מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 01/01/2017

מתחילים את השנה עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (02-01-2017) אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמניםםם לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר מקלפי הטארוט (גם להם מגיע! )
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שנה טובה ופוריה 🙂

 

 

המסר השבועי – 2.1.16

 

מסר 1: עשרה מטבעות – חלקת אלוהים הקטנה.
עשרה מטבעות הוא קלף של שפע, הצלחה, עושר ואושר. הוא קלף של שמחה ונחת ומייצג שלמות בכל תחום: משפחה, עבודה, התפתחות אישית ועוד.
הגעתם למצב של השלמה מסוימת, אולי מימשתם מטרה כלשהי, אולי הגעתם להישג מסוים בתחום המשפחה, הקריירה או הזוגיות. זה הזמן לעצור וליהנות מהשפע, מחלקת האלוהים הקטנה שלכם. בין אם ההישג צנוע מאוד או אדיר ממדים הקלף מבקש לעצור ופשוט ליהנות מההישג. במרדף היומיומי כמעט אין לנו רגעים בהם אנחנו פשוט מתבוננים בשקט ובשביעות רצון במעשה ידינו. זה הזמן.

לקריאה מורחבת:
על קלף עשרה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף עשרה מטבעות  »

 

מסר 2: הכהן הגדול – לעשות את הדבר הנכון.
קלף הכהן הגדול קורא לנו לעסוק בדברים שנכונים לנו, באמת שלנו. חשוב שנקשיב לליבנו, שנפסע בדרך הנכונה לנו, וממקום זה הכול יתחיל להסתדר. זה השבוע להתחבר אל האמת שלכם. יכול להיות שיש גורמים חיצוניים שמנסים להשפיע עליכם, לשנות את החלטותיכם, להפעיל כוח מסוים. יש לכם את היכולת להגיד לגורמים האלו-"לא!". השליטה בידיכם ואתם אלו שיודעים מהי הדרך הנכונה והטובה עבורכם. יכול להיות שמחשבות פנימיות עלולות להסיט אתכם מן הדרך השלווה והטובה, אל תיכנעו. אם יש התלבטות לגבי התייעצות עם מומחה. הדבר כדאי.

לקריאה מורחבת:
על קלף הכהן הגדול »
מאמר מורחב על קלף הכהן הגדול »

​מסר 3: אס החרבות – מימוש הרעיונות בעולם החומר.
החרב היא חדה, זריזה ו"חותכת", והאלמנטים הללו דומיננטיים השבוע. החשיבה שלכם חדה והרעיונות נכונים, עליכם ללכת בכל הכוח אל המטרה, אם לא , כנראה תקבלו "דחיפה" מהעולם שיחיש את צעדיכם ויעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה. עליכם גם לקבל השראה מהחרב, ו"לחתוך" את מה שלא מועיל למהלך חייכם, ומשאיר אתכם מעוכבים. אולי אתם מתלבטים לגבי עסקה, לגבי פרידה, לגבי פגישה, העולם ייתן לכם את הדחיפה כדי שתוכלו לקחת את הצעד הבא קדימה, אבל מוטב שתקדימו תרופה למכה, ותעשו את הצעד הנכון מלכתחילה בעצמכם. זה הזמן להגות תכנית ולהוציא אותה לפועל. כשהמושכות בידיים שלכם, הדברים יקרו באופן הרמוני ומסודר, ללא התערבות חיצונית. פשוט "עשו זאת".
זה השבוע להגיד "כן" להצעות הנקרות על דרככם. ולא להסס.​

לקריאה מורחבת:
על קלף אס החרבות »
מאמר מורחב על קלף אס החרבות  »

Save

Save

4.9 (98%) 10 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

2 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 01/01/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.