהשלמות הפנימית מלווה אתכם, אין סיבה להתערער; אתם תמיד יכולים להישען על הכלים שכבר רכשתם: על הבגרות, על הבשלות, על הכנות ועל הנכונות לשאול שאלות וללמוד.
אל תהססו להתחיל תהליך גם אם הדברים אינם "מושלמים". בחוסר שלמות יש המון פוטנציאל.

לקריאה מורחבת:
על קלף העולם »
מאמר מורחב על קלף העולם »

 

4.7 (93.33%) 3 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

4 תגובות על “מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 27/05/2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.