מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 11/02/2018

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע ואת השנה עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה שידור לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (11-02-2018) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף הפייסבוק הפרטי שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש). 

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע מדהים ושבת שלום 🙂

עדכון 12.2.18 – את השידור אפשר לראות עכשיו בעמוד הזה, גללו למטה.

 


המסר השבועי

מזמין אתכם להצטרף לערוץ היוטיוב שלי https://www.youtube.com/user/sgmn68/feed
תלחצו subscribe ותירשמו לערוץ, כך שתקבלו את כל התכנים שאני מעלה ב-youtube ראשונים!

 

מסר 1: אס החרבות – מימוש הרעיונות בעולם החומר
החרב היא חדה, זריזה ו"חותכת", והאלמנטים הללו דומיננטיים בשבוע הקרוב. החשיבה שלכם חדה והרעיונות נכונים. עליכם ללכת בכל הכוח אל המטרה, אם לא תעשו זאת, כנראה תקבלו "דחיפה" מהעולם שיחיש את צעדיכם ויעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. עליכם גם לקבל השראה מהחרב ו"לחתוך" את מה שלא מועיל למהלך חייכם ומשאיר אתכם מעוכבים. אולי אתם מתלבטים לגבי עסקה, לגבי פרידה או פגישה. העולם ייתן לכם את הדחיפה כדי שתוכלו לקחת את הצעד הבא קדימה, אבל מוטב שתקדימו תרופה למכה ותעשו את הצעד הנכון מלכתחילה בעצמכם. זה הזמן להגות תכנית ולהוציא אותה לפועל. כשהמושכות בידיים שלכם, הדברים יקרו באופן הרמוני ומסודר, ללא התערבות חיצונית. פשוט "עשו זאת". זה השבוע להגיד "כן" להצעות הנקרות בדרככם. ולא להסס.

לקריאה מורחבת:
על קלף אס החרבות »
מאמר מורחב על קלף אס החרבות »

 

מסר 2: שבע חרבות – תכנון ואסטרטגיה
הדרך לניצחון בקלף זה היא דרך החשיבה וההיגיון. אנו צריכים לסמוך על עצמנו ועל היכולת שלנו לתכנן, לבצע ולפתור בעיות בעזרת מחשבה קרה. הקלף מראה כי יש לנו יכולת לעשות זאת, אך בו בזמן עלינו להיזהר מהתפזרות ומהליכה לאיבוד בפרטים הקטנים.
זה השבוע להוציא תכניות מהמגירה ולהוציא אותם לפועל. יכול להיות שאתם חולמים כבר זמן מה על רעיון מסוים. ובכן רעיון לא ניעור לחיים מעצמו: אם קשה לכם ליישם תכניות גדולות, התחילו בצעד אחד קטן ויישומי שניתן לנקוט בו, והכדור יתחיל להתגלגל. אולי כדאי גם להעלות על הנייר או על קובץ word את כל השלבים הנחוצים. אל תשאירו דברים באוויר. הרעיונות שלכם טובים.

לקריאה מורחבת:
על קלף שבע חרבות »
מאמר מורחב על קלף שבע חרבות  »

 

מסר 3: יום הדין – הגולם הופך פרפר
התהליך בו הופך הגולם לפרפר הוא תהליך איטי וקסום שלא ניתן להאיץ או לזרז. קלף יום הדין עוסק בהבשלה, והוא מעורר בנו את ההבנה שאנו מצויים בתהליך של שינוי, עליית מדרגה ואפילו לידה מחדש. 
למרות זאת, יש מקום לקידום הנושאים החשובים בחייכם השבוע. עליכם פשוט לזכור כי מדובר בתהליך, ולפיכך השינויים לא יקרו בן רגע. תצטרכו להשקיע מאמץ וניסיונות חוזרים ונשנים בדומה לפרפר המשתחרר מהפקעת. הוא מצליח לבקוע מכיוון שכל ניסיון מחזק את כנפיו יותר ויותר. גם אם אתם מרגישים שהתהליך הוא סיזיפי, שהעבודה מתישה אתכם או הסביבה, נסו לשים לב לכל התקדמות ולכל שינוי חיובי שמתרחש השבוע.  לא משנה מה מעסיק אתכם בימים אלה, שמרו על קור רוח. לבסוף המאמץ ישתלם, אך יש להיאזר בסבלנות.

לקריאה מורחבת:
על קלף יום הדין »
מאמר מורחב על קלף יום הדין »

4.3 (86.67%) 6 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

תגובה אחת על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 11/02/2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.