מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 22/10/2017

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! 
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.

בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע. 
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (22-10-2017) יתקבלו התשובות המלאות. 
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂

 


המסרים לשבוע זה 22.10.17

 


 
ישנם הרבה קלפים של אופטימיות ושל שפע בחבילת הקלפים, אך לא פעם יוצאים בפריסה שלנו גם קלפים "קשים" יותר. אני רואה בזה סימן טוב.
אלו שמכירים את הגישה שלי, כבר מבינים שאין מה לפחד מקלפים "בעייתיים" כגון הקלף שלוש חרבות, כשהם יוצאים כקלפי מסר. להיפך, הקלף שלוש חרבות והקלפים הדומים לו הם מתנה, מתנה שבאה בדיוק בזמן כדי שנוכל להתפקח, לשים לב ולהימנע מטעויות.
ואולי מסיבה זו אנו פוגשים לא פעם יותר קלפים כאלה, ופחות קלפים כמו עשרה גביעים. כי הרי מה כבר יכול להגיד לנו הקלף עשרה גביעים?
הרי ברור שיהיו לנו אתגרים השבוע ועדיף שנבין אותם, ונדע איך להיערך אליהם, כדי שהשבוע באמת יעבור בסבבה.

 

מסר 1 – שש חרבות – חופשה
שש חרבות הוא קלף העוסק בחופשה. לא רק מסוג החופשות המפנקות בקריביים, אלא בכל מצב בו אנו לוקחים הפסקה: הפסקה מקשר מסוים, חברי, זוגי או משפחתי, חופשה מהעבודה, חופשה מהלימודים או מהתמודדות עם מצב מסוים. האם אתם זקוקים להפסקה? אולי זה הזמן לבדוק כיצד לאפשר לעצמכם לנוח. אם הקלף הזה מופיע, יכול להיות שבשבוע הקרוב הצורך בהפוגה בוער בכם במיוחד. כיצד תדעו אם אתם זקוקים לחופשה או נמנעים מלשנס מותניים ולהתחיל לקדם ברצינות את נושא השאלה: התשובה היא פשוטה. אם אתם נמצאים זמן רב בתהליך מתמשך הקלף מראה שאתם זקוקים לחופשה, אולם אם אתם נמצאים בתהליך זמני (עבודה זמנית או סטוץ) זהו סימן שהגיע הזמן לחזור למציאות ולהתחיל לקדם את מה שחשוב לכם. שימו לב שאתם לא דוחים את ההתמודדות עם נושאים חשובים.

לקריאה מורחבת:
על קלף שש חרבות »
מאמר מורחב על קלף שש חרבות »

 

מסר 2 – השטן – אות אזהרה
קלף השטן לעתים מבהיל במקצת, אך אין שום סיבה וצורך לחשוש. השטן הוא בסך הכול קלף אזהרה המזכיר לנו לפעול לפי האמת הפנימית שלנו. האמת הפנימית היא כל כך חשובה, שאם לא נפעל לפיה, יופיע "השטן", שהוא בפשטות – כוחות הכשל. השטן מראה לכם שייתכן שאתם מזניחים את הדברים החשובים לכם ושבשבוע הקרוב עליכם לחזור ולהתמקד במה שחשוב לכם ובסיבות שבגללן התחלתם את התהליך. הוא מרמז שתנאים חיצוניים או פיתויים מסוימים עלולים למשוך אתכם כרגע, וזהו תפקידכם לשים תמרור "עצור" ולא להתקדם בשבילים לא נכונים. 
שימו לב למערכת יחסים המבוססות על משיכה מינית בלבד, וזכרו שאהבת אמת כנראה לא תצמח משם. הפתרון הוא פשוט: לכו עם האמת הפנימית, ואם קשה לכם להתחבר אליה, חישבו מה היה אומר חבר יקר, שעליו אתם סומכים, על הבחירה שלכם. לכו עם השכל הישר, והכול יסתדר.

לקריאה מורחבת:
על קלף השטן »
מאמר מורחב על קלף השטן »

 

מסר 3 – שלוש חרבות – להקשיב לקול ההיגיון 
שלוש חרבות הוא קלף שמשקף אכזבה, אכזבה עתידית או אכזבת עבר. לכולנו יש רגעים או תקופות כאלה, ומאוד חשוב שלא נשקע בהם.
אם אתם שרויים בתחושה קשה לגבי אירוע מצער, הקלף אומר כי השבוע הוא הזמן להתכוונן לסיום תהליך האבל וההתמודדות עם הצער כדי לפתוח דף חדש, נקי וטרי, שמעניק מקום לשמחה ולהתחדשות בחייכם. אם הכול תקין במעונכם, הקלף בפשטות מבקש מכם לבצע משימה: לקחת דף, לחשוב על כל הדברים שעלולים להשתבש בהקשר לנושא הבוער בחייכם, ולכתוב זאת כרשימה. אם מדובר בפתיחת עסק למשל, ניתן לרשום: "ייתכן שהבנק לא יאפשר לי הלוואה, אולי המקום שרציתי לשכור לא יהיה פנוי בזמן, וכן הלאה". נכון שחשוב מאוד להיות אופטימיים, אבל הקלף הזה מבקש מכם הפעם להיות מציאותיים ואפילו פסימיים, רק כדי להתארגן נכונה למצב בו הדברים לא ילכו כפי שרציתם. אם תתמודדו עם הרשימה ותמצאו פתרונות וחלופות לכל בעיה שעלולה לצוץ, תהיו במקום בטוח.

לקריאה מורחבת:
על קלף שלוש חרבות »
מאמר מורחב על שלוש חרבות  »

 

3.3 (65.26%) 19 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

3 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 22/10/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.