מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 10/09/2017

מתחילים שבוע חדש עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (11-09-2017), אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר שבועי מהקלפים (גם להם מגיע!).
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע נפלא 🙂

 


המסר השבועי 11.9.17

 

1 – שבעה גביעים – חלום שצריך להפוך למציאות

אמנם יש לכם שאיפות רבות, אולם ישנו פער גדול בין הדמיון שלכם לבין המציאות והעבודה שנעשית בפועל. מימוש החלום הוא בהחלט אפשרי, אך ייתכן שעליכם להתאים אותו למציאות ולעובדות בשטח. חשוב להבין מה אתם באמת יכולים לעשות באופן ריאליסטי, לתכנן היטב, לפעול בהתאם ולעמוד במשימות שהקצבתם לעצמכם. השבוע זה הזמן להוציא את החלומות מהמגירה, לאוורר אותם טוב-טוב ולבדוק איך הופכים אותם למציאות. חלמת להיות זמרת? התחילי לחפש מקהלה שכונתית קטנה. רוצה לעשות הסבה מקצועית? התחל לחפש קורס קטן בתחום שבו אתה רוצה לעבוד כדי לבדוק התאמה. לפעמים גודלו של החלום עלול לרפות את ידיכם, לכן כדאי "להתחיל בקטן". השבוע זה לא הזמן להתפזר או לדשדש במקום. זה גם לא הזמן להתייאש ולהיכנע לשגרה. אתם חייבים להוכיח לעצמכם שאתם יכולים לצאת מהשגרה ולממש פנטזיות. לשם כך, כמו בקלף שישה גביעים, השבוע כדאי לצאת מאזור הנוחות ולהתחיל לעשות דברים חדשים.

לקריאה מורחבת:
על קלף שבעה גביעים »
מאמר מורחב על שבעה גביעים »

 

2 – התלוי – שינוי פרספקטיבה

קלף התלוי מכיל מסר רוחני ועמוק, אך בו בזמן הוא מאוד קרוב אל חיי היום יום שלנו, שכן הוא מדבר על הצורך להקריב למען מטרה גדולה. כולנו מקריבים יום-יום עבור ילדינו, עבור בני הזוג שלנו, בני המשפחה שלנו וכן עבור המטרות האישיות שאנו מציבים לעצמנו. כיצד החלק הרוחני והגשמי מתחברים? לפי קלף זה, יש קודם כל לשנות את זווית הראייה. כשזווית הראייה מוגבלת, גם ההחלטות מוגבלות ולפיכך, הפעולות מוגבלות. עם זאת, כשמסתכלים על העולם בצורה שונה ומגלים את המציאות מזווית אחרת, ישנה נכונות לעשות את ההקרבות הנחוצות ולהגיע להישגים חדשים. בשבוע הקרוב קלף התלוי מזמין אתכם להתבונן בעולם שלכם, באתגרים שלכם ובאנשים סביבכם – מזווית חדשה. הפתרונות להם אתם זקוקים השבוע הם פתרונות לא שגרתיים הנובעים מחשיבה רחבה וחסרת מגבלות. זהו לא שבוע לשקוע בהרגלים ישנים או ליפול אל התירוצים הרגילים. זה השבוע להחליט על התנהלות אחרת. רוצים לחזור לכושר? הירשמו לחדר כושר. שונאים חדר כושר? אין שום בעיה, מצאו אלטרנטיבה שנכונה ומתאימה לכם נפשית ופיזית. פרסמו בפייסבוק הודעה שאתם מחפשים פרטנר להליכה משותפת, למשל. זוהי בדיוק חשיבה מחוץ לקופסא. עשו צעדים אל מחוץ למוכר ובעיקר "גלמו את התפקיד" של אדם שחזר לכושר: הצעד הראשון בכיבוש מטרה הוא להרגיש ולהתנהג כאילו כבר כבשתם אותה. 

לקריאה מורחבת:
על קלף התלוי »
מאמר מורחב על קלף התלוי »

 

3 – שתי חרבות – התנתקות עקב קושי להתמודד

הדמות בקלף עוצמת את עיניה ומתכחשת לנעשה סביבה. היא לא רוצה לראות את המציאות כפי שהיא. בקלפים של ליז גרין היא גם מכסה את אוזניה כדי להגביר את הניתוק אפילו יותר. הדמות רוצה לשמור על התמונה שהיא מדמיינת בראשה, אבל המציאות לא תשתנה גם אם היא תבחר שלא להביט. למרות הכול הדמות זקופה ומסוגלת להתמודד עם קושי ועם אתגר וכוחה במותניה. הדרך שלכם להתמודד עם בעיות השבוע היא פשוט לפקוח עיניים ולהכיר בכך שהמצב פחות ורוד מהמצופה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לעשות רשימה של כל הדברים שעשויים להשתבש. רשמו את כל התקלות האפשרויות והתכוננו היטב מבעוד מועד לכל אפשרות: אולי השיפוץ יידחה בשבוע? אולי בעל העסק שהזמין ממני מוצרים יתחרט? זה נשמע אולי מדכדך, אבל כך ורק כך אפשר להכיר בכל הדברים שמפחידים אתכם ולחתוך את הפחד עם חרב ההיגיון. בנוסף, היו זהירים יותר ובדקו לעומק כל סוגייה שעומדת על הפרק. ברגע שהפחד מ"הנורא מכל" ישתחרר, תשתחררו גם אתם. 

לקריאה מורחבת:
על קלף שתי חרבות »
מאמר מורחב על שתי חרבות »

3.9 (77.5%) 8 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

10 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 10/09/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.