מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 14/05/2017

מתחילים עוד שבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (15-05-2017), אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר שבועי מהקלפים (גם להם מגיע! ).
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

חג שמח 🙂

 

המסר השבועי – 15.5.17

1 – תשעה מטות – להחזיק מעמד לקראת מכשול אחרון
עליכם צריכים להחזיק מעמד עוד קצת. אמנם יהיו עוד כמה מכשולים בדרך אולם לבסוף, לאחר מאמץ אחרון, הדברים יסתדרו לפי רצונכם. 
השבוע זה הזמן להשקיע מאמץ אחרון ולאזור עוד קצת סבלנות. נסו להישאר ממוקדים ורגועים גם אם המצב עוד לא פתור לחלוטין. הקלף מעודד אתכם להימנע מהתפזרות ולהשקיע את הכוחות אך ורק במקומות פרקטיים ובטוחים שיניבו תוצאות. זה לא הזמן להרפתקה אלא לדבקות בדברים שמקנים לכם תחושה של יציבות וביטחון. השבוע כדי לפעול על מנת להתבסס ולטפח את הפרויקטים הקיימים. אם יש לכם נטייה לרשום לעצמכם עוד ועוד משימות ביומן, זה הזמן לבחור את המשימות החשובות ביותר ולוודא שהן מתממשות כבר השבוע. 

לקריאה מורחבת:
על קלף תשעה מטות »

 

2 – שישה גביעים – העבר חוזר
אנו מקבלים הזדמנות שנייה להתמודד עם משהו מן העבר. אותה סיטואציה, אותו אדם, אותו מבחן עומדים לחזור על עצמם. השאלה היא מה למדנו מן העבר? אם עשינו את התיקונים הדרושים, אז העבר שיחזור יהיה טוב. אם לא הבנו את הבעיות ופעלנו לתקנן, אנו נחזור על אותן הטעויות. השבוע זהו הזמן להתמודד עם העבר ועם השלכותיו ולהוכיח לעצמנו שהופ, גדלנו בשנה. התבגרנו רוחנית ונפשית ואנחנו מבינים איך לגשת אל אותן הסיטואציות ברוח מעט אחרת. זה השבוע לתקן- להגיב בשלווה אם אנחנו רגילים להתפרץ, להציב גבולות חזקים במקום שפעם היינו מאפשרים לאחרים לחדור אל מרקם חיינו, לחייך כשאנחנו נכנסים למרה שחורה ולהחליט להגיב לגמרי אחרת, להתנצל במקום להקשיח את לבנו וכו'. אם אנשים מן העבר מתדפקים על דלתכם וודאו שהם אכן השתנו בעצמם, שהם באים בגישה חדשה ולמדו לקחים, אחרת תראו איך הכול חוזר על עצמו. 

לקריאה מורחבת:
על קלף שישה גביעים »
מאמר מורחב על הקלף שישה גביעים »

 

3 – נסיך המטבעות – הפקיד
קלף נסיך המטבעות מייצג הלך רוח בו אנו מחפשים יציבות, סדר וארגון. בתקופה שהוגדרה אנו צריכים להיות במקום של עשייה, לממש את המטרות שלנו ולעבוד קשה תוך שאנו ממוקדים, יעילים ומעשיים. עם זאת הקלף מראה כי יש לנו נטייה להיכנס לפרטים: אנו זהירים מדי, חוששים לטעות, ולכן מעדיפים לחכות שיגידו לנו מה לעשות ונמנעים מליזום. השבוע זה הזמן למצוא איזון בכל הנוגע לסדר ולארגון בחיינו. רוח נסיך המטבעות יכולה לבוא לקראתנו כאשר הגענו למצב של בלאגן, אי סדר וחוסר יכולת לשלוט בפרטים. זה השבוע לסדר את התיקיות, לנהל חשבונות, להסדיר תשלומים, לארגן את הניירת ולוודא שהכול במקום. עם זאת אם אנחנו מרגישים שאנחנו "כלואים בדפוסים" השבוע, זה גם הזמן להתאוורר מעט, לנקוט ביוזמה חדשה ופשוט "ללכת על" רעיונות והזדמנויות שנקרות בדרכנו. זהו קלף חצר, ולכן ייתכן שיהיו הזדמנויות שאנו נוטים לפספס כי יש לנו נטיה להיות מרובעים מדי, שגרתיים מדי.
אולי זה הזמן להיענות להצעה לא שגרתית ולתת להרפתקה קטנה לשנות את שגרת השבוע. מי יודע, אולי נמצא בטעות את מה שחיפשנו. אם יש משהו שלבנו חפץ בו, כדאי שפשוט נשים זאת על השולחן ונגרום לו לקרות. זה לא בשמיים.

לקריאה מורחבת:
על קלף נסיך המטבעות »
מאמר מורחב על קלף נסיך המטבעות »

Save

Save

Save

Save

Save

Save

4.3 (85%) 8 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

7 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 14/05/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.