מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 27/11/2016

מתחילים את השבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם- בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (28-11-2016) אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר מקלפי הטארוט (גם להם מגיע! )
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע פורה ונפלא 🙂

27-11-2016 מסר מקלפי הטארוט

 

המסר השבועי – הקלפים (28.11.16)

28-11-2016 המסר השבועי

 

מסר מספר 1: שמונה חרבות – כבלים וחסימות.
גם כאן, כמו בכל קלפי השמונה, אנו מוכנים לעשות את המעבר לשלב הבא אחריו ולהשיג את המטרה שלנו. אולם אנו נוטים להיכשל במעבר הזה בגלל שאנו לא פועלים בצורה שקולה ורציונאלית. אנו למעשה מכשילים את עצמנו מכיוון שאנו מסרבים לשמוע לקול ההיגיון הקר ובמקום זאת פועלים ממקומות רגשיים, נותנים משקל גדול מדי לחששות ופחדים, ובעצם חוסמים את הדרך שלנו להצלחה. השבוע זה הזמן לעשות סדר בדברים ובעיקר לפעול בשיטת הפרד ומשול בכל הקשור לרגשות ולמחשבות שלנו. נקודת מבט אובייקטיבית היא המפתח. אם קשה לנו להתבונן באופן נקי בסיטואציה כדאי שנשאל אדם חיצוני לדעתו, או ננסה לדמיין שאנחנו מייעצים לעצמנו כאילו היינו דמות חיצונית. מה היה אומר אדם חיצוני לאור הבחירה המקצועית או הזוגית שעשינו? הוא היה מגבה אותנו או אומר לנו לשקול שנית? ההיגיון הבריא הוא הדרך וזה השבוע לשים את רגשות בצד ולפעול בקור רוח.

לקריאה מורחבת:
על קלף שמונה חרבות »
מאמר מורחב על קלף שמונה חרבות »

 

מסר מס 2: תשעה מטבעות – רווח אחרי עבודה קשה.
הרווחתם, ולא בכדי. עבדתם קשה, השקעתם את כל הלב, המרץ, המחשבה והאנרגיה- ועתה הגיע הזמן ליהנות קצת מההישגים. אולי השקעתם בזוגיות, אולי נתתם את כל כולכם לקריירה ועתה הזמן לקטוף את הפירות. הקלף מרמז על שמחה על חגיגה ועל שפע, אבל מה אם אתם לא מרגישים כרגע במקום שופע או חוגג? בכל מקרה הקלף מכריז שהגיע הזמן לעבור לשלב הבא, לשלב שבו אתם מעריכים את כל שעשיתם, שאתם נותנים לעצמכם חיזוק חיובי ואומרים לעצמכם "כל הכבוד". כל הכבוד על המאמצים , על ההשתדלות ועל ההישגים, גם על אלו שעד עתה לא נתתם להם הכרה. כל הכבוד על כל אותם דברים שאתם לוקחים כמובן מאליו. זה הזמן להגיד לעצמכם תודה רבה על כל שאתם עושים כדי לקדם את עצמכם בכל התחומים.

לקריאה מורחבת:
על קלף תשעה מטבעות »
מאמר מורחב על קלף תשעה מטבעות »

 

מסר מס 3: נסיך המטבעות – הפקיד
קלף נסיך המטבעות מייצג הלך רוח בו אנו מחפשים יציבות, סדר וארגון. בתקופה שהוגדרה אנו צריכים להיות במקום של עשייה, לממש את המטרות שלנו ולעבוד קשה תוך שאנו ממוקדים, יעילים ומעשיים. עם זאת הקלף מראה כי יש לנו נטייה להיכנס לפרטים. אנו זהירים מדי, חוששים לטעות ולכן מעדיפים לחכות שיגידו לנו מה לעשות ונמנעים מליזום. השבוע זה הזמן למצוא איזון בכל הנוגע לסדר ולארגון בחיינו. רוח נסיך המטבעות יכולה לבוא לקראתנו כאשר הגענו למצב של בלאגן אי סדר וחוסר יכולת לשלוט בפרטים. זה השבוע לסדר את התיקיות, לנהל חשבונות, להסדיר תשלומים, לארגן את הניירת ולוודא שהכול במקום. עם זאת אם אנחנו מרגישים שאנחנו "כלואים בדפוסים" השבוע, זה גם הזמן להתאוורר מעט, לנקוט ביוזמה חדשה ופשוט "ללכת על" רעיונות והזדמנויות שנקרות בדרכנו. זהו קלף חצר ולכן ייתכן שיהיו הזדמנויות שאנו נוטים לפספס כי יש לנו נטיה להיות מרובעים מדי, שגרתיים מדי.
אולי זה הזמן להיענות להצעה לא שגרתית ולתת להרפתקה קטנה לשנות את שגרת השבוע. מי יודע אולי נמצא בטעות את מה שחפשנו אם יש משהו שלבנו חפץ בו, כדאי שפשוט נשים זאת על השולחן ונגרום לו לקרות.. זה לא בשמיים.

לקריאה מורחבת:
על קלף נסיך המטבעות »
מאמר מורחב על קלף נסיך המטבעות »

Save

Save

Save

3.9 (78%) 10 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

7 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 27/11/2016

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.