מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 17/09/2017

מתחילים שבוע חדש ושנה חדשה עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (18-09-2017), אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר שבועי מהקלפים (גם להם מגיע!).
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שנה טובה 🙂

 


המסר השבועי 18.9.17

 

מסר 1: שישה גביעים – לצאת מאזור הנוחות
אנו מקבלים הזדמנות שנייה להתמודד עם העבר. אותה סיטואציה, אותו אדם, אותו מבחן עומדים לחזור אל חיינו. השאלה היא: מה למדנו מן העבר? אם עשינו את התיקונים הדרושים, נצליח לייצר תוצאות חיוביות. אם לא הבנו את הבעיות ופעלנו לתקנן אנו נחזור על אותן הטעויות. השבוע עליכם לוודא שאתם לא נופלים אל מלכודות העבר. אולי אתם מושכים את בני הזוג הלא נכונים? אולי אתם נוטים להתפוצץ מהר מדי בעת ויכוח? או שלהיפך, אינכם עומדים על שלכם? אתם מכירים את עצמכם טוב מכולם, ואתם יודעים היכן מצויות החולשות שלכם. השבוע זהו הזמן לפעול באופן הופכי לדפוס הקבוע: לעמוד על שלכם, להישאר רגועים, להציב גבולות איתנים, ללמוד לומר "לא" וכך הלאה. השבוע זה הזמן לצאת מגדרכם ולעשות דברים שלא עשיתם בעבר. לפעול אחרת, להתנהל באופן שונה. זכרו שאם תמשיכו לעשות את מה שעשיתם בעבר תקבלו את אותן התוצאות שקיבלתם בעבר.

לקריאה מורחבת:
על קלף שישה גביעים »
מאמר מורחב על הקלף שישה גביעים »

 

מסר 2: מלכת המטות – המנהיגה
מלכת המטות היא קלף של מנהיגות טבעית. היא מייצגת בטחון עצמי, שאפתנות, קלילות ושמחה. זה השבוע להתחבר להנאות החיים כמו גם לכוח הפנימי שלכם, ולהתחבר למנהיגות הטבעית שבכם. אם יש אירוע שברצונכם לארגן, פרויקט חשוב או כל משימה אחרת, דעו שהגישה הנכונה היא גישה בטוחה ושמחה. מלכת המטות מתנהלת בעליצות ובאמונה מלאה ביכולות שלה. היא לא שוקעת בדכדוך ולא לוקחת "כבד" את הדברים. עם האנרגיה הזאת הכול יסתדר נפלא. זה גם השבוע לומר "כן" לכל הזדמנות מרעננת, מכיוון שקלפי החצר הם קלפים של הזדמנויות. מלכת המטות מזכירה לכם לנצל את ההזדמנויות ליהנות בחיים, הנאה היא משאב נדיר שמחזיר לכם כוח ושמחת חיים. בזכות השמחה יש בכם הכוח להוציא דברים לפועל. צאו השבוע לבלות, לכו למסיבה, צאו מההרגלים שלכם. זה גם הזמן לבלות עם הילדים, שכן המלכה חובבת ילדים מושבעת.

על קלף מלכת המטות »
מאמר על המסכה של מזל אריה – מלכת המטות »

 

מסר 3: מלך הגביעים – המקופח
קלף מלך הגביעים מייצג צורך ביציבות רגשית וכן שאיפה לאיזון בכל הקשור לבית, משפחה וזוגיות. עם זאת עלינו לקחת בחשבון כי הצורך שלנו באהבה גורם לנו להיות פגיעים רגשית ולפחד לשחרר. 
השבוע הקרוב הוא שבוע נפלא למפגשים עם חברים ולבילויים בבית או בחיק המשפחה. עם זאת אליכם לשים לב שאינכם מזניחים את הקריירה ואת ההגשמה האישית. מכיוון שמלך הגביעים מתנהל לא פעם מתוך חסך רגשי, עליכם להזכיר לעצמכם שאתם "כבר גדולים", יש לכם אישיות עצמאית וצרכים משלכם וההגשמה האישית חשובה לכם מאוד. אתם לא זקוקים לאישור של אף אחד כדי לחיות את חייכם, וזהו הזמן שלכם להתרחק קצת מהקן ולהתפתח. זהו לא השבוע להישאר במקום המוגן, המוכר והידוע, אלא שבוע לפריצת גבולות, ליציאה מן המוכר ובעיקר להעצמה אישית. 

לקריאה מורחבת:
על קלף מלך הגביעים »
מאמר על המסכה של מזל סרטן (מלך הגביעים) »

4.4 (87.5%) 8 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

2 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 17/09/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.