מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 06/08/2017

חג אהבה שמח – קבלו את המסר השבועי!
מתחילים שבוע חדש עם תובנה והיום, לכבוד ט"ו באב, נמקד את התובנה בענייני הלב- זוגיות, בית, משפחה וחברים.
ט"ו באב זה זמן נהדר לחשוב על היחסים שלנו עם אחרים, עם חברים, בני זוג פוטנציאלי, ובכלל עם העולם – כל החיים מורכבים ממערכות יחסים, ואפשר להגיד שאנחנו בזוגיות עם הקוסמוס ועם כל הקיים סביבנו במובן מסוים.
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם- בעיקר השבוע. בכל קלף יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. מחר (07-08-2017), יתקבלו התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם פה בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע!).
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע של הנאות ואהבה 🙂

 

 


 

המסר השבועי 7.8.17

 

 

עשרה מטבעות – חלקת אלוהים הקטנה
עשרה מטבעות הוא קלף של שפע, הצלחה, עושר ואושר. הוא קלף של שמחה ונחת ומייצג שלמות בכל תחום: משפחה, עבודה, התפתחות אישית ועוד. 
השבוע את מגיעים למצב של השלמה מסוימת, מימוש מטרה ואולי קבלת מענק או שכר שציפיתם לו. ייתכן שהשלמות המדוברת היא בתחום הזוגיות, ואז זה השבוע לדבר על הרחבת המשפחה, על מעבר דירה ועל החלטות נוספות שמטרתן להגביר את השפע בחייכם וליצור יציבות ממושכת לאורך זמן. זה הזמן לעצור וליהנות מהשפע, מחלקת האלוהים הקטנה שלכם. בין אם ההישג צנוע מאוד או אדיר ממדים הקלף מבקש לעצור ופשוט ליהנות מההישג. זה השבוע לבדוק שכל הפרטים הקטנים בוצעו עד תום ושהמשימה הושלמה על הצד הטוב ביותר. וודאו שאתם מקבלים את השכר על עבודתכם. אל תשאירו "זנבות", והקפידו על עבודה שלמה על-פי כל השלבים הרצויים. 

לקריאה מורחבת:
על קלף עשרה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף עשרה מטבעות – חלקת אלוהים הקטנה »

 

תשעה גביעים – משאלה שמתגשמת
תשעה גביעים הוא קלף נפלא העוסק בהגשמת חלומות, הצלחה, אושר, פריון ושפע. זה השבוע להיזכר לרגע במשאלות הלב שלנו, בדברים שאנחנו באמת חולמים להגשים. האם אתם עושים מספיק כדי לקדם את עצמכם אל המטרה? עליכם לזכור שהגביע הוא סממן של שפע, וכל קלפי הגביעים מציגים את השאלה – האם אתם מוכנים לקבל שפע? זה השבוע לבחון את העניין ולאפשר לעצמכם לקבל יותר בכל המישורים. זכרו שאחת הדרכים הנהדרות לקבל שפע היא להתכוונן אל מה שיש ולהודות על כך. אולי זה השבוע המתאים לעשות את התרגיל הידוע ולכתוב כל יום שלושה דברים נהדרים שקרו לכם – זו דרך נהדרת לפתח מודעות לשפע, ולהגביר אותו בכל המישורים. הדמיה היא עוד דרך נהדרת להתחבר אל השפע: מצאו לכם כל יום כמה דקות לדמיין את המשאלות שלכם מתגשמות, להתחבר לסימבול שמייצג עבורכם שגשוג או אושר, ואל תשכחו להגיד תודה על כל הדברים הקטנים והטובים שמתרחשים בחייכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף תשעה גביעים »
מאמר מורחב על תשעה גביעים »

 

נסיך המטבעות – הפקיד
קלף נסיך המטבעות מייצג הלך רוח בו אנו מחפשים יציבות, סדר וארגון. השבוע אתם צריכים להיות ממוקדים, יעילים ומעשיים. זה הזמן לממש את המטרות שלכם ולעבוד קשה עם לו"ז מסודר ועם רשימת משימות ברורה. אל לכם להסתבך בפרטים הקטנים, ואתם בהחלט לא צריכים לחשוש מטעויות. שום דבר נורא לא יקרה אם תסטו מעט מהתכנית. תמיד תוכלו לחזור חזרה ולתקן. רוו של  נסיך המטבעות יכולה לבוא לקראתכם כאשר אתם במצב של בלאגן, אי סדר וחוסר יכולת לשלוט בפרטים. זה השבוע לסדר את התיקיות, לנהל חשבונות, להסדיר תשלומים, לארגן את הניירת ולוודא שהכול במקום. עם זאת אם אתם מרגישים שאתם "כלואים בדפוסים" השבוע, זה גם הזמן להתאוורר מעט. זהו קלף חצר, ולכן ייתכן שיהיו הזדמנויות שאתם נוטים לפספס בגלל נטייה להיות מרובעים מדי, שגרתיים מדי.
אולי זה הזמן להיענות להצעה לא שגרתית ולתת להרפתקה קטנה לסחוף אתכם.  

לקריאה מורחבת:
על קלף נסיך המטבעות »
מאמר מורחב על קלף נסיך המטבעות »

3.6 (72%) 25 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

14 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 06/08/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.