מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 14/01/2018

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע ואת השנה עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה מפגש לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (14-01-2018) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף הפייסבוק הפרטי שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש). 

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע חמים ושבת שלום 🙂

 


המסר השבועי

מסר 1: ארבע חרבות – להחליט שלא להחליט 
זהו קלף שעוסק בהפוגה, במנוחה או בהפסקה, והוא מעיד על כך שנושא מסוים בחייכם נמצא כעת במצב של המתנה או קיפאון, ולא בכדי: המצב עוד לא בשל להחלטה, עוד אין מוכנות לפעולה או לנקיטת צעד ברור. ייתכן שכבר מאוד בוער לכם "לסגור עניין", להחליט לכאן או לכאן, אבל עוד לא הגיעה העת לכך. זה עוד לא הזמן.
עצת הקלף היא להמתין לזמן נכון יותר, לזמן מתאים יותר לפעולה, לקחת אוויר ולהסכים להיות במקום בו אין בהירות מוחלטת. זה לא תמיד קל, אך זהו שיעור חשוב. השבוע אל תחפזו להחלטות או לתגובות נמהרות. לא תמיד כל הפרטים מצויים בידכם. נסו להחזיק מעמד עוד קצת, להניח לדברים ופשוט לכוון את האנרגיה והמרץ למקומות אחרים שמקדמים אתכם באופן ברור קדימה.

לקריאה מורחבת:
על קלף ארבע חרבות »
מאמר מורחב על קלף ארבע חרבות »

 

מסר 2: חמש חרבות – לא לשבת על הגדר
הקלף חמש חרבות מייצג סיטואציה שכיחה מאוד בחיי היום-יום שלנו, ובה אנו עומדים מול מצב בו אף אחת מהאפשרויות לא קורצת לנו במיוחד, אך אנו חייבים לבחור באחת מהן ולפעול בכל זאת.
במקרים כאלו הנטייה הטבעית היא להישאר בהתלבטות ובחוסר החלטה, אך המסר הברור של קלף חמש חרבות הוא – לעשות החלטה. השבוע הוא הזמן לעשות את הצעדים שלגביהם אתם מתלבטים ולבצע החלטות גם אם אין אפשרות אחת בולטת. ברגע שתיקחו החלטה בכל תחום שמעסיק אתכם, תצליחו להשתחרר ולצעוד קדימה, ואגלה לכם סוד: ההחלטה בה עוסק הקלף, היא החלטה הפיכה. כשמדובר בקלף זה – לטעות זה דבר חיובי, כיוון שהטעות חושפת מיד את הבחירה הנכונה. לכן אין טעם לחכות עם הבחירה שלכם. ההחלטה היא הגורם המקדם, היא הצעד שמוציא אתכם ממצב סטטי למצב שבו האנרגיה חוזרת לזרום. קחו השבוע צעדים קדימה וטלו סיכונים קטנים ומחושבים. זה יעשה לכם טוב.

לקריאה מורחבת:
על קלף חמש חרבות »
מאמר מורחב על קלף חמש חרבות »

 

מסר 3: השטן –​ אות אזהרה
קלף השטן לעתים מבהיל במקצת, אך אין שום סיבה וצורך לחשוש. השטן הוא בסך הכול קלף אזהרה המזכיר לנו לפעול לפי האמת הפנימית שלנו. האמת הפנימית היא כל כך חשובה, שאם לא נפעל לפיה, יופיע "השטן", שהוא בפשטות – כוחות הכשל. השטן מראה לכם שייתכן שאתם מזניחים את הדברים החשובים לכם ושבשבוע הקרוב עליכם לחזור ולהתמקד במה שחשוב לכם ובסיבות שבגללן התחלתם את התהליך. הוא מרמז שתנאים חיצוניים או פיתויים מסוימים עלולים למשוך אתכם כרגע, וזהו תפקידכם לשים תמרור "עצור" ולא להתקדם בשבילים לא נכונים. 
שימו לב למערכת יחסים המבוססות על משיכה מינית בלבד, וזכרו שאהבת אמת כנראה לא תצמח משם. הפתרון הוא פשוט: לכו עם האמת הפנימית, ואם קשה לכם להתחבר אליה, חישבו מה היה אומר חבר יקר, שעליו אתם סומכים, על הבחירה שלכם. לכו עם השכל הישר, והכול יסתדר.

לקריאה מורחבת:
על קלף השטן »
מאמר מורחב על קלף השטן »

3.4 (68.57%) 7 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

תגובה אחת על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 14/01/2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.