מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 10/06/18

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה שידור לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (10/06/2018) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף  שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש)

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂

 


 

המסר השבועי

אני מזמין אתכם להצטרף לערוץ היוטיוב שלי https://www.youtube.com/user/sgmn68/feed
תלחצו subscribe ותירשמו לערוץ, כך שתקבלו את כל התכנים שאני מעלה ב-youtube ראשונים!

 

מסר 1: שישה מטבעות – לקבל יותר ממה שמגיע
קלפי השש מרמזים על שלמות פיזית ועל הצלחה, ובקלף שישה מטבעות השפע מועצם, שכן מעורב בו אלמנט המטבעות. קלף שישה מטבעות הוא קלף שמעיד על הזדמנויות טובות ועל אפשרות לקפיצת מדרגה ולהתקדמות במגוון תחומים. זה השבוע לעשות צעד קדימה ולהיענות להזדמנויות שאולי במחשבה ראשונה אינכם בטוחים שאתם ראויים להן. הסביבה מוקירה אתכם ואוהבת אתכם בדיוק כמו שאתם, אז פשוט היו עצמכם. זה לא השבוע למחשבות מדכדכות או לחוסר ביטחון. להיפך, זוהי ההזדמנות להוכיח לעצמכם שאתם יכולים ומסוגלים לעמוד במשימות חדשות, להיפגש עם אתגרים חדשים, להגיד "כן" לקידום. אתם מסוגלים לעבור שלב ביחסים, לקבל שפע ומתנות מהיקום ומהסביבה ובעיקר, לעשות הכול כדי להוכיח שאתם אכן ראויים להזדמנויות ולמתנות – כלומר לעבוד קשה. 

לקריאה מורחבת:
על קלף שישה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף שישה מטבעות »

 

מסר 2: אס המטות – מימוש הרצונות בעולם החומר
אס המטות מייצג את ה"כן" האולטימטיבי, את הדחף לעשות, ליצור, ללכת, להתלהב ולהעז. זה הזמן שלכם להיות יצירתיים ונחושים, לקדם דברים לשלב הבא או ליצור דבר חדש "יש מאין". אל תפחדו לנסות דברים חדשים ולהיפגש עם אנשים חדשים. לאס המטות יש אנרגיה נפלאה של התחלות.
מכירים את הסרט "יס-מן" של ג'ים קארי? בסרט הוא מגלם בנקאי מדוכדך שמכריחים אותו להגיד "כן" לכל דבר שנקרה בדרכו. בתחילה זה מוביל אותו לתקריות משונות, אבל אז כל עולמו מתחיל להשתנות. הוא פוגש בחורה יפהפייה והופך לאדם נדיב ואופטימי. בקיצור, המילה "כן" מובילה אותו למקומות נפלאים. השבוע אסור לכם ליפול לשעמום או לדכדוך, ואסור לכם לבזבז זמן. אם אתם צריכים לעשות דבר מה, פשוט בצעו אותו מבלי להתמהמה. אל תשכחו שלשמר את ההתלהבות זאת משימה חשובה. חפשו מה "מדליק" אתכם השבוע, ואל תשכחו לשמר ולתחזק את האנרגיה של האש גם בתוך השגרה השוחקת.

לקריאה מורחבת:
על קלף אס המטות »
מאמר מורחב על קלף אס המטות »

 

מסר 3: הנזירסבלנות 
זה השבוע להתחבר אל האמת הפנימית. הנזיר מייצג את האמת, את השקט הפנימי ואת הסבלנות לאורך התהליך. הוא מזכיר לנו שלא ניתן לזרז תהליכים מסוימים בכוח הזרוע. אם ביצעתם את משימותיכם ועשיתם את שניתן, זה הזמן להניח לדברים ולתת להם להבשיל. בנזיר יש גם היבטים של הסתגרות, התבודדות וסגפנות. הוא שרוי בשקט עם מחשבותיו, והמסר הוא שהזמן שלכם עם מחשבותיכם יקר ערך השבוע במיוחד. הימנעו משהייה בלתי פוסקת במקומות רועשים ומבריחה אל הסחות דעת. נסו להפחית מעט בפעילויות אינטנסיביות. החיבור אל הקול הפנימי הוא שייתן לכם את הכוחות ואת הפתרונות הנכונים ביותר עבורכם ועבור כל מחשבה שמטרידה אתכם. עצותיהם של אחרים משניות לעצותיו של הקול הפנימי שלכם. מצאו את הדרכים להתבודד מעט ולהתחבר אליו, אם באמצעות מדיטציה, עבודה פנימית, הקשבה למוזיקה מרגיעה או כל אלמנט אחר שמחבר אתכם אל עצמכם. הנזיר עשוי לרמז על קושי ביצירת קשרים ובפרט קשרים רומנטיים. אם אתם נוטים להתבודדות בדרך כלל, אולי הנזיר מרמז לכם שהגיע הזמן לצאת מהקונכייה ולחזור קצת על העולם החי והאמתי.

לקריאה מורחבת:
על קלף הנזיר »
מאמר מורחב על קלף הנזיר – החיפוש אחר האמת »

 

4 (80%) 2 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

תגובה אחת על “מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 10/06/18

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.