מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 20/08/2017

מתחילים שבוע חדש עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (21-08-2017), אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר שבועי מהקלפים (גם להם מגיע!).
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע של חופש וחיוכים 🙂

 


המסר השבועי – 21.8.17

 

עשר חרבות – השקט שאחרי הסערה
לרוב הקלף הזה יגיע אליכם אחרי סיטואציה בלתי נעימה, דרמה כלשהי או עימות שנטל מכם אנרגיה. אולי אתם מרגישים שהגעתם לשפל כלשהו. זה השבוע להתחיל לבנות ולהיבנות בחזרה, לחזור לכוחות ולהבין איזה שיעור למדתם פה בעצם. גם אם זה היה שיעור קשה יש בצידו תועלת, ואפשר לקחת את ההבנות לשלב הבא של התנהלות נכונה ומושכלת יותר. גם אם יש עדיין כאב או שרידים של ייאוש, זהו רק שלב בדרך, ועתה הזמן לפתוח דף חדש שיוביל לשלב חדש בחיים. עם רצון ונכונות אפשר יהיה לצמוח ולחזור מחוזקים. זה הזמן לחזור לפעילויות האהובות עליכם, להשקיע מעט מאמץ וכסף בדברים החשובים לכם, לחדש מערכות יחסים ממקום של הפקת לקחים ועוד. אם אינכם מרגישים את השפל המדובר, שימו לב שאתם לא חוזרים על שיעור עבר המתדפק על דלתכם. אם זה המצב זכרו להגיד "לא תודה" לכל הצעה שאינה באמת מיטיבה עמכם לטווח הארוך. זהו קלף שדורש מכם לתת את כל כולכם להתחלה חדשה.

לקריאה מורחבת:
על קלף עשר חרבות »
מאמר מורחב על קלף  עשר חרבות »

 

מלכת המטות – המנהיגה
מלכת המטות היא קלף של מנהיגות טבעית. היא מייצגת בטחון עצמי, שאפתנות, קלילות ושמחה. זה השבוע שבו נכון להתחבר להנאות החיים ולכוח המנהיגות הטבעית שבכם. אם יש אירוע שברצונכם לארגן, פרויקט חשוב או כל משימה אחרת, דעו שהגישה הנכונה היא גישה בטוחה ושמחה. מלכת המטות מתנהלת בעליצות ובאמונה מלאה ביכולות שלה. היא לא שוקעת בדכדוך ולא "לוקחת כבד" את הדברים. עם האנרגיה הזאת הכול יסתדר באופן נפלא. זה גם השבוע לומר "כן" לכל הזדמנות מרעננת, מכיוון שקלפי החצר הם קלפים של הזדמנויות. מלכת המטות מזכירה לכם לנצל הזדמנויות ליהנות בחיים. הנאה היא משאב נדיר שמחזיר לכם כוח ושמחת חיים. בזכות השמחה יש בכם הכוח להוציא דברים לפועל. צאו השבוע לבלות, לכו למסיבה, צאו מההרגלים שלכם. זה גם הזמן לבלות עם הילדים, שכן המלכה חובבת ילדים מושבעת.

לקריאה מורחבת:
על קלף מלכת המטות »
מאמר על המסכה של מזל אריה – מלכת המטות »

 

תשע חרבות – דאגה על רקע מוצדק
הקלף נראה קודר ומעורר דאגה, ואכן יש לו זיקה חזקה למאורעות של צער, ייאוש וסכנה, אך אל תשכחו שמדובר במסר ולא בתיאור מצב ולמעשה קלף כזה עשוי להיות מתנה עבורכם. השבוע עליכם לפקוח עיניים ולהימנע מלהכניס ראש בריא למיטה חולה. אם קיבלתם את הקלף, עליכם להשתמש בו כאות אזהרה ולשמור על עצמכם מסיכונים מיותרים: מבני זוג מניפולטיביים, מניסיונות חיזור שלא מרגישים לכם נכונים עבורכם, מהצעות "מפתות" אשר יש סיכונים בצידן. לא כל הנוצץ זהב, ויש גם מלכודת מוזהבות למראה שמוטב לשמור נפשכם מלהתקרב אליהן. גם אם הדברים נראים כאילו הם ישפרו את עולמכם, יש לבדוק את הדברים לעומק ולא לשגות באשליות. הפתרון הוא להתרחק ולבחור בדרך אחרת, בדרך הבטוחה והנכונה, גם אם אין היא זוהרת. אם אתם נמצאים במצב של דכדוך זהו מסר ברור שהגיע הזמן לצאת מהמיטה, לנער את היגון ולהתקדם. יש עוד עולם שלם שמחכה לכם בחוץ ואור השמש מחכה לכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף תשע חרבות »
מאמר מורחב על קלף תשע חרבות »

3.8 (76.67%) 18 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

4 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 20/08/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.