מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 03/09/2017

מתחילים שבוע וחודש חדש עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (04-09-2017), אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר שבועי מהקלפים (גם להם מגיע!).
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע של הצלחות והגשמה אישית 🙂

 


המסר השבועי 4.9.17

 

1 – מלכת החרבות – האידיאליסטית
מלכת החרבות מקושרת לצדק ולחכמה, לעשייה נכונה, ליכולת לפתור בעיות מורכבות באמצעות ריכוז מקסימלי ויכולת "לחתוך" את הפרעות הסביבה. היא נהדרת בפתרון בעיות, ביישום החלטות נבונות וביצירת פרויקטים הדורשים גיוס של כלל המשאבים הפנימיים. זה השבוע לסיים משימות ולהתרכז בפעולות שדורשות את כל כולכם. אם יש הפרעות חיצוניות, תאלצו להתנהג כמו מלכת החרבות ופשוט להתעלם מהפלאפון המצלצל, מפיתויים ומבילויים – אין לכם זמן להסחות דעת. זה גם השבוע לתכנן תכניות לעתיד הרחוק, לחזק את תפישת עולמכם ולהגיע להחלטות. עם זאת, ייתכן שהמלכה היא גם תזכורת. אם לאחרונה הזנחתם את המשפחה ואת החברים עקב עומס יתר, אולי זה הזמן להרפות קצת מעקרונותיה של המלכה, להשתחרר ולתת מזמנכם לכל אותם תחומים וחברים שנשכחו מעט מאחור. אם זה המצב, שחררו קצת את העניבה ומצאו זמן לבלות.
זהו קלף חצר, ולכן זה השבוע לומר "כן" להזדמנויות מעניינות בלי לחשוב פעמיים.

לקריאה מורחבת:
על קלף מלכת החרבות »
מאמר על המסיכה של מזל דלי (מלכת החרבות) »

 

2 – חמישה מטבעות – הרס וכישלון בעקבות מעשי השואל
בשלב הקודם, בקלף ארבעה מטבעות, לא היה איום ממשי, אך בכל זאת הרגשנו מאוימים והתחלנו להיסחף לתוך מערבולת. כיוון שלא טיפלנו נכון בבעיה, תחושת האיום והתגובות שלנו החריפו. חשוב להבין כי בנסיבות הקיימות, הרגשנו שאין לנו ברירה, והיינו חייבים להגיב למצוקה הנפשית בה היינו שרויים. השבוע עליכם לטפל במערך התגובות שלכם, ובעיקר למנוע התלקחויות בלתי צפויות ומצב של "שוברים את הכלים ולא משחקים". המספר חמש עוסק רובו ככולו בתקשורת, מה שרומז לכם שתקשורת מונעת, בדומה לרפואה מונעת, עשויה להציל אתכם מפגיעה במערכות היחסים שלכם בעבודה ובמשפחה. נסו להציף השבוע את הדברים שמפריעים לכם באופן נעים עד כמה שאפשר. אם כבר קרה משבר בין אישי כזה או אחר, נסו ללמוד ממנו את נקודות התורפה שלכם ולהבין איפה אתם מרגישים חוסר ביטחון או איום. אולי הכול עניין שלא אי- הבנה אחת גדולה. זה השבוע לקחת את הזמן לפני שמגיבים ולספור עד עשר לפני שצועקים. זה לא השבוע להגיב בחופזה. בכל מקרה כדאי להעצים את הסליחה לעצמכם ולאחרים ולשמר את הרוח הקלילה.

לקריאה מורחבת:
על קלף חמישה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף חמישה מטבעות »

 

3 – חמישה גביעים – ייאוש בלתי מוצדק
חמישה גביעים נראה על פניו כמו קלף של אכזבה. זהו מצב שכיח שאליו אנו נקלעים כאשר הדברים לא מתרחשים בדיוק כפי שרצינו. עם זאת, קלף זה אומר בבירור שהייאוש במקרה זה אינו מוצדק. השבוע ייתכן שנפלתם לתחושה של אכזבה, אבל אין זה אומר שהתחושה תואמת את המציאות, נהפוכו, יש עוד דברים טובים שנותרו בעינם, ובהחלט יש סיבה להישאר חיוביים. הקלף מזהיר אתכם מבעוד מועד – לא להתייאש מבלי שבדקתם את הדברים לעומק. התגובה הרגשית שלכם היא עצמה הבעיה. אם תישארו אופטימיים תבינו שלמעשה הכול בסדר, ולכן חשוב לתקשר ולהימנע מכניסה אל מקומות קשים. עליכם להמשיך להתקדם השבוע באמצעות תקשורת טובה ופתוחה ולשמור על האמונה. 

לקריאה מורחבת:
על קלף חמישה גביעים »
מאמר מורחב על קלף חמישה גביעים »

3.8 (75.71%) 14 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

5 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 03/09/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.