מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 09/07/2017

מתחילים חודש חדש עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (10-07-2017), אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר שבועי מהקלפים (גם להם מגיע!).
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע של בילויים והצלחות 🙂

 

 


המסר השבועי – 10.7.17

שמונה גביעים – יהיה אשר יהיה
זה יכול להראות כמו קלף מעט עצוב או עגמומי, אבל יש בו מסר חשוב שישפר את חייכם כמעט מידית- לשחרר.
השבוע עליכם להרפות מכל מה שמעסיק אתכם או מטריד אתכם, ממקומות בהם אתם מתעקשים, וההתעקשות לא מניבה דבר, מסיטואציות בהן אתם רוצים שדברים יתרחשו באופן מסוים ובקצב מסוים, וזה פשוט לא קורה. יש סיבה טובה לכך שהדברים לא קורים – עליכם לשחרר את הציפיות, את הרצון שדברים יתרחשו בדרך מסוימת. דווקא השחרור יביא לתוצאה הטובה ביותר. שחרור של האדם שמולכם יחשוף את רצונו האמתי ואת כוונותיו האמתיות, שחרור של סיטואציות, יביאו לסיום הרמוני. אל תבזבזו אנרגיה על מצבים שוחקים. ישנה אמרה ידועה "אם אתם אוהבים מישהו תנו לו ללכת", האמרה הזו נכונה גם באופן הפוך "אם אתם אוהבים את עצמכם – תנו להם ללכת". לא תמיד קל לשחרר תכניות ורצונות, אבל בסופו של דבר איכות חייכם תשתפר.

לקריאה מורחבת:
על קלף שמונה גביעים »
מאמר מורחב על קלף שמונה גביעים »

 

שישה מטבעות – לקבל יותר ממה שמגיע
קלפי השש מרמזים על שלמות פיזית ועל הצלחה, ובקלף שישה מטבעות השפע מועצם, שכן מעורב בו אלמנט המטבעות. קלף שישה מטבעות הוא קלף שמעיד על הזדמנויות טובות ועל אפשרות לקפיצת מדרגה ולהתקדמות במגוון תחומים. זה השבוע לעשות צעד קדימה ולהיענות להזדמנויות שאולי במחשבה ראשונה אינכם בטוחים שאתם ראויים להן. הסביבה מוקירה אתכם ואוהבת אתכם בדיוק כמו שאתם, אז פשוט היו עצמכם. זה לא השבוע למחשבות מדכדכות או לחוסר ביטחון. להיפך, זוהי ההזדמנות להוכיח לעצמכם שאתם יכולים ומסוגלים לעמוד במשימות חדשות, להיפגש עם אתגרים חדשים, להגיד "כן" לקידום. אתם מסוגלים לעבור שלב ביחסים, לקבל שפע ומתנות מהיקום ומהסביבה ובעיקר, לעשות הכול כדי להוכיח שאתם אכן ראויים להזדמנויות ולמתנות, כלומר לעבוד קשה. 

לקריאה מורחבת:
על קלף שישה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף שישה מטבעות »

 

ארבעה מטבעות – היצמדות לקיים עקב תחושת איום מדומה
משהו מעיק עלינו ומאיים על שלוותנו, ואנו חשים כי הקרקע תחתינו אינה יציבה. התחושות הללו מערערות את הביטחון שלנו, ואנו חווים חוסר אונים, קנאה והיצמדות לידוע והמוכר. אנו נוטים להגיב בהתבצרות וברכושנות, אולם תגובות אלו מובילות אותנו לכיוון הלא נכון. השבוע עלינו, ראשית כל, לפתח מודעות למצבנו. עלינו להבין שהתחושה שלנו, כשמה כן היא – רק תחושה. ייתכן מאוד שהמציאות שונה מאוד מהדרך בה אנו מפרשים אותה. ישנן כמה דרכים להתמודד עם תחושות: לשוחח עליהן, לפרוק אותן ולהתמודד עם המציאות "האמתית". שיחה, תקשורת ואינטראקציה נכונה הם חלק מהשיעור החשוב של קלפי הארבע. בנוסף, נסו להפוך את הקערה על-פיה ולשנות את תחושת האיום המדומה למוטיבציה אמתית לשפר הישגים. זה השבוע להעלות הילוך, להשקיע יותר בדברים החשובים לנו, ובעיקר להימנע מקפיצה למסקנות בטרם עת. 

לקריאה מורחבת:
על קלף ארבעה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף ארבעה מטבעות »

Save

Save

3 (60%) 23 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

10 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 09/07/2017

  1. אילנה

    היה לי שבוע נחמד הלכתי לפי מה ששגיא כתב על קלף השטן

    הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.