מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 06/11/2016

מתחילים את השבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם- בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (07-11-2016) אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר מקלפי הטארוט (גם להם מגיע! )
אני מזכיר – שיתוף, תגובה או לייק מראה לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

06-11-2016-מסר שבועי מהקלפים

שיהיה שבוע מופלא ופורה 🙂

 

 

המסר השבועי – התשובות 07.11.16

07-11-2016 המסר השבועי

מסר 1: אס הגביעים – התחדשות בעולם החומר
אס הגביעים הוא האור בקצה המנהרה. זהו הרגע החשוך ביותר לפני עלות השחר, ומעבר לקלישאות, זהו קלף שמייצג את ההתעוררות ואת ההתחדשות שאפשרית כמעט בכל שלב בחיינו, ובפרט בשלבים שנדמה לנו שהכול אבוד. קלף אס הגביעים מעודד אתכם להחזיק מעמד ובעיקר לשמור על האמונה. המפתח לפתרון הקשיים שלכם השבוע הוא להתכוונן לקבלת שפע, לחשוב בגדול, למצוא פתרונות ששמים אתכם במרכז וגורמים לכם להרגיש יקרים, חשובים וראויים. קחו את הפרוסה הגדולה של העוגה השבוע, טלו לעצמכם את כל שאתם באמת צריכים ואל תשאירו את עצמכם במצב של חסך או של חוסר. אתם ראויים לא פחות מכל אחד אחר. גם לכם מגיע, והאמונה בכך תגייס גם את כוחות היקום לטובת מטרותיכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף אס הגביעים »
מאמר מורחב על קלף אס הגביעים »

 

מסר 2: שלושה מטבעות – הכרה וגמול
קלף שלושה מטבעות הוא קלף נפלא העוסק בשלמות ובסיום של שלב אחד בדרך. זהו קלף חגיגי ושמח שבו אתם מקבלים הכרה בסיומו של שלב אחד בהתפתחות: זוהי התעודה שמקבלים בסיום הלימודים, הצעת הנישואין לאחר שלוש שנות קשר, קידום לאחר שנה של עבודה קשה. זהו מצב בו הסביבה מכירה בכם ואומרת לכם- העבודה בוצעה היטב. הקלף מזכיר לכם לבדוק אילו שלבים השלמתם בזמן האחרון. ישנה חשיבות טקסית עצומה בחגיגת שלב כזה, שכן זוהי עליית מדרגה. להכרה הזו יש חשיבות פסיכולוגית ומעשית, שכן אנו מודעים להתקדמות בתהליך החיים, מברכים עליו ומחזקים כך את כוחנו ואת הנכונות להתקדם. עצרו השבוע, ובדקו אילו משימות חשובות השלמתם, על מה יש לעצור ולהכיר תודה לעצמכם. אולי אתם מרגישים צורך לקבל הכרה מהסביבה. בטאו את הצורך לקבל הערכה על כישוריכם. אולי זה הזמן לבקש הלוואה ולהתקדם לשלב הבא.

לקריאה מורחבת:
על קלף שלושה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף שלושה מטבעות »

 

מסר 3: הקיסרית – לתת מכל הלב
הקיסרית היא קלף מופלא של שפע ושל הצלחה. זוהי דמות מיטיבה ומעניקה באופן שאין שני לו- והיא מלכת הפריון, המביאה שגשוג ויצירה לכל פינה. האם רוח הקיסרית שורה עליכם לאחרונה? אם לא, זה הזמן לקבל ממנה השראה. להתחבר אל רעיון השפע הזמין לכולם ולפעול עם לב פתוח, רחב ונדיב. השבוע הוא הזמן להעניק ברוחב לב, מכיוון שהקיסרית מקפלת בתוכה את החוק הפשוט- יש לתת בכדי לקבל. החוק לאו דווקא עוסק בחומר, אתם יכולים להעניק סבלנות, חיוך או חיבוק, שיחה, זמן או עיצה. הקיסרית משרה חום וידידותיות וזוהי כנראה הגישה הכי טובה עבורכם השבוע. גישה ידידותית ואוהבת. בנוסף השקיעו בטיפוח השבוע. הקיסרית מחברת אתכם ליופי ולטיפוח הגוף, אז אם כבר הרבה זמן רציתם לקבוע תור למספרה או למניקור- זה השבוע. שאלו את עצמכם השבוע- מה מחבר אותי לשפע?

לקריאה מורחבת:
על קלף הקיסרית »

Save

Save

3.7 (74.74%) 19 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

14 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 06/11/2016

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.