מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 04/12/2016

מתחילים עוד שבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם- בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (05-12-2016) אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר מקלפי הטארוט (גם להם מגיע! )
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע חמים ונפלא 🙂

04-11-2016 מסר שבועי מהקלפים

 

 

המסר השבועי – 5.12.16

05-12-2016 המסר השבועי

מסר 1: שלושה מטות – הכרה ושיתוף פעולה.
החיים מורכבים מהמוני מטרות קטנות וגדולות שאנו מציבים לעצמנו. כל מטרה כזו היא צעד בדרך להשגת מטרות החיים הגדולות שלנו. הקלף עוסק בהשלמה של משימה ובהגעה ליעד. זהו קלף של השלמת צעד ראשוני וחשוב באופן מוצלח. צעד אשר עליו יתבססו הצעדים הבאים כמו מגדל הנבנה קומה אחר קומה. שלושה מטות גם מזכיר לנו את החשיבות שבקבלת הכרה מהסביבה, את הצורך לקבל טפיחה על השכם מהסביבה והכרה בהישגים היפים שלנו. אך האם אנו זוכרים לציין את עצמנו לשבח? לרוב לא. לא תמיד אנחנו שמים לב אפילו להצלחות שלנו, וזאת נקודה חשובה. זה השבוע לבדוק אלו צעדים הושלמו, מה עלינו לסיים ולחתום. בשבוע זה נכון לנו לפעול יחד עם הסביבה באופן הרמוני, לשאוף לשיתופי פעולה ולהדדיות. עבודה משותפת רק מעצימה אתכם ואת היכולות שלכם אז מצאו איך למקסם את היכולות של כל אחת מהנפשות הפועלות.

לקריאה מורחבת:
על קלף שלושה מטות »
מאמר מורחב על קלף שלושה מטות  »

 

מסר 2: ארבעה מטות – יציאה למסע ניצחון שתוצאותיו לא ידועות
בקלף ארבעה מטות אנו יוצאים למסע להשגת מטרה ארוכת טווח. היציאה למסע מתבצעת עם תשוקה ואמונה בעצמנו, בדרך שלנו ובהצלחה שנשיג, אולם לא תמיד התוצאה היא העיקר: אנו כל כך משולהבים ונעולים על המטרה שאיננו משכילים להבין כי הדרך חשובה לא פחות.
השבוע זה הזמן להיזכר שכל צעד בדרך הוא בעל משמעות. אם לא תיהנו מהתהליכים שאתם חווים, מתי בעצם תיהנו? נסו לבדוק אם אתם נחפזים להגיע למטרה כלשהי: אולי אתם רוצים שהילדים שלכם יתנהגו "כמו שצריך", אבל עצם החינוך הוא התהליך שראוי להתרכז בו. אולי אתם רוצים להגיע כבר לסיום של פרויקט, אבל לדרך עצמה, לשלבי הפרויקט יש כמה וכמה שיעורים עבורכם. לכו צעד צעד. קחו את הדברים לאט, נשמו אוויר, ונסו ללמוד ליהנות גם מהשיעורים, מהתקלות, מהצחוקים ומהחברויות שנרקמות בדרך למטרה שלכם. בין כה וכה תגיעו לסיום התהליך, השאלה היא באיזו אווירה ואנרגיה ההגעה הזאת תתרחש.

לקריאה מורחבת:
על קלף ארבעה מטות »
מאמר מורחב על קלף ארבעה מטות  »

 

מסר 3: אס המטבעות – מימוש הצרכים
אס זה הוא קלף נפלא שמעיד על שאיפה ליציבות ולבטחון, על כוונות לממש ולבסס את הצרכים המשמעותיים ביותר, והוא מעניק תשובה חיובית לכל שאלה. הוא התמצית של כל הקשור בבנייה, בארגון ובהתקרקעות. זה השלב בו כדאי לכם לחשוב באופן פרקטי כדי לקדם את המטרות שלכם, ולתכנן את הצעדים הבאים בכל התחומים המשמעותיים בחייכם. השבוע עליכם לחשוב "תכלס". לראות מה עליכם לעשות, מה באמת נחוץ לכם ולפעול באופן מסודר וחדור מטרה. אין צורך להילחץ, פשוט לפעול ברוגע מתוך הקשבה לצרכים הבסיסיים ביותר שלכם. וודאו שיש לכם את כל אשר אתם באמת צריכים. זה השבוע לבצע הוצאות כלכליות מחושבות: להוציא את כספכם על צרכים ולא על שגעונות או שיגיונות. לפני שקונים חופשה בהוואי צריך לוודא שיש די לחיתולים ולאוכל. אחר כך אפשר להתפנות להנאות החיים. זה השבוע לחפש בני זוג או פרויקטים שייתנו לכם תחושה של יציבות ושל שקט נפשי. עשו את הצעדים הדרושים כדי להתקדם.

לקריאה מורחבת:
על קלף אס המטבעות »
מאמר מורחב על קלף אס המטבעות  »

Save

Save

4.3 (86.25%) 16 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

10 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 04/12/2016

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.