מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 17/04/16

גלו את המסר של הקלפים אליכם השבוע!

שלושת הקלפים שבתמונה מעניקים לכם מסר אישי לשבוע הקרוב! בחרו רק אחד (כן,למרות שקשה לבחור), ומחר תקבלו את המסר השבועי שלכם עם עצה או תובנה שתלווה אתכם בימים הקרובים.

יש לכתוב בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, ופשוט לחכות לתוצאות. מחר (18-04-2016) אחליף את התמונה בתמונה בה רואים את הקלפים ואפרסם את המסר של כל קלף. אז אל תשכחו לחזור ולהתבונן בתשובות!!

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר. למי שלא יודע – שיתוף, תגובה או לייק מראים לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, והמערכת תשתף אתכם בעוד תכנים.

מאחל לכם שבוע פורה וחגיגי,
שגיא

מסר מקלפי טארוט 17-04-16

 

גלו את המסר השבועי! התשובות
יום שני 18.4.16

מסר שבועי-17-04-2016-פתוח-1000
מסר 1 – נסיך הגביעים – האמן. השבוע הוא זמן מצוין להתחבר לאמן ולאומן הפנימי שבכם. נסיך הגביעים מחובר מאוד לרוח ולרגש, והאנרגיה שלו מזמינה גם אתכם להתעלות על ענייני היומיום ולהתחבר למה שמזכך את הרוח ומרגיע את הנפש. חג זאת הזדמנות נפלאה לכך, ואם יש כמה ימי חופש- על אחת כמה וכמה. אפשר ליצור, לבשל, לטייל, לעסוק בתחביבים אמנותיים, להתעמל, כל מה שאתם אוהבים.
הקלף גם מזכיר לכם דבר חשוב מאוד- לתקשר היטב עם הסביבה. נסיך הגביעים הוא טיפוס מקסים, לבבי ורוחני, אבל יש לו קושי להסביר את עצמו באופן קונקרטי וברור. השבוע כדי לחדד את יכולות התקשורת. לשים לעצמכם למטרה להיות ברורים ומובנים לסביבה שלכם. להגיד בדיוק מה אתם רוצים – ומה לא. למה אתם מוכנים- ולמה אתם מסרבים, בפשטות ובישירות. החג הוא דווקא הזדמנות מצוינת לכך, כי אנחנו מוקפים בקרובים ובבני משפחה, והפעם טוב יהיה אם נוכל לעזור להם להגיע אל לבנו עם תקשורת נהירה. דבר אחרון חביב, קלף נסיך הגביעים הוא קלף חצר, וככזה הוא רומז לכם כי יהיו לכם הזדמנויות שאתם עלולים לפספס. אם כך, השבוע כדאי להגיד "כן" להזדמנויות חדשות שצצות, לנסות ולא לוותר, חבל לפספס הזדמנות לדייט נחמד למשל, רק כי באותו הרגע לא הייתם במצב רוח לומר "כן". תנו צ'אנס ותתמידו.

לקריאה מורחבת:
על קלף נסיך הגביעים »
מאמר על המסכה של מזל דגים (נסיך הגביעים) »

 

מסר 2 – שמונה גביעים – יהיה אשר יהיה.
זה יכול להראות כמו קלף מעט עצוב או עגמומי, אבל יש בו מסר חשוב שיעשה את חייכם הרבה יותר קלים – לשחרר.
זהו קלף המבקש פשוט להרפות מכל מה שהעסיק אתכם או הטריד אתכם, ממקומות בהם אתם מתעקשים – וההתעקשות לא מניבה דבר, מסיטואציות בהם אתם רוצים שדברים יתרחשו באופן מסוים ובקצב מסוים, וזה פשוט לא קורה. יש סיבה טובה לכך שהדברים לא קורים – עליכם לשחרר את הציפיות, את הרצון שדברים יתרחשו בדרך מסוימת. דווקא השחרור יביא לתוצאה הטובה ביותר. שחרור של האדם שמולכם – יחשוף את רצונו האמתי ואת כוונותיו האמתיות, שחרור של סיטואציות, יביאו לסיום הרמוני. אל תבזבזו אנרגיה על מצבים שוחקים.

לקריאה מורחבת:
על קלף שמונה גביעים »
מאמר מורחב על קלף שמונה גביעים – אם אתם אוהבים מישהו, תנו לו ללכת »

 

מסר 3 – נסיך החרבות – תקשורת. מעניין, שני נסיכים מופיעים הפעם בפרישה, ולשניהם נגיעה לתחום הביטוי. נסיך החרבות קורא לכם להתחבר לצד הוורבלי שלכם, ליכולות הביטוי ולקסם האישי. זהו נסיך מלא אנרגיה ויכולות ההבעה העצמית שלו נהדרות. המסר שלו נוגע ליכולת שלכם להפגין בטחון וידע, "למכור" את עצמכם כמו שצריך, ליצור קשרים חדשים הן בתחום הקריירה, והן בחיים האישיים. המסר הוא- אתם יכולים!
עם זאת, הנסיך המסוים הזה קצת חסר סבלנות. לצד סקרנותו וחיבתו לידע, קשה לו לדבוק במטרה אחת, ולכן מסר נוסף טמון כאן- להתמיד. השבוע כדאי לכם לתת לדברים יותר מצ'אנס אחד ודי. כדאי להישאר ולהעמיק בין אם מדובר בתחום ההיכרויות ובין אם בכל תחום אחר בו אתם מתמקדים כרגע. היו סבלניים ולימדו למצוא שלל פתרונות בתוך המערכת, מבלי לנטוש. דבר אחרון חביב, קלף נסיך החרבות הוא קלף חצר, וככזה הוא רומז לכם כי יהיו לכם הזדמנויות שאתם עלולים לפספס. אם כך, השבוע כדאי להגיד "כן" להזדמנויות חדשות שצצות, לנסות ולא לוותר, חבל לפספס הזדמנות לדייט נחמד למשל, רק כי באותו הרגע לא הייתם במצב רוח לומר "כן". תנו צ'אנס ותתמידו.

לקריאה מורחבת:
על קלף נסיך החרבות »
מאמר על המסכה של מזל תאומים (נסיך החרבות) »

4.2 (84.62%) 13 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

9 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 17/04/16

  1. א

   קיוויתי לקבל השבוע קלף יותר אדמתי. את כל הדברים שקשורים ביצירתיות, טיולים והתעמלות תכננתי לשבוע הבא, לא בקטע של דחיינות, אלא כי סוף כל סוף יהיה לי קצת חופש לעשות את כל זה. נו שוין, מזל דגים, איזה יופי.
   חג אביב שמח!
   א

   הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.