מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 26/02/2017

מתחילים עוד שבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגריםם והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (27-02-2017) אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמניםם לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר מהקלפים (גם להם מגיע! )
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכוייםם שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע מדהים 🙂

 

המסר השבועי 27.2.17

מסר מס 1: נסיך המטבעות – הפקיד
קלף נסיך המטבעות מייצג הלך רוח בו אנו מחפשים יציבות, סדר וארגון. בתקופה שהוגדרה אנו צריכים להיות במקום של עשייה, לממש את המטרות שלנו ולעבוד קשה תוך שאנו ממוקדים, יעילים ומעשיים. עם זאת הקלף מראה כי יש לנו נטייה להיכנס לפרטים: אנו זהירים מדי, חוששים לטעות, ולכן מעדיפים לחכות שיגידו לנו מה לעשות ונמנעים מליזום. השבוע זה הזמן למצוא איזון בכל הנוגע לסדר ולארגון בחיינו. רוח נסיך המטבעות יכולה לבוא לקראתנו כאשר הגענו למצב של בלאגן, אי סדר וחוסר יכולת לשלוט בפרטים. זה השבוע לסדר את התיקיות, לנהל חשבונות, להסדיר תשלומים, לארגן את הניירת ולוודא שהכול במקום. עם זאת אם אנחנו מרגישים שאנחנו "כלואים בדפוסים" השבוע, זה גם הזמן להתאוורר מעט, לנקוט ביוזמה חדשה ופשוט "ללכת על" רעיונות והזדמנויות שנקרות בדרכנו. זהו קלף חצר, ולכן ייתכן שיהיו הזדמנויות שאנו נוטים לפספס כי יש לנו נטיה להיות מרובעים מדי, שגרתיים מדי.
אולי זה הזמן להיענות להצעה לא שגרתית ולתת להרפתקה קטנה לשנות את שגרת השבוע. מי יודע, אולי נמצא בטעות את מה שחיפשנו. אם יש משהו שלבנו חפץ בו, כדאי שפשוט נשים זאת על השולחן ונגרום לו לקרות.. זה לא בשמיים.

לקריאה מורחבת:
על קלף נסיך המטבעות »
מאמר מורחב על קלף נסיך המטבעות »

 

מסר 2: שבעה מטות – להתמקד בעיקר
הקלף מעיד על נטייה לעסוק בטפל ולא בדברים שחשובים לנו באמת. כעת אנו מבינים שהדבר אינו מקדם אותנו. עלינו להפסיק ללכת סחור-סחור, להפסיק לרדוף אחרי אתגרים ופשוט לעשות את הדבר הנכון – להתמקד בעיקר. זה השבוע לחזור לפוקוס, להבין מה באמת משרת אתכם, מהן המטרות האמתיות עבורן שווה להילחם ומה מהווה בפשטות- בזבוז זמן ואנרגיה. הקלף עוסק גם בלמידה מלקחי העבר, אז כדאי להסב את תשומת הלב לסיטואציות שחוזרות על עצמן. אל תשכחו את השיעורים שכבר למדתם. אם אתם יודעים שיש דרך מסוימת לגשת אל הדברים או אל אנשים מסוימים בחייכם, כדאי לדבוק בה, ואם יש "גזלני אנרגיה" שחוזרים שוב ושוב, זה הזמן להגיד יפה: "סליחה, אבל אין לי זמן השבוע" ולהתפנות לדברים החשובים.

לקריאה מורחבת:
על קלף שבעה מטות »

 

מסר 3: קלף העולם – סיום ושלמות
קלף העולם מייצג סגירת מעגלים, סיום תהליכים, הצלחות ושלמות. אנו בוגרים ורואים את העולם בפרופורציה ומזווית ראיה רחבה הכוללת את הסביבה הקרובה והמורחבת שלנו. אנו יודעים להתמודד היטב עם החיים ואיננו כבולים לרעיון מסוים, למסגרת, או לאדם כלשהו. זה השבוע לסיים תהליכים ולפתוח תהליכים חדשים שייקחו אתכם לשלב הבא. הסיום והשלמות תמיד נובעים מבפנים: מהידיעה שדברים נעשו בגישה הוליסטית תוך הקפדה על הגעה לשלב הסופי. אל תשכחו שכשמתחילים דבר מה חדש יוצאים מן המוכר ומתמודדים עם אלמנטים לא מוכרים, אבל יש לכם את הבשלות, והמסר של הקלף הוא לצאת מתחומי הידוע והשגרתי ולפרוץ החוצה. כשהשלמות הפנימית מלווה אתכם, אין סיבה להתערער, אתם תמיד יכולים להישען על הכלים שכבר רכשתם על הבגרות, על הבשלות, על הכנות ועל הנכונות לשאול שאלות וללמוד. אל תהססו להתחיל תהליך גם אם הדברים אינם "מושלמים". בחוסר שלמות יש המון פוטנציאל.

לקריאה מורחבת:
על קלף העולם »
מאמר מורחב על קלף העולם »

Save

Save

3.5 (70%) 12 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

2 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 26/02/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.