מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 07/01/2018

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע ואת השנה עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה מפגש לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (07-01-2018) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף הפייסבוק הפרטי שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש). 

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע חמים ושבת שלום 🙂


המסר השבועי

מסר 1: שלושה גביעים –  שמחה וחגיגה
הקלף מדגיש את הצורך לשמוח. השמחה היא חלק ממערכת היחסים שלנו עם היקום. אם לא נחגוג, נפסיק לקבל את השפע לו אנו מצפים. לעתים כאשר אנו מוצאים עבודה וזוגיות או מקבלים בשורות טובות, אנו חוששים לפרסם את הדבר שמא נקלקל או נחשוף עצמנו לעין הרע. אך זוהי גישה מוטעית! הקלף קורא לנו לחגוג, להוציא, להחצין ולפרוק. זה שלב חשוב מאוד מכיוון שזהו חלק מהתהליך בו אנו מתחברים אל השפע. השבוע עליכם להתחיל להיפתח אל השפע ולמגר את תפישת העולם לפיה יש דבר מה מסוכן בעצם החגיגה של המאורעות השמחים בחייכם. זהו לא השבוע להסתתר, להיסגר ולהיכנס למגננה. להיפך, השבוע כדאי לחשוף ולבטא את הצרכים, ההצלחות והמאוויים שלכם כך שהשפע שלכם ייגע גם בסובבים אתכם. כאשר אתם חולקים את האושר – הוא מוכפל. מי שסביבכם מתחיל להרגיש ש"גם לו מגיע", והוא "נדבק" בתחושת השפע. השבוע היו סוכנים של תחושת השפע. צאו לבלות, תשתחררו, חפשו את ההנאה. נסו להרפות מהתפישה ש"החיים קשים", וחפשו את הקלילות ואת מה שמגביה את רוחכם. הביאו שמחה אל מערכת היחסים ואל העבודה, ותראו שגם אחרים "נדבקים" בשמחה.

לקריאה מורחבת:
על קלף שלושה גביעים »
מאמר מורחב על קלף שלושה גביעים »

 

מסר 2: קלף המגדל ­– לוודא שהיסודות יציבים
קלף המגדל נראה מאיים, אך זאת לא סיבה להיבהל. להיפך, מומלץ להישאר רגועים ופשוט לבדוק לפרטי פרטים את המצב. זהו בעצם הזמן למנוע טלטלות עתידיות ולוודא שאתם עומדים על קרקע יציבה. עסקה או חתימה על חוזה שנמצאים על הפרק השבוע, צריכים להיבדק באופן מדוקדק; נקטו משנה זהירות ובדקו כל פרט. אל תרוצו קדימה ואל תבצעו החלטות הרות גורל במהירות. העצה הזאת נכונה גם לעניינים שבלב וגם לזוגיות – לא לרוץ קדימה!
זה גם השבוע להשקיע בעצמכם, בתוכן ובפנימיות שלכם. ככל שהעולם שלכם עשיר יותר, היציבות הפנימית והאישית לכם גדלה. ודאו שהפעילות השבועית שלכם מגוונת ומעשירה.

לקריאה מורחבת:
על קלף המגדל »
מאמר מורחב על קלף המגדל »

 

מסר 3: יום הדין – הגולם הופך פרפר
התהליך בו הופך הגולם לפרפר הוא תהליך איטי וקסום שלא ניתן להאיץ או לזרז. קלף יום הדין עוסק בהבשלה, והוא מעורר בנו את ההבנה שאנו מצויים בתהליך של שינוי, עליית מדרגה ואפילו לידה מחדש. 
​למרות זאת, יש מקום לקידום הנושאים החשובים בחייכם השבוע. עליכם פשוט לזכור כי מדובר בתהליך, ולפיכך השינויים לא יקרו בן רגע. תצטרכו להשקיע מאמץ וניסיונות חוזרים ונשנים בדומה לפרפר המשתחרר מהפקעת. הוא מצליח לבקוע מכיוון שכל ניסיון מחזק את כנפיו יותר ויותר. גם אם אתם מרגישים שהתהליך הוא סיזיפי, שהעבודה מתישה אתכם או הסביבה, נסו לשים לב לכל התקדמות ולכל שינוי חיובי שמתרחש השבוע.  לא משנה מה מעסיק אתכם בימים אלה, שמרו על קור רוח. לבסוף המאמץ ישתלם, אך יש להיאזר בסבלנות.

לקריאה מורחבת:
על קלף יום הדין »
מאמר מורחב על קלף יום הדין »

3.8 (75%) 8 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

2 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 07/01/2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.