מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 18/02/2018

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע ואת השנה עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה שידור לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (18-02-2018) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף הפייסבוק הפרטי שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש). 

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע מרגש ושבת שלום 🙂


 

המסר השבועי 18.2.18

אני מזמין אתכם להצטרף לערוץ היוטיוב שלי https://www.youtube.com/user/sgmn68/feed
תלחצו subscribe ותירשמו לערוץ, כך שתקבלו את כל התכנים שאני מעלה ב-youtube ראשונים!

מסר 1: קלף המגדל ­– לוודא שהיסודות יציבים
קלף המגדל נראה מאיים, אך זאת לא סיבה להיבהל. להיפך, מומלץ להישאר רגועים ופשוט לבדוק לפרטי פרטים את המצב. זהו בעצם הזמן למנוע טלטלות עתידיות ולוודא שאתם עומדים על קרקע יציבה. עסקה או חתימה על חוזה שנמצאים על הפרק השבוע, צריכים להיבדק באופן מדוקדק; נקטו משנה זהירות ובדקו כל פרט. אל תרוצו קדימה ואל תבצעו החלטות הרות גורל במהירות. העצה הזאת נכונה גם לעניינים שבלב וגם לזוגיות – לא לרוץ קדימה!
זה גם השבוע להשקיע בעצמכם, בתוכן ובפנימיות שלכם. ככל שהעולם שלכם עשיר יותר, היציבות הפנימית והאישית לכם גדלה. ודאו שהפעילות השבועית שלכם מגוונת ומעשירה.

לקריאה מורחבת:
על קלף המגדל »
מאמר מורחב על קלף המגדל »

 

מסר 2: הקיסר – לשלוט בעולם החומר
קלף הקיסר מייצג את העיקרון החשוב, לפיו בשביל להתפתח בעולם הרוח עלינו קודם כל להצליח ולבסס את עצמנו בעולם החומר. חשוב לוודא שהמטרה החומרית אליה אנו שואפים באמת נכונה עבורנו ונובעת מהרצונות שלנו ולא מרעיונות ומשאיפות של הסביבה הקרובה לנו. 
הקלף עוסק בסדר, יציבות, ארגון, ניהול וסמכותיות. הוא מייצג הצלחה חומרית, שגשוג בעבודה ובקריירה, כישורי ניהול וגישה טבעית לכל מה שקשור לכסף. השבוע זה הזמן להתייצב כלכלית ועסקית ולשלוט ביד רמה בכל שטחי חייכם. הקיסר הוא הסמכות המחוקקת והמבצעת. אין זה אומר שהוא שתלטן אלא אחראי. זה השבוע להחזיר את המושכות לידיכם ולהטליא סדר בכל ענייניכם – מחשבון הבנק ועד הסדר בארון.
החיים הם הממלכה שלכם, ועליכם לוודא שהכול מתקתק. רק זכרו שאם כל הכבוד לניהול, חברינו ובני משפחתנו לא תמיד אוהבים ש"מנהלים" אותם. אל לכם לשכוח לנהוג באנשים בחייכם בכבוד ולהעניק להם אוזן קשבת וחופש אישי.

 לקריאה מורחבת:
על קלף הקיסר »

 

מסר 3: שש חרבות – חופשה
שש חרבות הוא קלף העוסק בחופשה. לא רק מסוג החופשות המפנקות בקריביים, אלא בכל מצב בו אנו לוקחים הפסקה: הפסקה מקשר מסוים, חברי, זוגי או משפחתי, חופשה מהעבודה, חופשה מהלימודים או מהתמודדות עם מצב מסוים. האם אתם זקוקים להפסקה? אולי זה הזמן לבדוק כיצד לאפשר לעצמכם לנוח. אם הקלף הזה מופיע, יכול להיות שבשבוע הקרוב הצורך בהפוגה בוער בכם במיוחד. כיצד תדעו אם אתם זקוקים לחופשה או נמנעים מלשנס מותניים ולהתחיל לקדם ברצינות את נושא השאלה: התשובה היא פשוטה. אם אתם נמצאים זמן רב בתהליך מתמשך הקלף מראה שאתם זקוקים לחופשה, אולם אם אתם נמצאים בתהליך זמני (עבודה זמנית או סטוץ) זהו סימן שהגיע הזמן לחזור למציאות ולהתחיל לקדם את מה שחשוב לכם. שימו לב שאתם לא דוחים את ההתמודדות עם נושאים חשובים.

לקריאה מורחבת:
על קלף שש חרבות »
מאמר מורחב על קלף שש חרבות »

 

4.5 (90%) 4 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

2 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 18/02/2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.