מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 26/11/2017

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
והפעם חדש!! – מפגש לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך הפוסט)! 🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (26-11-2017) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי

גם הפעם אתם מקבלים גם בונוס חדש: ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף הפייסבוק הפרטי שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש). 

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע חמים ושבת שלום 🙂

 


 

המסר השבועי – 26.11.17

מסר 1 – שלושה מטבעות – הכרה וגמול

לאחר שהתחברנו לצרכים שלנו, למדנו ליהנות מעמל יומנו והתמקצענו – יצרנו לעצמנו קרקע יציבה. כעת אנו זוכים לשפע ושגשוג בעקבות ההתמדה, הריכוז והכישרון שלנו. שלושה מטבעות הוא קלף של רכישת מיומנות וניסיון. זהו קלף של הישגים ראשוניים בזכות כישורים שפיתחנו בזיעת אפנו. זה השבוע להשלים משימות חשובות ולהגיע להישגים ברי קיימא.

נסו ליצור רשימה של משימות שעליכם למלא, משום שזה השבוע להגיע לתוצאות ולראות הישגים בתחום הכספי, החומרי והזוגי. כשאתם יכולים "לסמן וי" על משימה שבוצעה היטב אתם יודעים הלכה למעשה שהתקדמתם. זה גם השבוע להיעזר בסביבה ולקבל הכרה ממשית בהישגים אליהם הגעתם. אל תישארו לבד במערכה. הסביבה יכולה לתמוך בכם מאוד במטרות שלכם, וככל שתהיו יותר ממוקדים ומעשיים – כך יוטב לכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף שלושה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף שלושה מטבעות »

 

מסר 2 – התלוי – שינוי פרספקטיבה

קלף התלוי מכיל מסר רוחני ועמוק, אך בו בזמן הוא מאוד קרוב אל חיי היום יום שלנו, שכן הוא מדבר על הצורך להקריב למען מטרה גדולה. כולנו מקריבים יום-יום עבור ילדינו, עבור בני הזוג שלנו, בני המשפחה שלנו וכן עבור המטרות האישיות שאנו מציבים לעצמנו. כיצד החלק הרוחני והגשמי מתחברים? לפי קלף זה, יש קודם כל לשנות את זווית הראייה. כשזווית הראייה מוגבלת, גם ההחלטות מוגבלות ולפיכך, הפעולות מוגבלות. עם זאת, כשמסתכלים על העולם בצורה שונה ומגלים את המציאות מזווית אחרת, ישנה נכונות לעשות את ההקרבות הנחוצות ולהגיע להישגים חדשים. בשבוע הקרוב קלף התלוי מזמין אתכם להתבונן בעולם שלכם, באתגרים שלכם ובאנשים סביבכם – מזווית חדשה. הפתרונות להם אתם זקוקים השבוע הם פתרונות לא שגרתיים הנובעים מחשיבה רחבה וחסרת מגבלות. זהו לא שבוע לשקוע בהרגלים ישנים או ליפול אל התירוצים הרגילים. זה השבוע להחליט על התנהלות אחרת. רוצים לחזור לכושר? הירשמו לחדר כושר. שונאים חדר כושר? אין שום בעיה, מצאו אלטרנטיבה שנכונה ומתאימה לכם נפשית ופיזית. פרסמו בפייסבוק הודעה שאתם מחפשים פרטנר להליכה משותפת, למשל. זוהי בדיוק חשיבה מחוץ לקופסא. עשו צעדים אל מחוץ למוכר ובעיקר "גלמו את התפקיד" של אדם שחזר לכושר: הצעד הראשון בכיבוש מטרה הוא להרגיש ולהתנהג כאילו כבר כבשתם אותה. 

לקריאה מורחבת:
על קלף התלוי »
מאמר מורחב על קלף התלוי »

 

מסר 3 – הנזירסבלנות 

זה השבוע להתחבר אל האמת הפנימית. הנזיר מייצג את האמת, את השקט הפנימי ואת הסבלנות לאורך התהליך. הוא מזכיר לנו שלא ניתן לזרז תהליכים מסוימים בכוח הזרוע. אם ביצעתם את משימותיכם ועשיתם את שניתן, זה הזמן להניח לדברים ולתת להם להבשיל. בנזיר יש גם היבטים של הסתגרות, התבודדות וסגפנות. הוא שרוי בשקט עם מחשבותיו, והמסר הוא שהזמן שלכם עם מחשבותיכם יקר ערך השבוע במיוחד. הימנעו משהייה בלתי פוסקת במקומות רועשים ומבריחה אל הסחות דעת. נסו להפחית מעט בפעילויות אינטנסיביות. החיבור אל הקול הפנימי הוא שייתן לכם את הכוחות ואת הפתרונות הנכונים ביותר עבורכם ועבור כל מחשבה שמטרידה אתכם. עצותיהם של אחרים משניות לעצותיו של הקול הפנימי שלכם. מצאו את הדרכים להתבודד מעט ולהתחבר אליו, אם באמצעות מדיטציה, עבודה פנימית, הקשבה למוזיקה מרגיעה או כל אלמנט אחר שמחבר אתכם אל עצמכם. הנזיר עשוי לרמז על קושי ביצירת קשרים ובפרט קשרים רומנטיים. אם אתם נוטים להתבודדות בדרך כלל, אולי הנזיר מרמז לכם שהגיע הזמן לצאת מהקונכייה ולחזור קצת על העולם החי והאמתי.

לקריאה מורחבת:
על קלף הנזיר »
מאמר מורחב על קלף הנזיר – החיפוש אחר האמת »

3.7 (73.85%) 13 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

5 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 26/11/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.