מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 30/10/2016

מתחילים את השבוע עם תובנה 🙂
 
המסר השבועי הוא הדרך לקבל הצצה קטנה אל הנתיב האישי שלכם, אל הדרך להתמודד עם השיעורים האתגרים והכוחות שמלווים אתכם- בעיקר השבוע. בכל אחד משלושת קלפי הטארוט יש מסר עיקרי אך לפעמים באותו הקלף חבויים כמה אלמנטים, ולכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק היכן הקלף פוגש אתכם באופן אישי השבוע.
התבוננו בשלושת קלפי הטארוט, ובחרו את הקלף ש"מרגיש" לכם הכי נכון. 
כתבו בתגובה למטה את מספר הקלף שבחרתם, ומחר (31-10-2016) אני אעלה התשובות המלאות. אתם מוזמנים לחשוב על נושא ספציפי שמעסיק אתכם, או פשוט לבקש את התובנה הכללית הנכונה עבורכם לשבוע זה.
אל דאגה, כשהתשובה תעלה אודיע על כך גם בדף הפייסבוק 🙂
הרעיון מצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים לשתף ולהזמין חברים לקבל מסר (גם להם מגיע! )
אני מזכיר – שיתוף, תגובה או לייק מראה לפייסבוק שהתכנים שלי מעניינים אתכם, ופייסבוק ישתף את התכנים שלי על הקיר שלכם לעתים קרובות יותר.

30-10-2016-מסר מקלפי הטארוט

 

שיהיה שבוע של שמחה ואושר,
חג שמח  🙂
שגיא

 

המסר השבועי – התשובות (31.10.16)

30-10-2016 המסר השבועי

 

מספר 1: שמונה מטות – פעולה נכונה וזריזה
שמונה מטות הוא קלף זריז חיובי ומלא פוטנציאל. האש בשיאה. זהו קלף של הצלחה בו הפעולות שאתם עושים נכונות ואתם צריכים להמשיך בהן בנחישות, במהירות וללא היסוס כדי שהמומנטום יפעל לטובתכם. אם אתם מרגישים כי החלטה מסוימת נכונה עבורכם, אל תפספסו הזדמנות. זהו קלף נפלא ונמרץ שיש בו התרחשות רבה. עם זאת כדאי לזכור שיש לכל קלף גם צד שלילי. שימו לב שאתם לא נגררים להחלטה שנובעת מחוסר איזון. שמונה מטות קורא לכם לזרום עם הזדמנויות שאתם כבר יודעים שישרתו אתכם, ולהימנע מהיגררות נמהרת במקומות בהם אתם יודעים כי אתם מועדים לפורענות.

לקריאה מורחבת:
על קלף שמונה מטות »

 

מספר 2: הנאהבים – להחליט
הנאהבים הוא קלף שעוסק בדואליות ובהתלבטויות. לכאורה לפי שמו, היינו חושבים שהוא מדבר על אהבה ועל הסוגיות השונות שצצות בה, אך למעשה זהו קלף נרחב בהרבה, המבקש מאיתנו להתבונן בחיינו ולראות מה צריך להשיל ולהסיר כדי להתקדם בדרך. השבוע צריך לעשות סדר בית. זה הזמן לנקות את השטח עבור משהו חדש- ולהפסיק להתלבט. בלבכם אתם יודעים מה נכון לכם, וזה הזמן לפנות את הישן לטובת החדש. היפטרו מחשבונות ישנים {פיזיים או רגשיים}, עשו סדר בכל מקום בו מושל הבלאגן והחליטו מי באמת צריך להמשיך לצדכם בדרך ומי לא. אם קיבלתם קלף זה, המשמעות היא שנגמרו ההתלבטויות, שזה הזמן לעשות פעולה, להיות טוטאליים ולא לשבת על הגדר.

לקריאה מורחבת:
על קלף הנאהבים »
מאמר מורחב על קלף הנאהבים »

 

מספר 3: ארבעה גביעים – ספקות
הקלף מביע ספק ופחד ומעיד על כל שהחגיגה של הקלף הקודם, שלושה גביעים, הסתיימה. הקלף מדגיש בפנינו עד כמה אופן התפישה שלנו את המציאות הוא משמעותי, עד כמה הגישה שלנו יכולה להשפיע על המציאות עצמה. זה השבוע להסיר ספק מלבכם. אם יש אי בהירות לגבי נושא מסוים או לגבי אדם מסוים בחייכם,
זה הזמן לשים קץ לספקות ולהתעמת עם כל העובדות באופן בהיר וחד משמעי. חבל להסתמך על רכילות, על שמועות או על תחושות, כשאפשר פשוט לדבר ולהיווכח באמת. נסו להסתמך על עובדות יבשות, על גורמים ישירים ועל מידע ממקור ראשון, ולא להטות אוזן לכל רכילות שמסתובבת סביבכם. לכו למקור.

לקריאה מורחבת:
על קלף ארבעה גביעים »
מאמר מורחב על קלף ארבעה גביעים »

4.5 (89.09%) 11 votes

רוצה קורס מתנה? שני קורסים שווים מחכים לך כאן:

קורסים במתנהקורס מבוא בקלפי טארוט, בו אלמד אותך את הסודות אותם אני מגלה בשיעור הראשון של קורס הטארוט שלי.

קורס "לעורר את החלום", בו אלמד אותך מה הסוד – כיצד ניתן לחלום יותר חלומות בכל לילה.

הקורסים ניתנים ללא תשלום כמובן, ולאחר ההרשמה אשלח אלייך למייל סדרה של שיעורים מרתקים אותם ניתן לקרוא בזמנך הפנוי.

תגובות פייסבוק

13 תגובות על “מסר שבועי מקלפי הטארוט – יום ראשון 30/10/2016

  1. קרינה

    בחרתי קלף 2 והנושא שמעסיק אותי זה אהבה רומנטית

    הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.