מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 15/04/2018

קבלו את המסר השבועי!
לפתוח את השבוע עם נקודת אור! (:
וגם הפעם יהיה שידור לייב של פירוש המסרים ביום ראשון בשעה 13:00 (פרטים בהמשך!)  🙂
לכל אחד יש דרך מיוחדת להיות קשוב לנתיב שלו – יש אנשים שעושים מדיטציה, יש שמוצאים מקום שקט להתבודד עם המחשבות. המסר השבועי הוא דרך נהדרת לקחת רגע שקט כדי להתכונן לשבוע חדש – להבין את ההווה ולהיות מוכנים לבאות, עם קצת עזרה מהקלפים.
בכל קלף יש מסר עיקרי אך גם כמה מאפיינים נוספים, ולכן כדאי לכם לבדוק איפה הקלף נוגע בכם באופן אישי השבוע. קלף זהה יכול לדבר אל עשרה אנשים שונים מכיוונים שונים לגמרי, וזה כל היופי. התבוננו בשלושת קלפי הטארוט ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון, זה שמושך אתכם גם שאינכם יכולים להסביר מדוע.
לחצו על התמונה, כתבו בתגובות את מספר הקלף שבחרתם, וביום ראשון (15-04-2018) יתקבלו התשובות המלאות.
אתם מוזמנים לחשוב על נושא מסוים שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש מסר לשבוע הקרוב.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק שלי.

גם הפעם ביום ראשון בשעה 13:00, אעלה לשידור לייב כדי לפרש את קלפי המסר השבועי שקיבלתם. תוכלו לשמוע אותי מדבר לעומק על כל קלף ותוכלו לשאול שאלות לגבי המסר שלכם. יהיה מרגש!!
הלייב ישודר מדף הפייסבוק הפרטי שלי כאן בקישור זה (בשעה 13:00 לחצו על הקישור. אם זה לא עובד – צריך לעשות ריפרש). 

למי שפספס, אפשר לראות את הסרטון של המסרים בעמוד הפייסבוק, או בעמוד הזה כאן, תגללו קצת למטה…

הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע)!
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק יחשוף בפניכם את הפוסט.

סוף שבוע נפלא ושבת שלום 🙂

 


המסר השבועי

המסר השבועי

אני מזמין אתכם להצטרף לערוץ היוטיוב שלי https://www.youtube.com/user/sgmn68/feed
תלחצו subscribe ותירשמו לערוץ, כך שתקבלו את כל התכנים שאני מעלה ב-youtube ראשונים!

מסר 1: השטן –​ אות אזהרה
קלף השטן לעתים מבהיל במקצת, אך אין שום סיבה וצורך לחשוש. השטן הוא בסך הכול קלף אזהרה המזכיר לנו לפעול לפי האמת הפנימית שלנו. האמת הפנימית היא כל כך חשובה, שאם לא נפעל לפיה, יופיע "השטן", שהוא בפשטות – כוחות הכשל. השטן מראה לכם שייתכן שאתם מזניחים את הדברים החשובים לכם ושבשבוע הקרוב עליכם לחזור ולהתמקד במה שחשוב לכם ובסיבות שבגללן התחלתם את התהליך. הוא מרמז שתנאים חיצוניים או פיתויים מסוימים עלולים למשוך אתכם כרגע, וזהו תפקידכם לשים תמרור "עצור" ולא להתקדם בשבילים לא נכונים. 
שימו לב למערכת יחסים המבוססות על משיכה מינית בלבד, וזכרו שאהבת אמת כנראה לא תצמח משם. הפתרון הוא פשוט: לכו עם האמת הפנימית, ואם קשה לכם להתחבר אליה, חישבו מה היה אומר חבר יקר, שעליו אתם סומכים, על הבחירה שלכם. לכו עם השכל הישר, והכול יסתדר.

לקריאה מורחבת:
על קלף השטן »
מאמר מורחב על קלף השטן »

 

מסר 2: הירח – צריך לדבר על זה
הירח הוא קלף מסתורי ומעורפל. כשהוא מופיע בקריאת קלפי הטארוט הוא אינו מעניק תשובה סופית, והוא מתאר לא פעם מצוקה רגשית או מטען רגשי בלתי מודע. זה השבוע להציף את הדברים ולדבר עליהם, עם עצמכם עם חבר קרוב או עם איש מקצוע שאתם סומכים עליו. השיחה תפתח צוהר אל נפשכם, אל מה שמטריד אתכם ותאוורר אתכם מעט. הבעיות שאתם חשים דורשות התבוננות ושחרור. הירח לא פעם מתקשר לדמות האם, אז אולי זה הזמן להרים אליה טלפון ולדרוש בשלומה. זכרו לא לפעול או להחליט החלטות מתוך מצוקה, כי אם מתוך מודעות, שהיא המפתח לפתרון הקושי.

לקריאה מורחבת:
על קלף הירח »

 

מסר 3: נסיך המטבעות – הפקיד
קלף נסיך המטבעות מייצג הלך רוח בו אנו מחפשים יציבות, סדר וארגון. השבוע אתם צריכים להיות ממוקדים, יעילים ומעשיים. זה הזמן לממש את המטרות שלכם ולעבוד קשה עם לו"ז מסודר ועם רשימת משימות ברורה. אל לכם להסתבך בפרטים הקטנים, ואתם בהחלט לא צריכים לחשוש מטעויות. שום דבר נורא לא יקרה אם תסטו מעט מהתכנית, תמיד תוכלו לחזור חזרה ולתקן. רוחו של נסיך המטבעות יכולה לבוא לקראתכם כאשר אתם במצב של בלאגן, אי סדר וחוסר יכולת לשלוט בפרטים. זה השבוע לסדר את התיקיות, לנהל חשבונות, להסדיר תשלומים, לארגן את הניירת ולוודא שהכול במקום. עם זאת, אם אתם מרגישים שאתם "כלואים בדפוסים" השבוע, זה גם הזמן להתאוורר מעט. זהו קלף חצר, ולכן ייתכן שיהיו הזדמנויות שאתם נוטים לפספס בגלל נטייה להיות מרובעים מדי, שגרתיים מדי.
אולי זה הזמן להיענות להצעה לא שגרתית ולתת להרפתקה קטנה לסחוף אתכם. 

לקריאה מורחבת:
על קלף נסיך המטבעות »
מאמר מורחב על קלף נסיך המטבעות »

4.3 (85%) 4 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

4 תגובות על “מסר לשבוע הקרוב מקלפי הטארוט – יום ראשון 15/04/2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.