מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 03/12/2017

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה מפגש לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (03-12-2017) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף הפייסבוק הפרטי שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש). 

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע חמים ושבת שלום 🙂

 


 

המסר השבועי 3.12.17

מסר 1 – המוות – הגיע הזמן להתחיל לחיות
חוקי היקום קובעים כי החיים הם תהליך דינאמי ומלא שינויים. אסור לנו לפחד מהשינויים בחיינו אלא ללמוד לאמץ אותם אל לבנו ולהתחדש בזכותם. קלף המוות הוא תמרור המהווה מסר עמוק וחשוב: עלינו לנצל כל רגע כדי לחיות חיים מלאי הגשמה ונטולי חרטות. זה השבוע להסיר את כל החששות ולהבין שעלינו לחיות מתוך חופש, מיצוי עצמי והתעלות על טרדות היום-יום. זה הזמן לתת ל"מוות" לקחת מאיתנו את הפסולת את הקטנוניות, את הדאגות ואת שאריות העבר. הכול בטל ומבוטל אל מול זמניות החיים. כדאי להימנע השבוע מלנבור בעבר ומלהתעכב על כעסים ישנים. זה זמן טוב לסלוח לאנשים שכבר לא בחיינו ולתכנן את העתיד שלנו במלוא המרץ. עלינו ליהנות ולאהוב את מתנת החיים שקיבלנו.

לקריאה מורחבת:
על קלף המוות »
מאמר מורחב על קלף המוות »

 

מסר 2 – עשר חרבות – השקט שאחרי הסערה
לרוב הקלף הזה יגיע אליכם אחרי סיטואציה בלתי נעימה, דרמה כלשהי או עימות שנטל מכם אנרגיה. אולי אתם מרגישים שהגעתם לשפל כלשהו. זה השבוע להתחיל לבנות ולהיבנות בחזרה, לחזור לכוחות ולהבין איזה שיעור למדתם פה בעצם. גם אם זה היה שיעור קשה, יש בצידו תועלת, ואפשר לקחת את ההבנות לשלב הבא של התנהלות נכונה ומושכלת יותר. גם אם יש עדיין כאב או שרידים של ייאוש, זהו רק שלב בדרך, ועתה הזמן לפתוח דף חדש שיוביל לשלב חדש בחיים. עם רצון ונכונות אפשר יהיה לצמוח ולחזור מחוזקים. זה הזמן לחזור לפעילויות האהובות עליכם, להשקיע מעט מאמץ וכסף בדברים החשובים לכם, לחדש מערכות יחסים ממקום של הפקת לקחים ועוד. אם אינכם מרגישים את השפל המדובר, שימו לב שאתם לא חוזרים על שיעור עבר המתדפק על דלתכם. אם זה המצב, זכרו להגיד "לא תודה" לכל הצעה שאינה באמת מיטיבה עמכם לטווח הארוך. זהו קלף שדורש מכם לתת את כל כולכם להתחלה חדשה.

לקריאה מורחבת:
על קלף עשר חרבות »
מאמר מורחב על קלף  עשר חרבות »

 

מסר 3 – המרכבה – לא לוותר על החלום
קלף המרכבה הוא קלף של נחישות ושל עוצמה, של החלטות ושל הנהגה. הוא מדבר על הייעוד שלנו ועל הצורך להגשים אותו בכל מחיר. קלף המרכבה מחבר אתכם לחלומות שלכם, למאווי לבכם ולידיעה שעליכם לחיות ולדהור קדימה על פי צווי לבכם בלבד. לא תמיד זה קל, ולפעמים יש גורמים חיצוניים שמנסים להסיט אתכם מהדרך, אך אל לכם להיכנע או להרים ידיים. הקלף דורש מכם לא לוותר על השאיפות שלכם, להיטיב את האחיזה במושכות ולעשות השבוע כל מה שניתן כדי לקדם את המטרות שלכם ואת החלומות שאתם יודעים בלבכם שנועדתם להגשים. בטאו את קולכם הפנימי, וודאו שמי שמולכם שומע אתכם באופן צלול ובהיר.

לקריאה מורחבת:
על קלף המרכבה »

4.8 (96%) 10 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

3 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 03/12/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.