מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 10/12/2017

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה מפגש לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (10-12-2017) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף הפייסבוק הפרטי שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש). 

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע חמים ושבת שלום 🙂

 


המסר השבועי – 10.12.17

מסר 1: הקוסם – ליצור יש מאין

הרעיונות שלכם נכונים, החשיבה שלכם חדה, אתם יודעים טוב טוב מה אתם רוצים – זה הזמן לממש! אם המימוש היה פשוט עבורכם, מן הסתם הדברים כבר היו קורים מעצמם, אבל משהו מעכב אתכם. פקפוק וספקות עולים אל פני השטח, ואסור לכם לתת להם לשלוט בכם. עליכם לנהוג כמו הקוסם, להתעלות על התלאות היומיומיות ולמצוא איך להגשים את החלום ואת החזון שלכם. הדרך לעשות זאת היא לחשוב "מחוץ לקופסא" ולא לפחד מרעיונות לא שגרתיים. לא פעם עולות תחושות של מבוכה או מחשבות של "לא נעים לי", אך כשמתחברים לאנרגיה של הקוסם, מוצאים את הכוח לסלק את המכשולים הללו. הקוסם מתנהל מתוך חזון ברור ולא מתוך פחד. הוא נמצא בדרגה רוחנית שמעל  לפחדים, ושיטותיו מיוחדות ויוצאות מגדר הרגיל. מצאו את המיקוד הרוחני שלכם, זכרו שמי שעושה את הדברים בצורות המקובלות מגיע לתוצאות ה"מקובלות" אבל לא פורץ דרך חדשה. הקוסם אומר לכם שהיכולת לברוא דבר חדש "יש מאין" נמצאת בידיכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף הקוסם »
מאמר מורחב על קלף הקוסם »

 

מסר 2: שלושה מטבעות – הכרה וגמול

לאחר שהתחברנו לצרכים שלנו, למדנו ליהנות מעמל יומנו והתמקצענו – יצרנו לעצמנו קרקע יציבה. כעת אנו זוכים לשפע ושגשוג בעקבות ההתמדה, הריכוז והכישרון שלנו. שלושה מטבעות הוא קלף של רכישת מיומנות וניסיון. זהו קלף של הישגים ראשוניים בזכות כישורים שפיתחנו בזיעת אפנו. זה השבוע להשלים משימות חשובות ולהגיע להישגים ברי קיימא.

נסו ליצור רשימה של משימות שעליכם למלא, משום שזה השבוע להגיע לתוצאות ולראות הישגים בתחום הכספי, החומרי והזוגי. כשאתם יכולים "לסמן וי" על משימה שבוצעה היטב אתם יודעים הלכה למעשה שהתקדמתם. זה גם השבוע להיעזר בסביבה ולקבל הכרה ממשית בהישגים אליהם הגעתם. אל תישארו לבד במערכה. הסביבה יכולה לתמוך בכם מאוד במטרות שלכם, וככל שתהיו יותר ממוקדים ומעשיים – כך יוטב לכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף שלושה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף שלושה מטבעות »

 

מסר 3: ארבעה מטות – יציאה למסע ניצחון שתוצאותיו לא ידועות

בקלף ארבעה מטות אנו יוצאים למסע להשגת מטרה ארוכת טווח. היציאה למסע מתבצעת עם תשוקה ואמונה בעצמנו, בדרך שלנו ובהצלחה שנשיג, אולם לא תמיד התוצאה היא העיקר: אנו כל כך משולהבים ונעולים על המטרה, עד שאיננו נוכחים לראות כי הדרך חשובה לא פחות.

השבוע הוא זמן טוב עבורכם להיזכר שכל צעד בדרך הוא בעל משמעות. אם לא תיהנו מהתהליכים שאתם חווים, מתי בעצם תיהנו? נסו לבדוק אם אתם נחפזים להגיע למטרה כלשהי: אולי אתם רוצים שהילדים שלכם יתנהגו "כמו שצריך", אבל עצם החינוך הוא התהליך שראוי להתרכז בו? אולי אתם רוצים להגיע כבר לסיום של פרויקט, אבל לדרך עצמה, לשלבי הפרויקט, יש כמה וכמה שיעורים עבורכם? לכו צעד אחר צעד. קחו את הדברים לאט, נשמו אוויר ונסו ללמוד ליהנות גם מהשיעורים, מהתקלות, מהצחוקים ומהחברויות שנרקמות בדרך למטרה שלכם. בין כה וכה תגיעו לסיום התהליך, השאלה היא באיזו אווירה ואנרגיה ההגעה הזאת תתרחש.

לקריאה מורחבת:
על קלף ארבעה מטות »
מאמר מורחב על קלף ארבעה מטות »

 

3.7 (73.33%) 6 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.