מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 21/01/2018

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע ואת השנה עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה מפגש לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (21-01-2018) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף הפייסבוק הפרטי שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש). 

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂

 


המסר השבועי

מסר 1: שישה מטבעות – לקבל יותר ממה שמגיע
קלפי השש מרמזים על שלמות פיזית ועל הצלחה, ובקלף שישה מטבעות השפע מועצם, שכן מעורב בו אלמנט המטבעות. קלף שישה מטבעות הוא קלף שמעיד על הזדמנויות טובות ועל אפשרות לקפיצת מדרגה ולהתקדמות במגוון תחומים. זה השבוע לעשות צעד קדימה ולהיענות להזדמנויות שאולי במחשבה ראשונה אינכם בטוחים שאתם ראויים להן. הסביבה מוקירה אתכם ואוהבת אתכם בדיוק כמו שאתם, אז פשוט היו עצמכם. זה לא השבוע למחשבות מדכדכות או לחוסר ביטחון. להיפך, זוהי ההזדמנות להוכיח לעצמכם שאתם יכולים ומסוגלים לעמוד במשימות חדשות, להיפגש עם אתגרים חדשים, להגיד "כן" לקידום. אתם מסוגלים לעבור שלב ביחסים, לקבל שפע ומתנות מהיקום ומהסביבה ובעיקר, לעשות הכול כדי להוכיח שאתם אכן ראויים להזדמנויות ולמתנות – כלומר לעבוד קשה. 

לקריאה מורחבת:
על קלף שישה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף שישה מטבעות »

 

מסר 2: הקיסרית – לתת מכל הלב
הקיסרית היא קלף מופלא של שפע ושל הצלחה. זוהי דמות מיטיבה ומעניקה באופן שאין שני לו, שהרי היא מלכת הפריון, המביאה שגשוג ויצירה לכל פינה. האם רוח הקיסרית שורה עליכם לאחרונה? אם לא, זהו השבוע הנכון לקבל ממנה השראה: להתחבר אל רעיון השפע הזמין לכולם ולפעול עם לב פתוח, רחב ונדיב, מכיוון שהקיסרית מקפלת בתוכה את החוק הפשוט: יש לתת בכדי לקבל. החוק לאו דווקא עוסק בחומר; אתם יכולים להעניק סבלנות, חיוך או חיבוק, שיחה, זמן או עצה טובה. הקיסרית משרה חום וידידותיות על סביבתה, וזוהי כנראה הגישה הכי טובה עבורכם השבוע, גישה ידידותית ואוהבת. בנוסף, השבוע כדאי להשקיע בטיפוח. הקיסרית מחברת אתכם ליופי ולטיפוח הגוף, אז אם כבר הרבה זמן רציתם לקבוע תור למספרה או למניקור, עכשיו הזמן לעשות זאת. הימנעו מקמצנות רגשית, אך אל תשכחו את עצמכם בסיפור: שימו לב שאתם ממלאים את עצמכם בשפע שאותו אתם מעניקים לאחרים.

לקריאה מורחבת:
על קלף הקיסרית »

 

מסר 3: הכוהנת הגדולה – ללכת אחר המסתורין
הדמות בקלף חמקמקה ומסתורית למראה, הבדים בהם היא עטופה מסתירים סודות וטפחים לא ידועים. לכוהנת הגדולה יש זיקה לתת המודע ולכל אשר מונח תחת פני השטח. לרוב אנו טרודים בענייני היום יום, בעבודה ובהישרדות, אך המסר שלה הוא לעצור, להינתק מהמוחשי ומהשטחי ולצלול מטה אל נבכי התודעה: אלו המקומות בהם נמצא חלקים נשכחים מעצמנו או מעברנו. 
הכוהנת מזמינה אתכם לצאת למסע של גילוי פנימי, מסע שיניב תובנות שאינן תמיד קלות לעיכול, אך מהן עשוי להגיע האור והריפוי. זהו שבוע מצוין למדיטציה, לעבודה עצמית ולגילוי עצמי. זהו שבוע בו נכון להתמקד בכל מה שאולי הודחק אל מתחת לפני השטח ולהיעזר גם במטפל רגשי או רוחני אם יש צורך. זהו שבוע מצוין לחשוף אמיתות בכל תחום ולהתמודד עם המצב ללא פחד או התחמקות. הכוהנת הגדולה מזמינה אתכם להיכנס אל תהליך של שחרור שליטה, שבו החיים מובילים אתכם ללא מצפן או ודאות מוחלטת. לפעמים הטלטלות הן רק לטובה. עם זאת, במקומות שהשליטה בידיכם והסביבה הזוגית או התעסוקתית לא מעניקה לכם יציבות, אולי כדאי לבדוק אם אלו באמת הדברים שאתם מחפשים ולעשות בחירה ממקום של עוצמה.

לקריאה מורחבת:
על קלף הכוהנת הגדולה »
מאמר מורחב על קלף הכוהנת הגדולה »

 

3.3 (66.67%) 3 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

2 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 21/01/2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.