מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 22/01/2017

מתחילים עוד שבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (22-01-2017) אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר מקלפי הטארוט (גם להם מגיע! )
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע מרגש 🙂

 

המסר השבועי (23.1.17)

מסר מס 1: הירח- צריך לדבר על זה
הירח הוא קלף מסתורי ומעורפל. כשהוא מופיע בקריאת קלפי הטארוט הוא אינו מעניק תשובה סופית, והוא מתאר לא פעם מצוקה רגשית או מטען רגשי בלתי מודע. קלף הירח מציב בפניכם את השאלות: "מה מפעיל אותי כרגע? מה מכביד עלי? היכן מצוי חוסר בהירות ומה הוא משקף? זה השבוע להציף את הדברים ולדבר עליהם, בין עם חבר, עם עצמכם או עם איש מקצוע שאתם סומכים עליו. השיחה תפתח את הצוהר אל מה שמטריד אתכם ותאוורר אתכם מעט. הבעיות שאתם חשים דורשות התבוננות ושחרור. הירח לא פעם מתקשר לדמות האם, אז אולי זה הזמן להרים אליה טלפון ולדרוש בשלומה. זכרו לא לפעול או להחליט החלטות מתוך מצוקה, כי אם מתוך מודעות שהיא המפתח לפתרון הקושי.

לקריאה מורחבת:
על קלף הירח »

 

מסר מספר 2: שני מטבעות- התלבטות מדומה.
בעצם אין כלל התלבטות. בתוך תוככם, אתם יודעים מה הצעד הנכון, אז עליכם פשוט להחליט. שני מטבעות מתאר מצב בו כביכול קיימות שתי אפשרויות היוצרות דילמה. אולי לא נוח להודות בכך, אבל מצב של התלבטות גם מציע נוחות מסוימת, אי ההחלטה מעניקה בטחון, אך היא גם יוצרת תקיעות, ולא תוכלו להתקדם בלא החלטה- אז זה הזמן. אתם יודעים את התשובה, וגם אם אינכם בטוחים, אתם יודעים באילו צעדים יש לנקוט כדי להכריע. אם אתם מתקשים להתחבר לאמת שלכם, פשוט תשאלו את עצמכם- מה הייתי עושה בעולם מושלם? לא זאת לא פנטזיה מנותקת מן המציאות במקרה זה, אלא הלך הרוח הנכון שיוביל אתכם אל רצונכם האמתי.

לקריאה מורחבת:
על קלף שני מטבעות »
מאמר מורחב על קלף שני מטבעות  »

 

מסר 3: מלכת המטות- המנהיגה.
מלכת המטות היא קלף של מנהיגות טבעית. היא מייצגת בטחון עצמי, שאפתנות, קלילות ושמחה. זה השבוע להתחבר להנאות החיים כמו גם לכוח הפנימי שלכם, ולהתחבר למנהיגות הטבעית שבכם. אם יש אירוע שברצונכם לארגן, פרויקט חשוב או כל משימה אחרת, דעו שהגישה הנכונה היא גישה בטוחה ושמחה. מלכת המטות מתנהלת בעליצות ובאמונה מלאה ביכולות שלה. היא לא שוקעת בדכדוך ולא לוקחת "כבד" את הדברים. עם האנרגיה הזאת הכול יסתדר נפלא. זה גם השבוע לומר "כן" לכל הזדמנות מרעננת, מכיוון שקלפי החצר הם קלפים של הזדמנויות. מלכת המטות מזכירה לכם לנצל את ההזדמנויות ליהנות בחיים, הנאה היא משאב נדיר שמחזיר לכם כוח ושמחת חיים. בזכות השמחה יש בכם הכוח להוציא דברים לפועל. צאו השבוע לבלות, לכו למסיבה, צאו מההרגלים שלכם. זה גם הזמן לבלות עם הילדים, שכן המלכה חובבת ילדים מושבעת.

לקריאה מורחבת:
על קלף מלכת המטות »
מאמר מורחב על קלף מלכת המטות  »

Save

Save

3.7 (74.29%) 7 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

6 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 22/01/2017

 1. איילת שחר

  בחרתי קלף מספר 3
  מעוניינת לקבל תשובה המתייחסת למצב בריאותי שלי.
  תודה רבה

  הגב
 2. רחל לוגסי

  הי

  בחרתי קלף 1 מעוניינת לקבל תשובה קריירה תודה

  הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.