מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 07/08/2016

גלו את המסר השבועי!
מתחילים את השבוע עם תובנה חדשה  🙂

התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף שהכי "מדבר" אליכם. זהו הקלף שמייצג את המסר שלכם לשבוע הקרוב.
אינני מאמין בעתיד קבוע מראש, אבל אני כן מאמין ביכולת שלנו לעצב את גורלנו ולקבל נקודה נכונה למחשבה באמצעות האינטואיציה, והנה ההזדמנות כאן לפניכם. לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (08-08-2016) יתקבלו התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה. 
(אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם פה בדף הפייסבוק)
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע! )
אני מזכיר – שיתוף, תגובה או לייק מראה לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, ופייסבוק ישתף את התכנים שלי על הקיר שלכם לעתים קרובות יותר.

מסר מקלפי הטארוט 07-08-2016

שיהיה לנו שבוע מקסים 🙂
שגיא

 

גלו את המסר – התשובות (8.8.16)

המסר השבועי - התשובות

מסר מספר 1: אביר הגביעים – המושיע
יש לכם תוכניות? משאלות מיוחדות לשבוע? אתם באמת מוכנים לקבל את מה שאתם רוצים? כי כנראה שאכן תקבלו את כל מה שקיוויתם לו השבוע. השאלה היחידה היא- האם אתם מוכנים. אולי לא תקבלו את הפתרונות בדיוק בדרך שדמיינתם, אולי הדברים יגיעו ממקום אחר או בדרך אחרת, הדבר החשוב הוא – הישארו פתוחים למה שמגיע, והיו נכונים לקבל! בנוסף מכיוון שזהו קלף חצר, זה השבוע לומר "כן" לכל הזדמנות טובה או מעניינת שנקרית בדרככם.
אביר הגביעים מראה לא פעם על חשש להתמודד עם המציאות. הרי בדמיון הכול שלם ומושלם, ובמציאות- זה לא תמיד כך. זה השבוע להתמודד עם הפערים הללו ולהתגבר על חששות ולממש את התכניות. לקלף זיקה לעניינים שבלב. כך שזה שבוע מצוין להתקשרות רומנטית.

לקריאה מורחבת:
על קלף אביר הגביעים »
מאמר מורחב על אביר הגביעים »

 

מסר מספר 2: שלושה מטות – הכרה ושיתוף פעולה.
החיים מורכבים מהמוני מטרות קטנות וגדולות שאנו מציבים לעצמנו. כל מטרה כזו היא צעד בדרך להשגת מטרות החיים הגדולות שלנו. הקלף עוסק בהשלמה של משימה ובהגעה ליעד. זהו קלף של השלמת צעד ראשוני וחשוב באופן מוצלח. צעד אשר עליו יתבססו הצעדים הבאים כמו מגדל הנבנה קומה אחר קומה. שלושה מטות גם מזכיר לנו את החשיבות שבקבלת הכרה מהסביבה, את הצורך לקבל טפפיחה על השכם מהסביבה והכרה בהישגים היפים שלנו. אך האם אנו זוכרים לציין את עצמנו לשבח? לרוב לא. לא תמיד אנחנו שמים לב אפילו להצלחות שלנו, וזאת נקודה חשובה. זה השבוע לפעול יחד עם הסביבה באופן הרמוני. עבודה משותפת רק מעצימה אתכם ואת היכולות שלכם אז מצאו איך למקסם את היכולות של כל אחת מהנפשות הפועלות.

לקריאה מורחבת:
על קלף שלושה מטות »
מאמר מורחב על שלושה מטות »

 

מסר מספר 3: שלוש חרבות – הישמרו מאכזבה.
שלוש חרבות הוא קלף מסר המזהיר אתכם כבר עכשיו מעצימת עיניים ומהתעלמות ממצב דוחק. במקרה שהמצב עדיין תקין, הקלף הוא מסר לפקוח עיניים לגבי נושא השאלה, לא לשגות באשליות ולא לטפח תקוות שווא. זהו קלף הקורא לכם להתבונן במציאות באומץ, לשמור על היגיון בריא ולא להתעלם מסימנים מעוררי חשד. זה זמן טוב להתבונן בכל המצבים הדורשים טיפול בעיניים פקוחות ולשאול את עצמכם: מה עשוי להשתבש? פיכחון ופיקחון בנוגע למציאות יעזרו ואף ימנעו מצב של אכזבה. לכו עם ההגיון ואל תתנו לרגשות להפריע. אם תנסו להעריך את הסיכונים ולהיערך נכון, ייתכן והאכזבה תימנע לגמרי. אם כבר קרתה האכזבה, חשוב להתבונן בדברים בפרופורציות ופשוט להתחיל מחדש, לאגור כוחות, להבין את השיעור, ולחזור ליהנות מהחיים ומכל הטוב שסביבכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף שלוש חרבות »
מאמר מורחב על שלוש חרבות »

Save

Save

Save

4.5 (90%) 8 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

5 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 07/08/2016

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.