מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 15/05/2016

זהו! נגמרו החגים והיום אנו חוזרים לשגרה. אמנם לא כולם שמחים לחזור לשגרה, אבל עבור אלו שאוהבים את השגרה ובמיוחד עבור אלו שלא, הנה סיבה טובה להתעודד – כי המסר השבועי הגיע! 
שלושת הקלפים שלפניכם מייצגים מסרים שילוו אתכם בשבוע הקרוב.
בחרו רק את הקלף שהכי "מרגיש" לכם לנכון עבורכם, ומחר תקבלו את המסר השבועי. כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וכל שנותר הוא פשוט לחכות לתוצאות.
מחר (16-05-2016) אוסיף את התמונה בה רואים את הקלפים ואפרסם את המסר של כל קלף. אז אל תשכחו לחזור ולהתבונן בתשובות!

מסר שבועי מקלפי הטארוט 15/05/2016

מאחל לכם שבוע של התחדשות ואופטימיות,
שגיא

 

גלו את המסר השבועי- התשובות: (16.5.16)

15-05-2016

מסר מספר 1: שמונה מטות הוא קלף זריז ומלא תנופה ופוטנציאל. האש בשיאה. זהו קלף של הצלחה ומימוש המראה לכם שהפעולות שאתם עושים נכונות, ושאתם צריכים להמשיך בהן בנחישות, במהירות וללא היסוס כדי שהמומנטום יפעל לטובתכם. אם אתם מרגישים כי החלטה מסוימת נכונה עבורכם, ​אל ת​פספס​ו​ הזדמנות.​ לכל תהליך בחיים יש שלבים של הבשלה ומוכנות. הקלף רומז שעתה קיימת בשלות מקסימלית לביצוע פעולות, ותוצאותיהן יניבו פרי. הכוח בידיכם כרגע. היסוס והשתהות לא יעבדו לטובתכם.

לקריאה מורחבת על קלף שמונה מטות »

 

מסר מס 2: השטן -​ אות אזהרה. קלף השטן לעתים מבהיל במקצת. אין שום סיבה וצורך לחשוש. השטן הוא בסה"כ קלף אזהרה המזכיר לנו לפעול לפי האמת הפנימית שלנו. האמת הפנימית היא כל כך חשובה, שאם לא נפעל לפיה, יופיע "השטן", שהוא בפשטות – כוחות הכשל. הוא מרמז שתנאים חיצוניים או פיתויים מסויימים עלולים למשוך אתכם כרגע, וזהו תפקידכם לשים תמרור "עצור" ולא להתקדם בשבילים לא נכונים. שימו לב למערכת יחסים המבוססות על משיכה מינית בלבד וזכרו שאהבת אמת כנראה לא תצמח משם. הפתרון הוא פשוט. לכו עם האמת הפנימית, ואם קשה לכם להתחבר אליה, חישבו מה היה אומר חבר יקר, עליו אתם סומכים- על הבחירה שלכם, לכו עם השכל הישר והכול יסתדר.

לקריאה מורחבת:
על קלף השטן »
מאמר מורחב על קלף השטן »

 

מסר מס 3: שני מטבעות – התלבטות מדומה. בעצם אין כלל התלבטות. בתוך תוככם, אתם יודעים מה הצעד הנכון, אז צריך פשוט להחליט. שני מטבעות מתאר מצב בו כביכול קיימות שתי אפשרויות היוצרות דילמה. אולי לא נוח להודות בכך, אבל מצב של התלבטות גם מציע נוחות מסוימת, אי ההחלטה מעניקה בטחון, אך היא גם יוצרת תקיעות, ולא תוכלו להתקדם בלא החלטה- אז זה הזמן לבחור כיוון. אתם יודעים את התשובה, וגם אם אינכם בטוחים, אתם יודעים באילו צעדים יש לנקוט כדי להכריע. אם קשה לכם להתחבר לנתיב פשוט תשאלו את עצמכם, מה הייתם עושים בעולם מושלם? מה הייתם עושים בהיעדר מכשולים? התשובה- היא הדרך.

לקריאה מורחבת:
על קלף שני מטבעות »
מאמר מורחב על קלף שני מטבעות »

 

4.2 (83.08%) 13 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

4 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 15/05/2016

  1. שושנה מצליח

    שגיא. תמיד כיף לבקר אצלך באתר אתה אדם נפלא ומוכשר.

    הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.