מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 25/12/2016

מתחילים שבוע חגיגי עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם- בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (26-12-2016) אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמניםם לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר מקלפי הטארוט (גם להם מגיע! )
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכוייםםם שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

חג אורים שמח 🙂

 

המסר השבועי – התשובות (26.12.16)

מסר 1: הצדק – לחתוך את מה שמפריע להתקדמות
קלף הצדק קורא לנו לטפל מידית במה שמפריע לנו להתפתח בחיים. ההתפתחות האישית שלנו מעוכבת ועלינו לעשות משהו בנידון, ולעשות זאת עכשיו! אם לא נפעל מהר הדברים יתפתחו מאליהם, ללא שליטה, ובדרך כלל ייקחו אותנו למקומות לא נעימים.
השבוע זה הזמן לקחת צעד אחורה ולהתבונן בתמונה הגדולה. האם אתם מרגישים קלים, שלווים ובשליטה במצב? או שמא הסיטואציה מנהלת אתכם ואתם צריכים להתפשר על האמת שלכם? זה השבוע לבטא את עצמכם באופן פתוח וברור ולוודא שאתם מתנהלים מתוך חופש אישי. אל "תחתכו" מעצמכם חלקים שהסביבה לא אוהדת. להפיך- תחתכו את הסיטואציה שמדכאת את החופש האישי שלכם, ואם אין ברירה, תחתכו מחייכם את גורמי העיכוב. לב קל הוא המטרה השבוע.

לקריאה מורחבת:
על קלף הצדק »
מאמר מורחב על קלף הצדק »

 

מסר 2: ארבעה גביעים – ספקות
בקלף זה אנו "מורעלים" וחווים ספק ופחד. איבדנו אמון בתהליך. חשוב להבין כי בפועל התחושות שלנו אינן בהכרח נכונות כי תפיסת המציאות שלנו היא מעוותת ולא אמיתית. אנו דואגים לחינם, וכלואים בתוך ראיית עולם מוטעית.
השבוע זה הזמן לקחת את העניינים בידיים ולפוגג שמועות, תהיות וחוסר בטחון. יש רק דבר אחד בעולם יותר אמין מהקלפים- פשוט ללכת למקור הבעיה ולשוחח עמו. המחשבות וההרהורים על הסיטואציה רק מרחיקים אתכם מגרעין האמת, ואולי אפילו גורמים לניפוח מיותר של כל הסיטואציה. לכו למקור -ובדקו את העובדות. כנראה המציאות חיובית בהרבה מהנדמה.

לקריאה מורחבת:
על קלף ארבעה גביעים »
מאמר מורחב על קלף  ארבעה גביעים »

מסר 3: עשר חרבות – השקט שאחרי הסערה.
לרוב הקלף הזה יגיע אליכם אחרי סיטואציה בלתי נעימה, דרמה כלשהי, או עימות שנטל מכם אנרגיה. אולי אתם מרגישים שהגעתם לשפל כלשהו. זה הזמן להתחיל לבנות ולהיבנות בחזרה, לחזור לכוחות ולהבין איזה שיעור למדתם פה בעצם. גם אם זה היה שיעור קשה יש בצידו תועלת, ואפשר לקחת את ההבנות לשלב הבא של התנהלות נכונה ומושכלת יותר. גם אם יש עדיין כאב או שרידים של ייאוש, זהו רק שלב בדרך, ועתה הזמן לפתוח דף חדש שיוביל לשלב חדש בחיים. עם רצון ונכונות אפשר יהיה לצמוח ולחזור מחוזקים. אם אינכם מרגישים את השפל המדובר, שימו לב שאתם לא חוזרים על שיעור עבר המתדפק על דלכם. אם זה המצב זכרו להגיד "לא תודה" לכל הצעה שאינה באמת מיטיבה עמכם לטווח הארוך. זהו קלף שדורש מכם לתת את כל כולכם להתחלה חדשה.

לקריאה מורחבת:
על קלף עשר חרבות »
מאמר מורחב על קלף  עשר חרבות »

Save

Save

4.1 (82.22%) 9 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

7 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 25/12/2016

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.