מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 30/07/2017

מתחילים שבוע חדש עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (31-07-2017), אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר שבועי מהקלפים (גם להם מגיע!).
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע של חופש ובילויים 🙂

 


המסר השבועי – 31.7.17

 

יום הדין – הגולם הופך פרפר
התהליך בו הופך הגולם לפרפר הוא תהליך איטי וקסום שלא ניתן להאיץ או לזרז. קלף יום הדין עוסק בהבשלה, והוא מעורר בנו את ההבנה שאנו מצויים בתהליך של שינוי, עליית מדרגה ואפילו לידה מחדש. 
​למרות זאת, יש מקום לקידום הנושאים החשובים בחייכם השבוע. עליכם פשוט לזכור כי מדובר בתהליך, ולפיכך השינויים לא יקרו בן רגע. תצטרכו להשקיע מאמץ וניסיונות חוזרים ונשנים בדומה לפרפר המשתחרר מהפקעת. הוא מצליח לעשות זאת מכיוון שכל ניסיון לבקוע חיזק את כנפיו יותר ויותר. גם אם אתם מרגישים שהתהליך הוא סיזיפי, שהעבודה מתישה אתכם או הסביבה, נסו לשים לב לכל התקדמות ולכל שינוי חיובי שמתרחש השבוע.  לא משנה מה מעסיק אתכם בימים אלה, שמרו על קור רוח. לבסוף המאמץ ישתלם, אך יש להיאזר בסבלנות.

לקריאה מורחבת:
על קלף יום הדין »
מאמר מורחב על קלף יום הדין »

 

תשעה גביעים – משאלה שמתגשמת
תשעה גביעים הוא קלף נפלא העוסק בהגשמת חלומות, הצלחה, אושר, פריון ושפע. זה השבוע להיזכר לרגע במשאלות הלב שלנו, בדברים שאנחנו באמת חולמים להגשים. האם אתם עושים מספיק כדי לקדם את עצמכם אל המטרה? עליכם לזכור שהגביע הוא סממן של שפע, וכל קלפי הגביעים מציגים את השאלה – האם אתם מוכנים לקבל שפע? זה השבוע לבחון את העניין ולאפשר לעצמכם לקבל יותר בכל המישורים. זכרו שאחת הדרכים הנהדרות לקבל שפע היא להתכוונן אל מה שיש ולהודות על כך. אולי זה השבוע המתאים לעשות את התרגיל הידוע ולכתוב כל יום שלושה דברים נהדרים שקרו לכם – זו דרך נהדרת לפתח מודעות לשפע, ולהגביר אותו בכל המישורים. הדמיה היא עוד דרך נהדרת להתחבר אל השפע: מצאו לכם כל יום כמה דקות לדמיין את המשאלות שלכם מתגשמות, להתחבר לסימבול שמייצג עבורכם שגשוג או אושר, ואל תשכחו להגיד תודה על כל הדברים הקטנים והטובים שמתרחשים בחייכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף תשעה גביעים »
מאמר מורחב על תשעה גביעים »

 

מלך החרבות – שוחר השלום
מלך החרבות הוא מלך רגוע וטוב לב המנסה לנהל את ממלכתו בהרמוניה ובשלווה {הלוואי וכל ראשי הממשלה היו לומדים ממנו מעט}, אך לעתים יש לו בעיה. הוא כל כך מנסה לרצות את כולם שהוא שוכח אדם אחד די חשוב – את עצמו. נסו לבדוק היכן אתם מתפשרים יתר על המידה או מוותרים על עצמכם והשמיעו את קולכם. זה השבוע לשים את עצמכם, את הרצונות שלכם ואת הצרכים שלכם במרכז – גם לכם מגיע. אל "תחזיקו בבטן" רגשות ורצונות. לימדו כיצד לבטא את עצמכם בעדינות אך באופן ברור כדי שלא תגיעו לנקודת שבירה. מכיוון שזהו קלף חצר זה השבוע לומר "כן" להזדמנויות שצצות, גם אם בהתחלה "אין כל כך חשק". כדאי להרהיב עוז ולצאת מאזור הנוחות. על אחת כמה וכמה בתחום הרומנטי, שכן מלך החרבות הוא גם מלך הזוגיות. השקיעו בזוגיות שלכם השבוע ובפיתוח התחום הרומנטי.

לקריאה מורחבת:
על קלף מלך החרבות »
מאמר מורחב על המסיכה של מזל מאזנים (מלך החרבות) »

Save

4.1 (81.43%) 14 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

14 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 30/07/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.