מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 18/12/2016

מתחילים עוד שבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגריםם והכוחות שמלווים אתכם- בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (19-12-2016) אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר מקלפי הטארוט (גם להם מגיע! )
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכוייםם שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע נפלא 🙂

 

 

 

המסר השבועי (19.12.16)

מסר 1: שבע חרבות – תכנון ואסטרטגיה.
הדרך לניצחון בקלף זה היא דרך החשיבה וההיגיון. אנו צריכים לסמוך על עצמנו ועל היכולת שלנו לפתור בעיות בעזרת מחשבה קרה, לתכנן ולבצע. הקלף מראה כי יש לנו יכולת לעשות זאת אך בו בזמן עלינו להיזהר מהתפזרות ומהליכה לאיבוד בפרטים הקטנים.

זה השבוע להוציא תכניות מהמגירה, ולהוציא אותם לפועל. יכול להיות שאתם חולמים כבר זמן מה על רעיון מסוים. ובכן רעיון לא קם לתחייה מעצמו. אם קשה לכם ליישם תכניות גדולות התחילו בצעד אחד קטן ויישומי שניתן לנקוט בו והכדור יתחיל להתגלגל. אולי כדאי גם להעלות על הנייר (או על קובץ word) את כל השלבים הנחוצים. אל תשאירו דברים באוויר. הרעיונות שלכם טובים.

לקריאה מורחבת:
על קלף שבע חרבות »
מאמר מורחב על קלף שבע חרבות  »

מסר 2: אביר המטות – האדיש.
אביר המטות קורא לכם להתחיל להתלהב, כן, פשוט לגייס את הכוח והאש הפנימית, וזה כדאי, כי עם המעשה באה הכוונה. זה לא הזמן לחכות שמשהו ירגש אתכם, שמשהו ייפול עליכם משמיים, זה הזמן לעורר את עצמכם לחיים בעצמכם. עשו כל דבר שנותן לכם חשק וממלא אתכם במוטיבציה. אתם הגורואים הכי טובים של עצמכם, מצאו את הדרכים להניע את הגלגל. צאו לדייט גם אם זה לא גבר החלומות, לכו לראיון עבודה גם אם זאת לא העבודה המושלמת- העיקר לנוע. ההתלהבות מתעוררת במקרה זה לאט מאד ולכן הדייט לא עושה לכם את זה, מקום העבודה לא מרשים אתכם, אבל זה ישתנה. תנו לזה עוד פעם פעמיים ותראו שההתלהבות תהיה שם. זה השבוע לומר "כן" להזדמנויות שצצות, גם אם זה לא בדיוק מה שפיללתם לו- כדאי ואף חובה עבורכם להיפתח אל החדש.

לקריאה מורחבת:
על קלף אביר המטות »
מאמר מורחב על קלף אביר המטות  »

 

מסר 3: שש חרבות – חופשה. 
שש חרבות הוא קלף העוסק בחופשה. לא רק מסוג החופשות המפנקות בקאריביים, אלא בכל מצב בו אנו לוקחים הפסקה. הפסקה מקשר מסוים, חברי, או משפחתי, חופשה מהעבודה, חופשה מהלימודים, או מהתמודדות עם מצב מסוים. בענייני זוגיות הקלף ממליץ לקחת חופשה עם בן/בת הזוג ולא הפסקה מהקשר עצמו.

האם אתם זקוקים להפסקה? אולי זה הזמן לבדוק כיצד לאפשר לעצמכם לנוח. אם הקלף הזה מופיע, יכול להיות שעתה בוער לכם במיוחד הצורך בהפוגה. הבעיה היחידה עם הקלף הוא שלעתים אנו שוכחים לשוב מהחופשה שלקחנו. שימו לב שאתם לא דוחים את ההתמודדות עם נושאים חשובים אלא רק לוקחים מעט אוויר כדי לשוב ולהתמודד עם כוחות מחודשים. אם אתם דוחים זמן רב את ההתמודדות עם נושאים חשובים, הקלף מראה שהגיע הזמן לסיים עם החופשה, לשנס מותניים ולחזור לעניינים. 

לקריאה מורחבת:
על קלף שש חרבות »
מאמר מורחב על קלף שש חרבות  »

Save

Save

3.7 (73.33%) 9 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

4 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 18/12/2016

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    מרים קלף מספר 2 18 דצמבר 2016 שעה 1900
    תודה

    הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.