מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 27/08/2017

מתחילים שבוע חדש עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, וביום שלישי (29-08-2017), אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר שבועי מהקלפים (גם להם מגיע!).
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע של הנאות ובילויים 🙂

 


 

המסר השבועי 29.8.17

 

1 – קלף העוצמה – השליטה מתחילה מבפנים
קלף העוצמה מראה שלמרות התחושה שלנו, אנו נמצאים במקום הנכון בחיינו. למעשה, מצאנו את הדרך, וכל שנותר לנו הוא להחזיר לעצמו את האמונה ואת הידיעה כי אנו יכולים להצליח. אם אנו מרגישים מאוימים או חסרי שליטה, עלינו להתחבר לתחושת הבטן שלנו. השבוע, תנו לגוף להוביל אתכם. כשיש החלטות על הפרק, בין אם הן עסקיות או משפחתיות, היו קשובים לקול הפנימי ולתחושת הגוף. אם הצעה זו או אחרת נשמעת הגיונית אבל לא מרגישה נכון, תנו עדיפות להרגשה. קלף העוצמה מזכיר לכם לא ליפול לחוסר ביטחון, אלא להעצים את עצמכם: לחזק את עצמכם מנטלית ורגשית על-מנת לזכות גם לעוצמה פיזית. הקפידו להגיד לעצמכם מילים טובות ולשמור על שיח פנימי חיובי. אל תיפלו לביקורת העצמית הקבועה שמטיחים בכם "השדים" שבכם. הקשיבו להדרכה הפנימית.

לקריאה מורחבת: על קלף העוצמה »

 

2 – מלכת המטבעות – בעלת המכולת
מלכת המטבעות מייצגת הלך רוח של יציבות חומרית ומיקוד בבניית יסודות חזקים בכל תחום. בתקופה שהוגדרה אנו צריכים להיות במקום של מעשיות ופשטות ולא לחשוש מעבודה קשה ומהקרבה כדי להגיע אל היעדים שהצבנו לעצמנו. זה השבוע להתרכז בצרכים הבסיסיים שלכם ולשכלל את מיומנויות התחזוק וההתמדה. אם אתם נוטים לקפוץ מעניין לעניין, רוחה של המלכה תעניק לכם שלווה, דבקות במטרה וכוח להשקיע שוב ושוב בפרויקט שאת מנסים לבנות. היציבות היא משאב בסיסי לצמיחה בכל תחום. זה השבוע ליהנות ממנעמי החיים: מאוכל טוב, מאמנות ומהטבע, שכן המלכה מחוברת לאדמה וליופי על כל גווניו. היו שקולים כלכלית אך היזהרו מקמצנות יתר. מהחיים יש ליהנות. 

לקריאה מורחבת:
על קלף מלכת המטבעות »
מאמר על המסכה של מזל שור – מלכת המטבעות »

 

3 – השמש – לחיות ללא סייגים
קלף השמש מביא אותנו לנקודה שאחרי פתרון הבעיות של קלף הירח, ולכן אתם מוכנים השבוע לשקם את מצבורי השפע והאושר. השמש היא מקור החיים: היכן שנוגעות קרניה יש חיות וצמיחה. קלף השמש מייצג פשטות, כנות, אושר, עושר, הצלחה, שפע ושמחה. עם זאת גם בהנאה גדולה יש סכנה והיא סכנת ההתמכרות. מקור האושר עלול להשכיח מאיתנו את שאר תחומי החיים ולגרור אותנו למצב של חוסר איזון בו לא נותר לנו דבר פרט לאותו מקור שמחה. השבוע הוא הזמן ליהנות, לחפש את מוקדי האושר בחייכם ולאפשר לעצמכם להרגיש את השמחה לשמה באתם לעולם. זה הזמן לבלות, לצאת החוצה, ליהנות עם האנשים שאתם אוהבים ולצאת לטבע. לכו עם לבכם ועם מה שגורם לכם להתרגש באמת, אך אל תשכחו שבסוף המסיבה צריך גם לחזור אל החיים האמתיים ולתחזק את כל תחומי החיים. למעשה לכל תחום חיים יש אושר משלו, וביכולתכם לחוות את השמחה בכל דבר. אל תתנו לתחום חיים אחד להשתלט על השאר.

לקריאה מורחבת: על קלף השמש »

 

 

4 (80%) 7 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

6 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 27/08/2017

  1. אירנה

    1 הכרתי מישהו ורוצה לדעת האם זה תיקון או שיעור

    הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.