מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 29/01/2017

מתחילים עוד שבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם – בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (30-01-2017) אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר מקלפי הטארוט (גם להם מגיע! )
מדוע כדאי לשתף, להגיב או לעשות לייק? כיוון שכך תראו לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, וכך יגדלו הסיכויים שבפעם הבאה שאפרסם את המסר השבועי – פייסבוק ישתף את זה על הקיר שלכם.

שבוע מלבב:-)

 

המסר השבועי 30.1.17

 

מסר מספר 1: גלגל המזל – לקחת את הגורל בידיים.
גלגל המזל כשמו כן הוא, מחזורי ומעגלי. הוא מייצג את המעגלים בחיינו, את הנקודות אליהן אנו חוזרים שוב ושוב – בהן עלינו ללמוד לקחים ולתקן. לפי חוקי היקום החיים אינם אקראיים, דברים קורים לנו כי משהו בתוכנו גורם לכך. עלינו לקחת שליטה על חיינו, להבין מה הגורם ולתקן אותו מבפנים כדי שהתיקונים יתרחשו במציאות. הקלף הזה קורא לכם ליטול שליטה על המתרחש בחייכם השבוע, להבין את הכוחות הפועלים עליכם ולעצור את הסחרור. זהו שבוע נכון לחכות לפני שמגיבים, לחשוב לרגע כשמתעורר מצב הדורש פעולה או שואב אתכם למערבולת של התרחשויות. צורת הגלגל היא גם צורה של הגה- ואולי זה הזמן ליטול את ההגה בידיים. גלגל המזל גם מזכיר לנו שכשאנו למטה, עם הזמן נחזור בחזרה למעלה, ולכן אל לנו להתרגש כל כך כשהדברים משתבשים. 

לקריאה מורחבת:
על קלף גלגל המזל »
מאמר מורחב על קלף גלגל המזל »

 

מסר 2: הקיסרית – לתת מכל הלב
הקיסרית היא קלף מופלא של שפע ושל הצלחה. זוהי דמות מיטיבה ומעניקה באופן שאין שני לו- והיא מלכת הפריון, המביאה שגשוג ויצירה לכל פינה. האם רוח הקיסרית שורה עליכם לאחרונה? אם לא, זה הזמן לקבל ממנה השראה. להתחבר אל רעיון השפע הזמין לכולם ולפעול עם לב פתוח, רחב ונדיב. השבוע הוא הזמן להעניק ברוחב לב,  מכיוון שהקיסרית מקפלת בתוכה את החוק הפשוט- יש לתת בכדי לקבל. החוק לאו דווקא עוסק בחומר, אתם יכולים להעניק סבלנות, חיוך או חיבוק, שיחה, זמן או עיצה. הקיסרית משרה חום וידידותיות וזוהי כנראה הגישה הכי טובה עבורכם השבוע. גישה ידידותית ואוהבת. בנוסף השקיעו בטיפוח השבוע. הקיסרית מחברת אתכם ליופי ולטיפוח הגוף, אז אם כבר הרבה זמן רציתם לקבוע תור למספרה או למניקור- זה השבוע. שאלו את עצמכם השבוע- מה מחבר אותי לשפע?

לקריאה מורחבת:
על קלף הקיסרית »

 

מסר מספר 3: יום הדין  – הגולם הופך פרפר
התהליך בו הופך הגולם לפרפר הוא תהליך איטי וקסום שלא ניתן להאיץ או לזרז. קלף יום הדין עוסק בהבשלה והוא מעורר בנו את ההבנה שאנו מצויים בתהליך של שינוי, עליית מדרגה ואפילו לידה מחדש. 

למרות זאת, יש מקום לקידום הנושאים החשובים בחייכם, פשוט עליכם לזכור כי מדובר בתהליך, ולפיכך השינויים לא יקרו בן רגע. תצטרכו להשקיע מאמץ ונסיונות חוזרים כמו הפרפר שכל ניסיון שלו לבקוע מהפקעת מחזק את כנפיו עוד ועוד עד שהוא משתחרר.

לא משנה מה מעסיק אתכם בימים אלה, שמרו על קור רוח ועל נסיונות חוזרים. לבסוף המאמץ ישתלם, אך יש להיאזר בסבלנות.

לקריאה מורחבת:
על קלף יום הדין »
מאמר מורחב על קלף יום הדין »

Save

4.5 (90%) 10 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

5 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 29/01/2017

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.