מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 11/09/2016

מתחילים את השבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם- בעיקר השבוע. בכל קלף יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (12-09-2016) יתקבלו התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע! )
אני מזכיר – שיתוף, תגובה או לייק מראה לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, ופייסבוק ישתף את התכנים שלי על הקיר שלכם לעתים קרובות יותר.

מסר מהטארוט 11-09-2016

 שיהיה לנו שבוע פורה ומרגש 🙂
שגיא

 

גלו את המסר – התשובות (12.9.16)

12-09-2016

מסר 1: הקיסרית.
הקיסרית היא קלף מופלא של שפע ושל הצלחה. זוהי דמות מיטיבה ומעניקה באופן שאין שני לו, והיא מלכת הפריון, המביאה שגשוג ויצירה לכל פינה. האם רוח הקיסרית שורה עליכם לאחרונה? אם לא, זה הזמן לקבל ממנה השראה. להתחבר אל רעיון השפע הזמין לכולם ולפעול עם לב פתוח, רחב ונדיב. השבוע הוא הזמן להעניק ברוחב לב מכיוון שהקיסרית מקפלת בתוכה את החוק הפשוט- יש לתת בכדי לקבל. החוק לאו דווקא עוסק בחומר, אתם יכולים להעניק סבלנות, חיוך או חיבוק, שיחה, זמן או עיצה. הקיסרית משרה חום וידידותיות וזוהי כנראה הגישה הכי טובה עבורכם השבוע. גישה ידידותית ואוהבת. בנוסף השקיעו בטיפוח השבוע. הקיסרית מחברת אתכם ליופי ולטיפוח הגוף, אז אם כבר הרבה זמן רציתם לקבוע תור למספרה או למניקור- זה השבוע. שאלו את עצמכם השבוע- מה מחבר אותי לשפע?

לקריאה מורחבת:
על קלף הקיסרית »

 

מסר מס 2: הירח.
הירח הוא קלף מסתורי ומעורפל. כשהוא מופיע בקריאת קלפי הטארוט הוא אינו מעניק תשובה סופית, והוא מתאר לא פעם מצוקה רגשית או מטען רגשי בלתי מודע. קלף הירח מציב בפניכם את השאלות: "מה מפעיל אותי כרגע? מה מכביד עלי? היכן מצוי חוסר בהירות ומה הוא משקף? זה השבוע להציף את הדברים ולדבר עליהם, בין עם חבר, עם עצמכם או עם איש מקצוע שאתם סומכים עליו. השיחה תפתח את הצוהר אל מה שמטריד אתכם ותאוורר אתכם מעט. הבעיות שאתם חשים דורשות התבוננות ושחרור. הירח לא פעם מתקשר לדמות האם, אז אולי זה הזמן להרים אליה טלפון ולדרוש בשלומה. זכרו לא לפעול או להחליט החלטות מתוך מצוקה, כי אם מתוך מודעות שהיא המפתח לפתרון הקושי.

לקריאה מורחבת:
על קלף הירח »

 

מסר מס 3: מלך החרבות – שוחר השלום.
מלך החרבות הוא מלך רגוע וטוב לב, המנסה לנהל את ממלכתו בהרמוניה ובשלווה. {הלוואי וכל ראשי הממשלה היו לומדים ממנו מעט}, אך לעתים יש לו בעיה. הוא כל כך מנסה לרצות את כולם שהוא שוכח אדם אחד די חשוב- את עצמו. מלך החרבות מציב בפניכם את השאלה: "מה אני רוצה? מה חשוב לי?" נסו לבדוק היכן אתם מתפשרים יתר על המידה, וגרמו לקול שלכם להישמע. זה השבוע לשים את עצמכם- את הרצונות שלכם ואת הצרכים שלכם במרכז. גם לכם מגיע. מכיוון שזהו קלף חצר, זה אומר שזה השבוע לומר "כן" להזדמנויות שצצות, גם אם בהתחלה "אין כל כך חשק". כדאי להרהיב עוז ולצאת מאזור הנוחות. על אחת כמה וכמה בצחום הרומנטי, שכן מלך החרבות הוא גם מלך הזוגיות. השקיעו בזוגיות שלכם השבוע, או בדייטים- אם אתם רווקים.

לקריאה מורחבת:
על קלף מלך החרבות »
מאמר מורחב על המסיכה של מזל מאזנים (מלך החרבות) »

 

שבוע נפלא.

Save

Save

Save

Save

4.5 (90.91%) 11 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

3 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 11/09/2016

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.