מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 28/05/2017

מתחילים עוד שבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (29-05-2017), אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר שבועי מהקלפים (גם להם מגיע!).
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע מדהים 🙂

 

המסרים – 29.5.17

שני מטבעות – התלבטות מדומה
בעצם אין כלל התלבטות. בתוך תוככם, אתם יודעים מה הצעד הנכון, אז עליכם פשוט להחליט. שני מטבעות מתאר מצב שבו קיימות שתי אפשרויות היוצרות דילמה כביכול. אולי לא נוח להודות בכך, אבל מצב של התלבטות גם מציע נוחות מסוימת. אי ההחלטה מעניקה בטחון, אך היא גם יוצרת תקיעות, ולא תוכלו להתקדם כך – אז השבוע הוא הזמן להכריע. אתם יודעים את התשובות לכל ההתלבטויות שלכם. אתם יודעים אם באמת טוב לכם עם בן הזוג, עם העבודה שלכם באמת נעימה לכם. התשובות לכל השאלות הכי חשובות נמצאות בתוככם. אם אתם מתקשים להתחבר לאמת שלכם, פשוט תשאלו את עצמכם: מה הייתי עושה בעולם מושלם? לא זאת לא פנטזיה מנותקת מן המציאות במקרה זה, אלא הלך הרוח הנכון שיוביל אתכם אל רצונכם האמתי. השאלה שלכם לשבוע זה היא – מה הייתי עושה אם לא היו שום מגבלות?

לקריאה מורחבת:
על קלף שני מטבעות »
מאמר מורחב על קלף שני מטבעות  »

המוות – הגיע הזמן להתחיל לחיות
חוקי היקום קובעים כי החיים הם תהליך דינאמי ומלא שינויים. אסור לנו לפחד מהשינויים בחיינו אלא ללמוד לאמץ אותם אל לבנו ולהתחדש בזכותם. קלף המוות הוא תמרור המהווה מסר עמוק וחשוב: עלינו לנצל כל רגע בחיים הללו כדי לחיות חיים מלאי הגשמה ונטולי חרטות. זה השבוע להסיר את כל החששות ולהבין שעלינו לחיות מתוך חופש, מיצוי עצמי והתעלות על טרדות היום-יום. זה הזמן לתת ל"מוות" לקחת מאיתנו את הפסולת את הקטנוניות, את הדאגות ואת שאריות העבר. הכול בטל ומבוטל אל מול זמניות החיים. כדאי להימנע החודש מלנבור בעבר ולהתעכב על כעסים ישנים. זה זמן טוב לסלוח לאנשים שכבר לא בחיינו ולתכנן את העתיד שלנו במלוא המרץ. עלינו ליהנות ולאהוב את מתנת החיים שקיבלנו. השאלות שלכם לשבוע זה הן –  כיצד אני מנקה את השטח כדי לקדם את פני החדש? ממה עלי להיפרד?

לקריאה מורחבת:
על קלף המוות »
מאמר מורחב על קלף המוות »
 

חמישה מטות – ניצחון באמצעות עזרה מהצד
הקלף מתאר מאבק, אבל זהו מאבק מאתגר ואף חיובי. שם הקלף הוא רמז לפוטנציאל החיובי שלו – "ניצחון": אם אתם ניצבים כרגע בפני עימות, אתגר, קונפליקט או מסע, הקלף מעודד אתכם, שכן יש בידיכם את היכולת לצלוח כל קושי. עם זאת זה לא יהיה ניצחון מהיר וקליל, ומוטב שתמצאו לכם מקור לסיוע. השבוע כדאי לבחור בפתרון הבלתי צפוי, הלא קונבנציונאלי. אם הפתרון ה"רגיל" שלכם עבור סכסוכים הוא פנייה לעורך דין, אולי הפעם כדאי לבחור במגשר. אם בעת מצוקה פיזית אתם נוטים לבחור בדיקור, אולי הפעם כדאי ללכת לרופא המשפחה. נקטו בפתרון שאינו "טבעי" עבורכם, והרחיבו את סל היכולות וההתנסויות  שלכם בשבוע זה. השאלה שלכם לשבוע זה היא – מהי עזרה לא שגרתית עבורי? 

לקריאה מורחבת:
על קלף חמישה מטות »

 

Save

Save

Save

Save

3.9 (77.5%) 8 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

11 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 28/05/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.