מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 25/09/2016

מתחילים את השבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם- בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (26-09-2016) אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע! )
אני מזכיר – שיתוף, תגובה או לייק מראה לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, ופייסבוק ישתף את התכנים שלי על הקיר שלכם לעתים קרובות יותר.

מסר שבועי מהקלפים 25-09-2016

שיהיה לנו שבוע מרתק:-)
שגיא

 

גלו את המסרים – התשובות (26.9.16)

המסר השבועי 26.9.16

מסר 1: השטן -​ אות אזהרה.
קלף השטן לעתים מבהיל במקצת. אין שום סיבה וצורך לחשוש. השטן הוא בסה"כ קלף אזהרה המזכיר לנו לפעול לפי האמת הפנימית שלנו. האמת הפנימית היא כל כך חשובה, שאם לא נפעל לפיה, יופיע "השטן", שהוא בפשטות – כוחות הכשל. השטן מראה שייתכן שאתם מזניחים את הדברים החשובים לכם וזה הזמן לחזור ולהתמקד במה שחשוב לכם ובסיבות שבגללן התחלתם את התהליך.הוא מרמז שתנאים חיצוניים או פיתויים מסויימים עלולים למשוך אתכם כרגע, וזהו תפקידכם לשים תמרור "עצור" ולא להתקדם בשבילים לא נכונים.
שימו לב למערכת יחסים המבוססות על משיכה מינית בלבד וזכרו שאהבת אמת כנראה לא תצמח משם. הפתרון הוא פשוט. לכו עם האמת הפנימית, ואם קשה לכם להתחבר אליה, חישבו מה היה אומר חבר יקר, עליו אתם סומכים- על הבחירה שלכם, לכו עם השכל הישר והכול יסתדר.

לקריאה מורחבת:
על קלף השטן »
מאמר מורחב על קלף השטן »

 

מסר 2: עשרה מטות – עומס יתר.
עשרה מטות מתאר מצב נפוץ בחיי היום יום, בו אנחנו לוקחים על עצמנו הרבה יותר מדי. לא פעם אנו חשים שעלינו לשאת את כל העולם {ואשתו} על כתפינו. לטפל בכולם, להיות הכי טובים בעבודה, לעשות ספורט, לטפל בילדים ולהגיע לכל אירוע חברתי. אבל למען האמת זוהי לא פעם גם הדרך לתשישות. השבוע כדאי לעצור ולבדוק אילו מטלות באמת מקדמות אתכם ואילו גוזלות מכם רק זמן וכוח. הקלף עלול גם להעיד על עומס רגשי, ולכן כדאי למצוא את הדרכים לשחרר: לקחת חופשה {החגים הם הזדמנות מצוינת}, "לדבר על זה", ופשוט להגיד "לא" למה שסוחט אתכם.

לקריאה מורחבת:
על קלף עשרה מטות »

 

מסר 3: הנאהבים – להחליט
הנאהבים הוא קלף שעוסק בדואליות, בהתלבטויות. לכאורה לפי שמו, היינו חושבים שהוא מדבר על אהבה ועל הסוגיות השונות שצצות בה, אך למעשה זהו קלף נרחב בהרבה, המבקש מאיתנו להתבונן בחיינו ולראות מה צריך להשיל ולהסיר כדי להתקדם בדרך. השבוע צריך לעזות סדר בית. זה הזמן לנקות את השטח עבור משהו חדש- ולהפסיק להתלבט. בלבכם אתם יודעים מה נכון לכם, וזה הזמן לפנות את הישן לטובת החדש. היפטרו מחשבונות ישנים {פיזיים או רגשיים}, עשו סדר בכל מקום בו מושל הבלאגן והחליטו מי באמת צריך להמשיך לצדכם בדרך, ומי לא. אם הקלף יצא לכם, המשמעות היא שנגמרו ההתלבטויות, שזה הזמן לעשות פעולה, להיות טוטאליים ולא לשבת על הגדר.

לקריאה מורחבת:
על קלף הנאהבים »
מאמר מורחב על קלף הנאהבים  »

Save

4 (80%) 10 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

9 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 25/09/2016

  1. http://www./

    Mình vừa kiểm tra lại link, thấy vẫn download tốt. Bạn thử lại xem thế nào. Nếu có gặp lỗi gì thì ghi chính xác lỗi đó lên đây để mọi người tiện giúp đỡ bạn.

    הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.