מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 20/11/2016

מתחילים את השבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם- בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (21-11-2016) אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר מקלפי הטארוט (גם להם מגיע! )
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע מדהים ומרענן 🙂

20-11-2016-מסר שבועי מהקלפים

 

 

המסר השבועי – התשובות (21.11.16)

המסר השבועי 21-11-2016

מסר 1: חמש חרבות – לא לשבת על הגדר
הקלף חמש חרבות מייצג סיטואציה שכיחה מאוד בחיי היום-יום שלנו ובה אנו עומדים מול בחירה בה אף אחת מאפשרויות אינה קורצת לנו במיוחד אך אנו חייבים לבחור באחת מהן ולפעול בכול זאת.
במקרים כאלו הנטייה הטבעית היא להישאר בהתלבטות ובחוסר החלטה, אך המסר הברור של קלף חמש חרבות הוא- לעשות החלטה.
ההחלטה היא הגורם המקדם, היא הצעד שמוציא אותנו ממצב סטטי למצב שבו האנרגיה חוזרת לזרום. השבוע זה הזמן לעשות את הצעדים שלגביהם אתם מתלבטים ולבצע החלטות גם אם הן אין אפשרות אחת בולטת. ברגע שתקחו החלטה בכל תחום שמעסיק אתכם, תצליחו להשתחרר ולצעוד קדימה, ואגלה לכם סוד: ההחלטה בה עוסק הקלף, היא החלטה הפיכה. קחו השבוע צעדים קדימה וטלו סיכונים קטנים ומחושבים. זה יעשה לכם טוב.

לקריאה מורחבת:
על קלף חמש חרבות »
מאמר מורחב על קלף חמש חרבות »

 

מסר 2: גלגל המזל – לקחת את הגורל בידיים
קלף גלגל המזל מראה כי כרגע נראה לנו שגורלנו לא בידינו ואנו פשוט נסחפים בזרם המציאות הגורם לחיינו להיות נקודה על גלגל מסתובב: פעם היא למעלה ופעם למטה. אך החיים אינם אקראיים: העולם הפנימי שלנו משפיע באופן ישיר על העולם חיצוני.
גלגל המזל קורא לכם להחזיר לעצמכם את השליטה השבוע. אולי דברים "מתגלגלים" בכיוון לא נכון, אולי אתם מרגישים שאתם לא שולטים במצב הקריירה, בלימודים או בחיי האהבה שלכם. אבל יש לכם נקודת אחיזה והתגובה שלכם למצבים המשתנים היא קריטית. אל תתנו לתהליכים לא נכונים להמשיך. למילים ולמעשים שלכם יש כוח ויש לכם את האפשרות לגבות תהליכים או לסיים אותם. עם זאת הכוח הגדול ביותר הוא הכוח הפנימי. זה השבוע "לשנות את הראש" ולבחור במחשבות ובגישות חדשות. גם אם התרגלתם לחשוב בדרך מסוימת, זה הזמן לבדוק דרכים חלופיות, להקשיב לגישות שונות משלכם ולשלוט בעניינים.

לקריאה מורחבת:
על קלף גלגל המזל »
מאמר מורחב על קלף גלגל המזל »

 

מסר 3: קלף הצדק – לחתוך את גורם ההפרעה
קלף הצדק קורא לנו לטפל מיידית במה שמפריע לנו להתפתח בחיים. ההתפתחות האישית שלנו מעוכבת ועלינו לעשות משהו בנידון. אם לא נפעל מהר הדברים יתפתחו מאליהם, ללא שליטה, ובדרך כלל ייקחו אותנו למקומות לא נעימים.
קלף הצדק קורא לכם להתבונן לרגע בתהליכים בחייכם. האם אתם מרגישים בנוח? האם אתם מבטאים את עצמכם באופן חופשי? אם לא, ייתכן שזה השבוע להגיד "שלום ולהתראות" לגורמים שחוסמים אתכם. חשוב מאוד למצות את כל הליכי התקשורת לפני שחותכים, לנסות לדבר ולפתור את הדברים דרך תקשורת גלויה. אם כל הדרכים חסומות, זה הזמן להסיר את המכשולים. קלף הצדק מעודד אתכם להיות במקום בו אתם מרגישים קלילים וחופשיים. עשו כל שניתן כדי לשמר את הקלילות ולשלוח את החסמים לדרכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף הצדק »
מאמר מורחב על קלף הצדק »

 

4.3 (85.26%) 19 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

9 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 20/11/2016

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.