מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 12/11/2017

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
והפעם חדש!! – מפגש לייב של פירוש המסרים ביום שלישי בשמונה בערב (פרטים בהמשך הפוסט)! 🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (12-11-2017) יתקבלו התשובות המלאות.

הפעם אתם מקבלים גם בונוס חינמי יוצא דופן: אני מאחד כוחות עם נומרולוגית נהדרת בשם עינבל לוי ביום שלישי בשמונה בערב, למפגש לייב שבו נעסוק בקריירה, ובין השאר נפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. שימו לב – אנחנו ניגע בפירושים אך ורק בהקשר לקריירה. כך שאם אתם רוצים לדעת מה הקלף השבועי שקיבלתם אומר לגבי קריירה, אתם חייבים להצטרף! תוכלו לשמוע אותנו מדברים לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם פה בדף הפייסבוק
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע מדהים ושבת שלום 🙂

 


המסר השבועי – 12.11.17

מסר 1) המרכבה – לא לוותר על החלום
קלף המרכבה הוא קלף של נחישות ושל עוצמה, של החלטות ושל הנהגה. הוא מדבר על הייעוד שלנו ועל הצורך להגשים אותו בכל מחיר. קלף המרכבה מחבר אתכם לחלומות שלכם, למאווי לבכם ולידיעה שעליכם לחיות ולדהור קדימה על פי צווי לבכם בלבד. לא תמיד זה קל, ולפעמים יש גורמים חיצוניים שמנסים להסיט אתכם מהדרך, אך אל לכם להיכנע או להרים ידיים. הקלף דורש מכם לא לוותר על השאיפות שלכם, להיטיב את האחיזה במושכות ולעשות השבוע כל מה שניתן כדי לקדם את המטרות שלכם ואת החלומות שאתם יודעים בלבכם שנועדתם להגשים. בטאו את קולכם הפנימי, וודאו שמי שמולכם שומע אתכם באופן צלול ובהיר.

לקריאה מורחבת:
על קלף המרכבה »

 

מסר 2) עוצמה – השליטה מתחילה מבפנים
קלף העוצמה מראה שלמרות התחושה שלנו, אנו נמצאים במקום הנכון בחיינו. למעשה, מצאנו את הדרך, וכל שנותר לנו הוא להחזיר לעצמו את האמונה ואת הידיעה כי אנו יכולים להצליח. אם אנו מרגישים מאוימים או חסרי שליטה, עלינו להתחבר לתחושת הבטן שלנו. השבוע, תנו לגוף להוביל אתכם. כשיש החלטות על הפרק, בין אם הן עסקיות או משפחתיות, היו קשובים לקול הפנימי ולתחושת הגוף. אם הצעה זו או אחרת נשמעת הגיונית, אבל לא "מרגישה נכון", תנו עדיפות להרגשה. קלף העוצמה מזכיר לכם לא ליפול לחוסר ביטחון, אלא להעצים את עצמכם: לחזק את עצמכם מנטלית ורגשית על מנת לזכות גם בעוצמה פיזית. הקפידו להגיד לעצמכם מילים טובות ולשמור על שיח פנימי חיובי. אל תיפלו לביקורת העצמית הקבועה שמטיחים בכם "השדים" שבכם. הקשיבו להדרכה הפנימית.

לקריאה מורחבת:
על קלף העוצמה »

 

מסר 3) שלושה מטות – הכרה ושיתוף פעולה 
החיים מורכבים מהמוני מטרות קטנות שאנו מציבים לעצמנו. כל מטרה כזו היא צעד בדרך להשגת מטרות החיים הגדולות שלנו. הקלף עוסק בהשלמה של משימה ובהגעה ליעד. זהו קלף של השלמת צעד ראשוני וחשוב באופן מוצלח, צעד אשר עליו יתבססו הצעדים הבאים כמו מגדל הנבנה קומה על גבי קומה. השבוע עליכם להיות מודעים לצורך שלכם בקבלת הכרה מהסביבה וטפיחה על השכם. זה השבוע ליצור שיתופי פעולה מעניינים ולקיים שיח פורה עם עמיתים למקצוע ועם כל אדם שיכול להעשיר את העשייה שלכם. זה השבוע הנכון לדחוף את עצמכם קדימה ולסיים מטלות לימודיות חשובות שעומדות ביניכם לבין קבלת דיפלומה, תואר או תעודה. נסו להימנע מעבודה לבד ומשמירת תחושותיכם לעצמכם. אתם זקוקים לתמיכה קטנה, לעידוד מהסביבה.

לקריאה מורחבת:
על קלף שלושה מטות »
מאמר מורחב על קלף שלושה מטות  »

3.7 (73.64%) 22 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

5 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – ליום ראשון 12/11/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.