מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 24/09/2017

מתחילים שנה חדשה (ושבוע חדש) עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (25-09-2017), אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר שבועי מהקלפים (גם להם מגיע!).
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שנה טובה 🙂

 


המסר השבועי – 25.9.17

מסר 1: שש חרבות – חופשה
שש חרבות הוא קלף העוסק בחופשה. לא רק מסוג החופשות המפנקות בקאריביים, אלא בכל מצב בו אנו לוקחים הפסקה. הפסקה מקשר מסוים, חברי, או משפחתי, חופשה מהעבודה, חופשה מהלימודים, או מהתמודדות עם מצב מסוים. בענייני זוגיות הקלף ממליץ לקחת חופשה עם בן/בת הזוג ולא הפסקה מהקשר עצמו.

האם אתם זקוקים להפסקה? אולי זה הזמן לבדוק כיצד לאפשר לעצמכם לנוח. אם הקלף הזה מופיע, יכול להיות שעתה בוער לכם במיוחד הצורך בהפוגה. הבעיה היחידה עם הקלף הוא שלעתים אנו שוכחים לשוב מהחופשה שלקחנו. שימו לב שאתם לא דוחים את ההתמודדות עם נושאים חשובים אלא רק לוקחים מעט אוויר כדי לשוב ולהתמודד עם כוחות מחודשים. אם אתם דוחים זמן רב את ההתמודדות עם נושאים חשובים, הקלף מראה שהגיע הזמן לסיים עם החופשה, לשנס מותניים ולחזור לעניינים. 

לקריאה מורחבת:
על קלף שש חרבות »
מאמר מורחב על קלף שש חרבות  »

 

מסר 2: תשעה גביעים – משאלה שמתגשמת
תשעה גביעים הוא קלף נפלא העוסק בהגשמת חלומות, הצלחה, אושר, פריון ושפע. זה השבוע להיזכר לרגע במשאלות הלב שלנו, בדברים שאנחנו באמת חולמים להגשים. האם אנחנו עושים מספיק בכדי לקדם את עצמנו אל המטרה? עלינו לזכור שהגביע הוא סממן של שפע וכל קלפי הגביעים מציגים בפנינו את השאלה – האם אנחנו מוכנים לקבל שפע.זה השבוע לבחון את העניין ולאפשר לעצמנו לקבל יותר בכל המישורים. זיכרו שאחת הדרכים הנהדרות לקבל שפע היא להתכוונן אל מה שיש ולהודות על כך. אולי זה השבוע לעשות את התרגיל הידוע ולכתוב בכל יום שלושה דברים נהדרים שקרו לנו – זו דרך נהדרת להגביר את השפע.

לקריאה מורחבת:
על קלף תשעה גביעים »
מאמר מורחב על תשעה גביעים »

 

מסר מס 3: חמישה גביעים – ייאוש בלתי מוצדק
חמישה גביעים עוסק בתחושת האכזבה אבל לא כל תחושה מייצגת את התמונה המלאה, ולא כל אכזבה משקפת את המציאות. בקלף אנו מגלים מצב של ייאוש שהינו תולדה של ספק או פקפוק. זוהי תולדה של אי הבנה או של התבוננות לא נכונה במציאות. לא פעם המחשבות שלנו אודות המצב קשות מהמצב עצמו, והקלף בהחלט משקף זאת. השבוע עליכם להיזהר מייאוש בלתי מוצדק, מדעות קדומות ומקפיצה למסקנות. חבל שתיכנסו לנבואות המגשימות את עצמן, ותתעלמו מחצי הכוס המלאה. הישארו אופטימיים, התבוננו ביתרונות שבכל מצב, ואל תיפלו אל בור הייאוש! המפתח הוא תקשורת נכונה שתשיב את הדברים על כנם ותבהיר את אי הסדרים. היאזרו סבלניים ואל תפסיקו לתקשר! תקשורת בונה ומקרבת היא מוקד העניינים השבוע. הבהירו עמדותיכם ברוגע, ונסו להבין באופן אובייקטיבי כיצד מרגיש הצד השני.

לקריאה מורחבת:
על קלף חמישה גביעים »
מאמר מורחב על חמישה גביעים »

3.5 (69.17%) 24 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

10 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 24/09/2017

 1. יפעת

  קלף מס' 3(נתיב הגורל שלי), בעניין:
  זוגיות(חידוש קשר או פניה לקשר חדש לגמרי),
  מצב כלכלי, מציאת-עבודה,
  האם להישאר בוושינגטון או לחזור לקליפורניה…

  תודה רבה.
  שבוע טוב,
  ושנה טובה ומבורכת.

  הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.