מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 04/09/2016

מתחילים את השבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם- בעיקר השבוע. בכל קלף יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (05-09-2016) יתקבלו התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע! )
אני מזכיר – שיתוף, תגובה או לייק מראה לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, ופייסבוק ישתף את התכנים שלי על הקיר שלכם לעתים קרובות יותר.

מסר מהקלפים - 04-09-2016
 שיהיה לנו שבוע מרגש 🙂
 
 

 

גלו את המסר השבועי – התשובות (5.9.16)

05-09-2016-u
מסר 1: שישה מטבעות – לקבל יותר ממה שמגיע
מספרי השש הם מספרים המרמזים על שלמות פיזית ועל הצלחה, וקלף שישה מטבעות על אחת כמה וכמה, שכן מעורב בו אלמנט המטבעות. קלף שישה מטבעות הוא קלף שמרמז על הזדמנויות טובות ועל אפשרות לקפיצת מדרגה ולהתקדמות במגוון תחומים. זה השבוע לעשות צעד קדימה ולהיענות להזדמנויות שאולי במחשבה ראשונה אינכם בטוחים שאתם ראויים להם. הסביבה מוקירה אתכם ואוהבת אתכם בדיוק כמו שאתם- אז פשוט היו עצמכם. זה לא השבוע להרגיש שאתם לא טובים מספיק. להיפך, זוהי ההזדמנות להוכיח לעצמכם שאתם יכולים ומסוגלים לעמוד במשימות חדשות, להיפגש עם אתגרים חדשים, להגיד "כן" לקידום, לעבור שלב ביחסים, לקבל שפע ומתנות מהיקום ומהסביבה ובעיקר, לעשות הכול כדי להוכיח שאתם אכן ראויים להזדמנויות ולמתנות- כלומר- לעבוד קשה.

לקריאה מורחבת:
על קלף שישה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף שישה מטבעות »

מסר מס 2: ארבע חרבות – להחליט שלא להחליט.
זהו קלף שעוסק בהפוגה, במנוחה או בהפסקה, והוא מעיד על כך שנושא מסוים בחייכם נמצא כעת במצב של המתנה או קיפאון, ולא בכדי. המצב עוד לא בשל להחלטה, עוד אין מוכנות לפעולה או לנקיטת כיוון ברור. ייתכן שכבר מאוד בוער לכם "לסגור עניין", להחליט לכאן או לכאן, אבל עוד לא הגיעה העת לכך. זה עוד לא הזמן. עצת הקלף היא להמתין לזמן נכון יותר, לזמן מתאים יותר לפעולה. לקחת אוויר ולהסכים להיות במקום בו אין בהירות מוחלטת, זה לא תמיד קל אך זהו שיעור חשוב.

לקריאה מורחבת:
על קלף ארבע חרבות »
מאמר מורחב על קלף ארבע חרבות »

מסר מס 3: השוטה – לחופש אין מחיר.
לא זה לא סתם ביטוי, השבוע זו הססמא שצריכה ללוות אתכם בכל דרך ובכל מעשה. איפה אתם מרגישים לכודים? איפה מכריחים אתכם לעשות משהו המנוגד לאמונה שלכם או לתחושה הפנימית שלכם? זה הזמן לשים את הקלפים על השולחן {אני תמיד אוהב להשתמש בביטוי הזה} וללכת בכל הכוח בדרך האינדיבידואלית שלכם. לעשות את מה שאתם אוהבים, להתעלם מדעות הסביבה יהיו אשר יהיו, או פשוט לסרב להם בנימוס. חוקי החברה הם לרוב טובים ומיטיבים אבל לא פעם אנו נאלצים להיכנע לתכתיבים ונורמות שלא באמת מתאימים לאישיות המיוחדת שלנו. זה השבוע לעשות את הוויתורים הנחוצים, וללכת בעקבות החופש.

לקריאה מורחבת:
על קלף השוטה »
מאמר מורחב על קלף השוטה »

Save

Save

Save

4.2 (83.08%) 13 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

5 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 04/09/2016

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.