מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 16/07/2017

מתחילים שבוע חדש עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (17-07-2017), אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר שבועי מהקלפים (גם להם מגיע!).
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע של הגשמת משאלות 🙂

 


המסר השבועי 17.7.17

 

שישה מטבעות – לקבל יותר ממה שמגיע
קלפי השש מרמזים על שלמות פיזית ועל הצלחה, ובקלף שישה מטבעות השפע מועצם, שכן מעורב בו אלמנט המטבעות. קלף שישה מטבעות הוא קלף שמעיד על הזדמנויות טובות ועל אפשרות לקפיצת מדרגה ולהתקדמות במגוון תחומים. זה השבוע לעשות צעד קדימה ולהיענות להזדמנויות שאולי במחשבה ראשונה אינכם בטוחים שאתם ראויים להן. הסביבה מוקירה אתכם ואוהבת אתכם בדיוק כמו שאתם, אז פשוט היו עצמכם. זה לא השבוע למחשבות מדכדכות או לחוסר ביטחון. להיפך, זוהי ההזדמנות להוכיח לעצמכם שאתם יכולים ומסוגלים לעמוד במשימות חדשות, להיפגש עם אתגרים חדשים, להגיד "כן" לקידום. אתם מסוגלים לעבור שלב ביחסים, לקבל שפע ומתנות מהיקום ומהסביבה ובעיקר, לעשות הכול כדי להוכיח שאתם אכן ראויים להזדמנויות ולמתנות, כלומר לעבוד קשה. 

לקריאה מורחבת:
על קלף שישה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף שישה מטבעות »

 

מלך הגביעים – המקופח
קלף מלך הגביעים מייצג צורך ביציבות רגשית וכן שאיפה לאיזון בכל הקשור לבית, משפחה וזוגיות. עם זאת עלינו לקחת בחשבון כי הצורך שלנו באהבה גורם לנו להיות פגיעים רגשית ולפחד לשחרר. השבוע הקרוב הוא שבוע נפלא למפגשים עם חברים ולבילויים בבית או בחיק המשפחה. עם זאת אליכם לשים לב שאינכם מזניחים את הקריירה ואת ההגשמה האישית. מכיוון שמלך הגביעים מתנהל לא פעם מתוך חסך רגשי, עליכם להזכיר לעצמכם שאתם "כבר גדולים", יש לכם אישיות עצמאית וצרכים משלכם וההגשמה האישית חשובה לכם מאוד. אתם לא זקוקים לאישור של אף אחד כדי לחיות את חייכם, וזהו הזמן שלכם להתרחק קצת מהקן ולהתפתח. זהו לא השבוע להישאר במקום המוגן, המוכר והידוע, אלא שבוע לפריצת גבולות, ליציאה מן המוכר ובעיקר להעצמה אישית. 

לקריאה מורחבת:
על קלף מלך הגביעים »
מאמר על המסכה של מזל סרטן (מלך הגביעים) »

 

מלכת המטות – המנהיגה
מלכת המטות היא קלף של מנהיגות טבעית. היא מייצגת בטחון עצמי, שאפתנות, קלילות ושמחה. זה השבוע שבו נכון להתחבר להנאות החיים ולכוח המנהיגות הטבעית שבכם. אם יש אירוע שברצונכם לארגן, פרויקט חשוב או כל משימה אחרת, דעו שהגישה הנכונה היא גישה בטוחה ושמחה. מלכת המטות מתנהלת בעליצות ובאמונה מלאה ביכולות שלה. היא לא שוקעת בדכדוך ולא "לוקחת כבד" את הדברים. עם האנרגיה הזאת הכול יסתדר באופן נפלא. זה גם השבוע לומר "כן" לכל הזדמנות מרעננת, מכיוון שקלפי החצר הם קלפים של הזדמנויות. מלכת המטות מזכירה לכם לנצל הזדמנויות ליהנות בחיים. הנאה היא משאב נדיר שמחזיר לכם כוח ושמחת חיים. בזכות השמחה יש בכם הכוח להוציא דברים לפועל. צאו השבוע לבלות, לכו למסיבה, צאו מההרגלים שלכם. זה גם הזמן לבלות עם הילדים, שכן המלכה חובבת ילדים מושבעת. 

לקריאה מורחבת:

על קלף מלכת המטות »
מאמר על המסכה של מזל אריה – מלכת המטות »

Save

Save

4 (80%) 21 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

15 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 16/07/2017

  1. קלרה שקד

    ,תודה שגיא ממש מעניין אפילו חתול יכול לסמל משהו באישיות זה מרחיב את דרך ההסתכלות

    הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.