מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 19/11/2017

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
והפעם חדש!! – מפגש לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך הפוסט)! 🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (19-11-2017) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי

הפעם אתם מקבלים גם בונוס חדש: ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף הפייסבוק הפרטי שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש). 

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נעים ושבת שלום 🙂

 


 

המסר השבועי 19.11.17

 

מסר 1 – ארבע חרבות – להחליט שלא להחליט 
זהו קלף שעוסק בהפוגה, במנוחה או בהפסקה, והוא מעיד על כך שנושא מסוים בחייכם נמצא כעת במצב של המתנה או קיפאון, ולא בכדי: המצב עוד לא בשל להחלטה, עוד אין מוכנות לפעולה או לנקיטת צעד ברור. ייתכן שכבר מאוד בוער לכם "לסגור עניין", להחליט לכאן או לכאן, אבל עוד לא הגיעה העת לכך. זה עוד לא הזמן.
עצת הקלף היא להמתין לזמן נכון יותר, לזמן מתאים יותר לפעולה, לקחת אוויר ולהסכים להיות במקום בו אין בהירות מוחלטת. זה לא תמיד קל, אך זהו שיעור חשוב. השבוע אל תחפזו להחלטות או לתגובות נמהרות. לא תמיד כל הפרטים מצויים בידכם. נסו להחזיק מעמד עוד קצת, להניח לדברים ופשוט לכוון את האנרגיה והמרץ למקומות אחרים שמקדמים אתכם באופן ברור קדימה.

לקריאה מורחבת:
על קלף ארבע חרבות »
מאמר מורחב על קלף ארבע חרבות »

 

מסר 2 – שתי חרבות – התנתקות עקב קושי להתמודד
הדמות בקלף עוצמת את עיניה ומתכחשת לנעשה סביבה. היא לא רוצה לראות את המציאות כפי שהיא. בקלפים של ליז גרין היא גם מכסה את אוזניה כדי להגביר את הניתוק אפילו יותר. הדמות רוצה לשמור על התמונה שהיא מדמיינת בראשה, אבל המציאות לא תשתנה גם אם היא תבחר שלא להביט. למרות הכול הדמות זקופה ומסוגלת להתמודד עם קושי ועם אתגר וכוחה במותניה. הדרך שלכם להתמודד עם בעיות השבוע היא פשוט לפקוח עיניים ולהכיר בכך שהמצב פחות ורוד מהמצופה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לעשות רשימה של כל הדברים שעשויים להשתבש. רשמו את כל התקלות האפשרויות והתכוננו היטב מבעוד מועד לכל אפשרות: אולי השיפוץ יידחה בשבוע? אולי בעל העסק שהזמין ממני מוצרים יתחרט? זה נשמע אולי מדכדך, אבל כך ורק כך אפשר להכיר בכל הדברים שמפחידים אתכם ולחתוך את הפחד עם חרב ההיגיון. בנוסף, היו זהירים יותר ובדקו לעומק כל סוגייה שעומדת על הפרק. ברגע שהפחד מ"הנורא מכל" ישתחרר, תשתחררו גם אתם.

לקריאה מורחבת:
על קלף שתי חרבות »
מאמר מורחב על שתי חרבות »

 

מסר 3 – מלך המטבעות – המנכ"ל
קלף מלך המטבעות מייצג הלך רוח של הצלחה ועצמאות. השבוע עליכם להתמקד במטרות שלכם, בעיקר במטרות העסקיות ולהשקיע את כל כולכם במימוש היעד. זה הזמן להתחיל להשתלט על הפן הכלכלי בחייכם ולחדד את יכולות הניהול. העצימו את הביטחון העצמי שלכם, שנסו מותניים ושנו את המציאות באופן פעיל. לצד כל זה, אל תשכחו שמול החברים והמשפחה עליכם להוריד את כובע "המנהל" ולהיות קשובים ואמפתיים. הימנעו מניסיונות לשלוט בסביבה, ופשוט "עשו כיף" ביחד. אל תשכחו שהמטרות העסקיות שלכם צריכות להיות כאלו שמותאמות ליכולות ולנטיות הטבעיות שלכם. אתם מנהלים את חייכם עבור עצמכם. זה השבוע להפעיל פחות שיקול דעת ופשוט לאפשר להזדמנויות להגיע – ולזרום איתן.

לקריאה מורחבת:
על קלף מלך המטבעות »
מאמר על המסכה של מזל גדי – מלך המטבעות »

4 (80%) 14 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

2 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 19/11/2017

  1. מיכל

    קלף מספר3

    אין לי פייס בוק אבקש תרשום לנו כמו תמיד

    הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.