מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 04/06/2017

מתחילים עוד שבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (05-06-2017), אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר שבועי מהקלפים (גם להם מגיע!).
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע של שפע והתחדשות 🙂

 

 

המסרים – 5.6.17

 

מלך הגביעים- המקופח
קלף מלך הגביעים מייצג צורך ביציבות רגשית וכן שאיפה לאיזון בכל הקשור לבית, משפחה וזוגיות. עם זאת עלינו לקחת בחשבון כי הצורך שלנו באהבה גורם לנו להיות פגיעים רגשית ולפחד לשחרר. השבוע הקרוב הוא שבוע נפלא למפגשים עם חברים ולבילויים בבית או בחיק המשפחה. עם זאת אליכם לשים לב שאינכם מזניחים את הקריירה ואת ההגשמה האישית. מכיוון שמלך הגביעים מתנהל לא פעם מתוך חסך רגשי, עליכם להזכיר לעצמכם שאתם "כבר גדולים", יש לכם אישיות עצמאית וצרכים משלכם וההגשמה האישית חשובה לכם מאוד. אתם לא זקוקים לאישור של אף אחד כדי לחיות את חייכם, וזהו הזמן שלכם להתרחק קצת מהקן ולהתפתח. זהו לא השבוע להישאר במקום המוגן, המוכר והידוע, אלא זמן לפריצת גבולות, ליציאה מן המוכר ובעיקר להעצמה אישית. השאלה שלכם לשבוע זה היא ­­–  מה עלי לעשות כדי להתקדם?

לקריאה מורחבת:
על קלף מלך הגביעים »
מאמר על המסכה של מזל סרטן (מלך הגביעים) »

 

מלכת החרבות- האידיאליסטית
מלכת החרבות מקושרת לצדק ולחכמה, לעשייה נכונה וליכולת לפתור בעיות מורכבות באמצעות ריכוז מקסימלי ויכולת "לחתוך" את הפרעות הסביבה. היא נהדרת בפתרון בעיות, ביישום החלטות נבונות וביצירת פרויקטים הדורשים גיוס של כלל המשאבים הפנימיים. זה השבוע לסיים משימות ולהתרכז בפעולות שדורשות את כל כולכם. אם יש הפרעות חיצוניות, תאלצו להתנהג כמו מלכת החרבות ופשוט להתעלם מהפלאפון המצלצל, מפיתויים ומבילויים – אין לכם זמן להסחות דעת. זה גם השבוע לתכנן תכניות לעתיד הרחוק, לחזק את תפישת עולמכם ולהגיע להחלטות. עם זאת, ייתכן שהמלכה היא גם תזכורת. אם לאחרונה הזנחתם את המשפחה ואת החברים עקב עומס יתר, אולי זה הזמן להרפות קצת מעקרונותיה של המלכה, להשתחרר ולתת מזמנכם לכל אותם תחומים וחברים שנשכחו מעט מאחור. אם זה המצב, שחררו קצת את העניבה ומצאו זמן לבלות.
זהו קלף חצר, ולכן זה השבוע לומר "כן" להזדמנויות מעניינות בלי לחשוב פעמיים. השאלה שלכם לשבוע זה היא – כיצד אני שומרת על מיקוד?

לקריאה מורחבת:
על קלף מלכת החרבות »
מאמר על המסיכה של מזל דלי (מלכת החרבות) »

 

נסיך המטות- הסטודנט הנצחי
נסיך המטות מייצג הלך רוח של חופש, מרחבים, חוויות ולימודים. זהו נסיך שמפעמת בו רוח הגילוי, הסקרנות וההתחדשות. כאשר אתם רוצים להכניס אל חייכם שינויים ולהרחיב אופקים, הנסיך מגלם את האפשרויות הללו. השבוע כדאי יותר מתמיד לומר "כן" להזדמנויות חדשות שצצות, לבקשות לא שגרתיות, להזמנות מעניינות של חברים ולהצעות עבודה מאתגרות. בכל הקשור ללימודים, זה הזמן להרחיב את הפעילות ולהתעמק במלאכת הלמידה, בין אם אתם מתלבטים לגבי תואר שני או לגבי שיעורי קרמיקה, הנסיך מעודד אתכם להמשיך ולהרחיב את מצבור הידע והמיומנויות, להרחיב אופקים לנסוע, להתנסות ולטייל. השאלה שלכם לשבוע זה היא – מה מרחיב את אופקיי?

לקריאה מורחבת:
על קלף נסיך המטות »
מאמר על המסכה של מזל קשת (נסיך המטות) »

Save

Save

3.9 (77.65%) 17 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

11 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 04/06/2017

 1. bhmv

  מחכה לקלף השבועי . הוא מכוון אותי ו מניע אותי בוחרת במספר 3 . תודה .

  הגב
  1. אביטל

   מדהים שגיא!!!
   ככ מדויק ונכון,ואף מילה לא מיותרת בתוצאה שיצאה לי.
   במישפט אחד מסכם-המסר התלבש לי כמו כפפה ליד.
   תודההה!!

   הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.