מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 24/12/2017

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה מפגש לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (24-12-2017) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף הפייסבוק הפרטי שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש). 

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂

 

 


המסר לשבוע הזה

 

מסר 1: שלושה גביעים –  שמחה וחגיגה
הקלף מדגיש את הצורך לשמוח. השמחה היא חלק ממערכת היחסים שלנו עם היקום. אם לא נחגוג, נפסיק לקבל את השפע לו אנו מצפים. לעתים כאשר אנו מוצאים עבודה וזוגיות או מקבלים בשורות טובות, אנו חוששים לפרסם את הדבר שמא נקלקל או נחשוף עצמנו לעין הרע. אך זוהי גישה מוטעית! הקלף קורא לנו לחגוג, להוציא, להחצין ולפרוק. זה שלב חשוב מאוד מכיוון שזהו חלק מהתהליך בו אנו מתחברים אל השפע. השבוע עליכם להתחיל להיפתח אל השפע ולמגר את תפישת העולם לפיה יש דבר מה מסוכן בעצם החגיגה של המאורעות השמחים בחייכם. זהו לא השבוע להסתתר, להיסגר ולהיכנס למגננה. להיפך, השבוע כדאי לחשוף ולבטא את הצרכים, ההצלחות והמאוויים שלכם כך שהשפע שלכם ייגע גם בסובבים אתכם. כאשר אתם חולקים את האושר – הוא מוכפל. מי שסביבכם מתחיל להרגיש ש"גם לו מגיע", והוא "נדבק" בתחושת השפע. השבוע היו סוכנים של תחושת השפע. צאו לבלות, תשתחררו, חפשו את ההנאה. נסו להרפות מהתפישה ש"החיים קשים", וחפשו את הקלילות ואת מה שמגביה את רוחכם. הביאו שמחה אל מערכת היחסים ואל העבודה, ותראו שגם אחרים "נדבקים" בשמחה.

לקריאה מורחבת:
על קלף שלושה גביעים »
מאמר מורחב על קלף שלושה גביעים »

 

מסר 2: השוטה – לחופש אין מחיר
זוהי לא רק צורת ביטוי, השבוע זו הסיסמא שצריכה ללוות אתכם בכל דרך ובכל מעשה. איפה אתם מרגישים לכודים? איפה מכריחים אתכם לעשות משהו המנוגד לאמונה שלכם או לתחושה הפנימית שלכם? זה הזמן ללכת בדרך האינדיבידואלית שלכם: לעשות את מה שאתם אוהבים, להתעלם מדעות הסביבה יהיו אשר יהיו או פשוט לסרב בנימוס להצעות שלא מתאימות לכם. חוקי החברה הם לרוב טובים ומיטיבים, אבל לא פעם אנו נאלצים להיכנע לנורמות ולתכתיבים שלא באמת מתאימים לאישיות המיוחדת שלנו. זה השבוע לשים את הקלפים על השולחן (אני תמיד אוהב להשתמש בביטוי הזה), לעשות את הוויתורים הנחוצים, ללכת בעקבות החופש ולא להיכנע ללחצי הסביבה.

לקריאה מורחבת:
על קלף השוטה »
מאמר מורחב על קלף השוטה »

 

מסר 3: מלכת המטבעות – בעלת המכולת
מלכת המטבעות מייצגת הלך רוח של יציבות חומרית ומיקוד בבניית יסודות חזקים בכל תחום. בתקופה שהוגדרה אנו צריכים להיות במקום של מעשיות ופשטות ולא לחשוש מעבודה קשה ומהקרבה כדי להגיע אל היעדים שהצבנו. זה השבוע להתרכז בצרכים הבסיסיים שלכם ולשכלל את מיומנויות התחזוק וההתמדה. אם אתם נוטים לקפוץ מעניין לעניין, רוחה של המלכה תעניק לכם שלווה, דבקות במטרה וכוח להשקיע שוב ושוב בפרויקט שאתם מנסים לבנות. היציבות היא משאב בסיסי לצמיחה בכל תחום. זה השבוע ליהנות ממנעמי החיים: מאוכל טוב, מאמנות ומהטבע, שכן המלכה מחוברת לאדמה וליופי על כל גווניו. יש לזכור שקלף זה מייצג את ונוס, לפיכך לנשים כדאי יותר מתמיד להשקיע בעצמן ובנשיות שלהן. היו שקולים כלכלית אך היזהרו מקמצנות יתר. מהחיים יש ליהנות, ומכיוון שזהו קלף חצר, צריך להגיד "כן" להזדמנויות. אנו נוטים להגיד "לא" ולהתבצר במוכר מכיוון שאנו חוששים משינוי. השבוע שינוי הוא דבר מבורך.

לקריאה מורחבת:
על קלף מלכת המטבעות »
מאמר על המסכה של מזל שור – מלכת המטבעות »

 

3.4 (68.57%) 7 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

2 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 24/12/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.