מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 17/12/2017

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה מפגש לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (17-12-2017) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף הפייסבוק הפרטי שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש). 

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נפלא, חג שמח ושבת שלום 🙂

 


המסר השבועי

 

מסר 1: שבע חרבות – תכנון ואסטרטגיה
הדרך לניצחון בקלף זה היא דרך החשיבה וההיגיון. אנו צריכים לסמוך על עצמנו ועל היכולת שלנו לתכנן, לבצע ולפתור בעיות בעזרת מחשבה קרה. הקלף מראה כי יש לנו יכולת לעשות זאת, אך בו בזמן עלינו להיזהר מהתפזרות ומהליכה לאיבוד בפרטים הקטנים.

זה השבוע להוציא תכניות מהמגירה ולהוציא אותם לפועל. יכול להיות שאתם חולמים כבר זמן מה על רעיון מסוים. ובכן רעיון לא ניעור לחיים מעצמו: אם קשה לכם ליישם תכניות גדולות, התחילו בצעד אחד קטן ויישומי שניתן לנקוט בו, והכדור יתחיל להתגלגל. אולי כדאי גם להעלות על הנייר או על קובץ word את כל השלבים הנחוצים. אל תשאירו דברים באוויר. הרעיונות שלכם טובים.

לקריאה מורחבת:
על קלף שבע חרבות »
מאמר מורחב על קלף שבע חרבות  »

 

מסר 2: אס המטבעות ­– מימוש הצרכים
אס זה הוא קלף נפלא שמעיד על שאיפה ליציבות ולביטחון ועל כוונות לממש ולבסס את הצרכים המשמעותיים ביותר שלנו. זהו אס מבורך שמעניק תשובה חיובית לכל שאלה. הוא התמצית של כל הקשור בבנייה, בארגון ובקרקוע. זה השלב שבו כדאי לכם לחשוב באופן פרקטי כדי לקדם את המטרות שלכם ולתכנן את הצעדים הבאים בכל התחומים המשמעותיים בחייכם. השבוע עליכם לחשוב "תכלס": לראות מה עליכם לעשות ומה באמת נחוץ לכם ולפעול באופן מסודר וחדור מטרה. אין צורך להילחץ, פשוט לפעול ברוגע מתוך הקשבה לצרכים הבסיסיים ביותר שלכם. ודאו שיש לכם את כל אשר אתם באמת צריכים. זה השבוע להוצאות כלכליות מחושבות: עליכם להוציא את כספכם על צרכים ולא על שיגעונות או שיגיונות. לפני שקונים חופשה בהוואי כדאי לוודא שיש די לחיתולים ולאוכל. אחר כך אפשר להתפנות להנאות החיים. זה השבוע לחפש בני זוג או פרויקטים שייתנו לכם תחושה של יציבות ושל שקט נפשי. עשו את הצעדים הדרושים כדי להתקדם.

לקריאה מורחבת:
על קלף אס המטבעות »
מאמר מורחב על קלף אס המטבעות »

 

מסר 3: הקיסרית – לתת מכל הלב
הקיסרית היא קלף מופלא של שפע ושל הצלחה. זוהי דמות מיטיבה ומעניקה באופן שאין שני לו, שהרי היא מלכת הפריון, המביאה שגשוג ויצירה לכל פינה. האם רוח הקיסרית שורה עליכם לאחרונה? אם לא, זהו השבוע הנכון לקבל ממנה השראה: להתחבר אל רעיון השפע הזמין לכולם ולפעול עם לב פתוח, רחב ונדיב, מכיוון שהקיסרית מקפלת בתוכה את החוק הפשוט: יש לתת בכדי לקבל. החוק לאו דווקא עוסק בחומר; אתם יכולים להעניק סבלנות, חיוך או חיבוק, שיחה, זמן או עצה טובה. הקיסרית משרה חום וידידותיות על סביבתה, וזוהי כנראה הגישה הכי טובה עבורכם השבוע, גישה ידידותית ואוהבת. בנוסף, השבוע כדאי להשקיע בטיפוח. הקיסרית מחברת אתכם ליופי ולטיפוח הגוף, אז אם כבר הרבה זמן רציתם לקבוע תור למספרה או למניקור, עכשיו הזמן לעשות זאת. הימנעו מקמצנות רגשית, אך אל תשכחו את עצמכם בסיפור: שימו לב שאתם ממלאים את עצמכם בשפע שאותו אתם מעניקים לאחרים.

לקריאה מורחבת:
על קלף הקיסרית »

3.5 (70.91%) 11 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

תגובה אחת על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 17/12/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.