מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 15/10/2017

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! 
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.

בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע. 
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (15-10-2017) יתקבלו התשובות המלאות. 
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

שבת שלום 🙂

 


המסרים לשבוע 15.10.17

 

מסר 1: נסיך המטות – הסטודנט הנצחי
נסיך המטות מייצג הלך רוח של חופש, מרחבים, חוויות ולימודים. זהו נסיך שמפעמת בו רוח הגילוי, הסקרנות וההתחדשות. כאשר אתם רוצים להכניס אל חייכם שינויים ולהרחיב אופקים, הנסיך מגלם את האפשרויות הללו. השבוע כדאי יותר מתמיד לומר "כן" להזדמנויות חדשות שצצות, לבקשות לא שגרתיות, להזמנות מעניינות של חברים ולהצעות עבודה מאתגרות. בכל הקשור ללימודים, זה הזמן להרחיב את הפעילות ולהתעמק במלאכת הלמידה, בין אם אתם מתלבטים לגבי תואר שני או לגבי שיעורי קרמיקה, הנסיך מעודד אתכם להמשיך ולהרחיב את מצבור הידע והמיומנויות, להרחיב אופקים לנסוע, להתנסות ולטייל.

לקריאה מורחבת:
על קלף נסיך המטות »
מאמר על המסכה של מזל קשת (נסיך המטות) »

 

מסר 2 – מלכת המטות – המנהיגה
מלכת המטות היא קלף של מנהיגות טבעית. היא מייצגת בטחון עצמי, שאפתנות, קלילות ושמחה. זה השבוע שבו נכון להתחבר להנאות החיים ולכוח המנהיגות הטבעית שבכם, וזה גם הזמן לטפח את עצמכם ואת המראה שלכם, לשפר את הנראות הן במדיה החברתית והן בחיים האמתיים, לראות ולהיראות. אם יש אירוע שברצונכם לארגן, פרויקט חשוב או כל משימה אחרת, דעו שהגישה הנכונה היא גישה בטוחה ושמחה. מלכת המטות מתנהלת בעליצות ובאמונה מלאה ביכולות שלה. היא לא שוקעת בדכדוך ולא "לוקחת כבד" את הדברים. עם האנרגיה הזאת הכול יסתדר באופן נפלא. זה גם השבוע לומר "כן" לכל הזדמנות מרעננת, מכיוון שקלפי החצר הם קלפים של הזדמנויות. הנאה היא משאב נדיר שמחזיר לכם כוח ושמחת חיים, ומלכת המטות מזכירה לכם לנצל הזדמנויות ליהנות בחיים. בזכות השמחה יש בכם הכוח להוציא דברים לפועל.
צאו לבלות השבוע, לכו למסיבה, צאו מההרגלים שלכם. זה גם הזמן לבלות עם הילדים, שכן המלכה חובבת ילדים מושבעת.

לקריאה מורחבת:
על קלף מלכת המטות »
מאמר על המסכה של מזל אריה – מלכת המטות »

 

מסר 3 – אביר הגביעים – הפנטזיונר
יש לכם תכניות? משאלות מיוחדות לשבוע הקרוב? אתם באמת מוכנים לקבל את מה שאתם רוצים? כי כנראה שאכן תקבלו את כל מה שקיוויתם לו השבוע. השאלה היחידה היא – האם אתם מוכנים. אולי לא תקבלו את הפתרונות בדיוק בדרך שדמיינתם, אולי הדברים יגיעו ממקום אחר או בדרך אחרת, הדבר החשוב הוא להישאר פתוחים למה שמגיע ולהיות מוכנים לקבל. בנוסף, מכיוון שזהו קלף חצר, זה השבוע לומר "כן" לכל הזדמנות טובה או מעניינת שנקרית בדרככם.
אביר הגביעים מראה לא פעם על חשש להתמודד עם המציאות. הרי בדמיון הכול שלם ומושלם, ובמציאות זה לא תמיד כך. זה הזמן להתמודד עם הפערים הללו, להתגבר על חששות ולממש תכניות. לקלף זיקה לעניינים שבלב, כך שזה שבוע מצוין להתקשרות רומנטית.

לקריאה מורחבת:
על קלף אביר הגביעים »
מאמר מורחב על קלף אביר הגביעים »

 

3.7 (73.64%) 22 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

4 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 15/10/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.